Урок-пам’ять у музеї «Небесній сотні шана й молитви»

20 лютого у День вшанування подвигу учасників Революції гідності в Україні та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні у міському краєзнавчому музеї пройшов урок-пам’ять «Небесній сотні шана й молитви» на якому були присутні учні 10-го класу загально освітньої школи №5 з класним керівником Василянським Анатолієм Миколайовичем.

Небесна сотня 20.02.2018 ЗШ5 10 кл

Діти разом з екскурсоводом пригадали події Революції гідності листопаду 2013 року — лютого 2014 року, під час яких загинула Небесна Сотня, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.
Згадали наших земляків Героїв України: Чернявського Дмитра, донеччанина, який загинув 13 березня 2014 р. на Донецькому Євромайдані за єдність України. Бондарєва Сергія і Пантєлеєва Івана із Краматорська, Наумова Володимира із Покровського району, що віддали своє життя у Києві у лютому за змінення напрямку нашої історії, за цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.
Під час заходу була представлена фотовиставка костянтинівця Сєрова Миколи Панасовича, безпосереднього очевидця лютневих подій на майдані, на світлинах якої відображені найбільш хвилюючі та одні з кульмінаційних моментів лютого 2014 року.
20 лютого для нас назавжди стало пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні ми згадуємо і про всіх воїнів, що віддали своє життя впродовж останніх років і досі в збройному конфлікті, що точиться на сході України. І будемо згадувати надалі, завжди, для того, аби не допустити подібного в майбутньому.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua