«Мама,тато, я – спортивна сім’я»

31березня 2018 року в місті Костянтинівка в спортивній залі СК «Чемпіон» комунальний заклад «Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з фізичної культури і спорту Костянтинівської міської ради та МКЗК «Палац культури та дозвілля»у 10 раз провели міський етап змагань «Мама,тато, я – спортивна сім’я».

DSC 0319

Цей чудовий захід, який був присвячений Міжнародному дню спорту заради миру, покликаний привернути увагу до ідеї формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення стосунків у сім’ї, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
Свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою.
На урочистому відкритті змагань з вітальним словом виступили директор МЦ ФЗН «Спорт для всіх» Каманов Борис Олександрович та директор СК «Чемпіон» Мітько Світлана.
Відкривали свято Берг Лана і Антошкіна Мілана – акробати на пілоні студії «Маримартафлайденс» СК «Чемпіон» (керівник М. Мартинова).
В спортивному заході взяло участь 10 родин. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди.
Учасники фестивалю змагались у трьох командних естафетах: «Смуга перешкод», «Швидкість з м’ячем», «Флорбол». Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі. Після проведення кожної естафети проходили показові виступи команди «Єдине коло» Костянтинівського медичного коледжу - переможців обласного чемпіонату з черлідінгу серед вищих освітніх закладів Донецької області.
Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні!
А от переможці визначилися: І місце виборола команда сім’ї Годлевських (син - Іван, мама – Яна Олександрівна, тато – Павло Валерійович), ІІ місце – сім’я Земцових (син – Сергій, мама – Дар’я Володимирівна, тато – Федір Сергійович), ІІІ місце – сім’я Антонових (донька – Ксенія, мама – Анжеліка Ігорівна, тато – Юрій Олександрович). З чим їх і вітаємо.
Наприкінці прикрасою заходу став виступ учасників зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Сучасні ритми» МКЗК «Палац культури та дозвілля» - Колеснікова Павла та Никулічевої Дар'ї.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами, вимпелами «Костянтинівка – це наше місто!» від міського центруФЗН «Спорт для всіх», а всі учасники фестивалю, незалежно від зайнятих місць, були нагороджені солодкими подарунками від ООО ПКФ «Онікс» торгова марка «Лучіано». Окрім цього, всі родини отримали абонемент на 3 разове безкоштовне відвідування СК «Чемпіон» від директора клуба Світлани Мітько.
Висловлюємо слова вдячності директору клуба Світлані Митько за безкоштовну можливість використання спортивної зали СК «Чемпіон», директору МКЗК «Палац культури та дозвілля» Василенко Олені Миколаївні за музичний супровід змагань, суддям змагань за чесне суддівство, волонтерам ДСК «Юність» та «Кругозір» МЦФЗН «Спорт для всіх» (спеціалісти Е.Д. Палій та В.В. Оліфіренко) та ведучій фестивалю – художньому керівнику МКЗК «Палац культури та дозвілля» за допомогу в проведенні змагань.
Отже, зичимо нашим сім’ям завжди бути здоровими, спортивними та найдружнішими родинами на світі! А сім’я Годлевських представлятиме наше місто у спортивних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я» на обласному рівні, тому хочеться їм побажати удачі, витривалості і звичайно перемоги.

Директор МЦ ФЗН «Спорт для всіх» Каманов Б.О.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua