• Головна
  • Новини
  • Зустріч з головою політичного відділу Посольства Японії Пан Мінаміно Дайсуке

Зустріч з головою політичного відділу Посольства Японії Пан Мінаміно Дайсуке

28 лютого до міста Костянтинівка завітав голова політичного відділу Посольства Японії Пан Мінаміно Дайсуке. Мета візиту - інформативна, зустрічі з громадськими діячами, депутатами з метою обговорення соціально-політичної ситуації на Сході України.

10

В ході проведеного візиту з Паном Мінаміно Дайсуке зустрілися секретар міської ради Юрій Разумний, депутат міської ради Інна Ягмурова, голова громадської ради Лілія Мирошниченко. В проведеній бесіді гість цікавився соціально – політичною ситуацію в місті. Особливу увагу було приділено діяльності громадських організацій, зокрема роботі громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради.

17777

По закінченню зустрічі Пан Мінаміно Дайсуке завітав до міського краєзнавчого музею, де познайомився з історією утворення, заселення території міста, культурними традиціями, історією створення та розвитку підприємств міста. Велику зацікавленість викликали питання періоду окупації міста проросійськими терористами та періоду проведення АТО. Мінаміно Дайске з цікавістю розглядав експонати періоду проведення АТО, надані військовими 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України ст. лейтенанта Івана Зубкова, що знаходяться в музеї.

1111 2

По закінченню зустрічі гостем було зроблено запис в книзі відгуків відвідувачів Костянтинівського міського краєзнавчого музею.

DSCN1099

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua