Нарада

30.03.2018 року 10 година було проведено нараду представників бізнесу, підприємств та установ міста, представників органів прокуратури, ГУ Держпраці України у Донецькій області, Костянтинівського відділення Фонду соціального страхування України у Донецькій області, управління соціального захисту населення з питань:
1 .Про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.
До мінімальних державних гарантій відносяться: виплата заробітної плати у розмірі не меншому ніж мінімальна заробітна плата, нарахування індексації, оплата відпуски, виплата компенсації за невикористану відпуску тощо.
Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці це фінансова відповідальність за порушення трудового законодавства у 10-му розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. У 2017 році розмір штрафу: 32 000 грн.(абз.4 ч.2 ст. 265 КЗпП України)
2. Про здійснення державного контролю за додержанням законодавства з охорони праці та профілактику виробничого травматизму в місті.
3.Порядок направлення на медичну реабілітацію для застрахованих осіб за рахунок коштів Фонда соціального страхування України у Донецькій області.
З 01.01.2018 Порядком № 39 запроваджено принципово новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. А саме, застрахована особа направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії (далі – ЛКК) закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на лікуванні.
Після надання висновку ЛКК заклад охорони здоров’я інформує орган Фонду про потребу застрахованої особи (з урахуванням медичних показань та протипоказань) в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю.

DSC 0163 2

Представник Фонду прибуває в заклад охорони здоров’я та разом із хворим заповнює заяву про забезпечення реабілітаційним лікуванням. Застрахованій особі надається перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації, які відповідають кваліфікаційним вимогам для надання послуг з реабілітаційного лікування за профілем його хвороби, та пропонується обрати відповідний санаторій. Далі Фонд узгоджує із санаторієм, обраним застрахованою особою, можливість прийому на реабілітаційне лікування та дату заїзду хворого. Після чого укладається тристоронній договір – між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом.
Направлення застрахованої особи з порушенням перебігу вагітності до спеціалізованого реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду здійснюється безпосередньо із жіночої консультації (амбулаторно-поліклінічного закладу).
Адресне забезпечення санаторною медичною реабілітацією передбачає підвищення якості надання санаторно-курортними закладами послуг з реабілітаційного лікування та збільшення кількості застрахованих осіб, які зможуть відновити здоров’я в реабілітаційних відділеннях санаторіїв за рахунок коштів Фонду.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua