• Головна
  • Новини
  • ДАНСЬКА РАДА У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ПІДТРИМУЄ ПІДПРИЄМНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ КОСТЯНТИНІВЦІВ

ДАНСЬКА РАДА У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ПІДТРИМУЄ ПІДПРИЄМНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ КОСТЯНТИНІВЦІВ

Представник Данської Ради у справах біженців прийняв участь у заходах з безробітними та роботодавцями в центрі розвитку підприємництва «Провідник» Костянтинівського міського центру зайнятості 14.03.2018 року.

На унікальній можливості отримати вичерпну інформацію щодо оформлення заявок на участь у грантових програмах безпосередньо від представника організації-грантодавця, акцентувала увагу заступник директора центу зайнятості Людмила Князева.

P3140309

Данська Рада у справах біженців в Україні допомагає переселенцям влаштувати життя за межами окупованих територій, - зазначив юрист цієї організації Віталій Височін. - Підтримка переселенців у пошуку роботи і заснуванні власного бізнесу на новому місці проживання стимулює до створення спільних проектів з соціальними партнерами, в тому числі з міжнародними організаціями.
На сьогодні Данською радою у справах біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочато нові програми, спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, а саме:
- «Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти»;
- «Програма для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу»;
- «Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні».
Відвідувачі заходу ознайомились із змістовною презентацією і отримали користі рекомендації щодо заповнення грантової заявки.
Всього в заході взяли участь 32 особи, з них 30 безробітних у т.ч. внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, молодь та інші, зацікавлені у розвитку своєї бізнес- ідеї.


# # #

Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості
пл. Перемоги, 8 м. Костянтинівка
Донецька область, Україна, 85110
тел./факс +38(06272) 2-12-90

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua