Виконання Програми зайнятості населення за 2017 рік

30 березня в приміщенні Костянтинівського міського центру зайнятості відбувся Брифінг за темою: «Виконання Програми зайнятості за 2017 рік».

Відкриваючи захід заступник директора міського центру зайнятості Людмила Князева зазначила, що: «Робота міської служби зайнятості впродовж 2017 року була спрямована на проведення активної політики зайнятості населення та на виконання заходів, визначених Програмою зайнятості».

P3300016

За сприянням міського центру зайнятості на вільні та новостворені робочі місця працевлаштовані 1614 осіб з числа незайнятого населення (або 42,7% від числа осіб, що перебували на обліку), з них 1249 безробітних. До тимчасових та громадських робіт залучено 1350 безробітних, 692 особи проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації за професіями, що користуються попитом на місцевому ринку праці. Таким чином, протягом 2017 року активними заходами сприяння зайнятості було охоплено 3291 безробітних, або 115,2% з числа безробітних, які перебували на обліку в міському центрі зайнятості.
Протягом 2017 року центром зайнятості було прийнято рішення про виплату компенсації єдиного соціального внеску 20 роботодавцям на новостворені робочі місця. За направленням служби зайнятості працевлаштовані 36 осіб. Працевлаштованих з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів з компенсацією роботодавцю витрат на оплату праці - 34 особи.
Ще одним завданням даної програми та напрямком діяльності служби зайнятості, ефективна реалізація якого потребує комплексного підходу, являється забезпечення роботодавців висококваліфікованими робочими кадрами в т. ч. шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за актуальними професіями на ринку праці Костянтинівського регіону. За 2017 рік з числа незайнятих громадян, які перебували на обліку в службі зайнятості, направлено на навчання 659 осіб.
Костянтинівським міським центром зайнятості постійно проводиться аналіз ситуації на ринку праці з метою оперативного прийняття ефективних рішень щодо поліпшення ситуації в сфері зайнятості, використовуються нові підходи у напрямку поінформованості громадян. Однієї з послуг для прискорення працевлаштування є соціальний супровід, що здійснюється за підходом кейс – менеджменту.
Разом з цим, в міському центру зайнятості на новий рівень виходить організація роботи із самозайнятості населення в Центрі розвитку підприємництва «ПровідNuk», де спільно з соціальними партнерами проводяться мотиваційні заходи з підтримки підприємницьких ініціатив безробітних. Також проводяться мотиваційно-заохочувальні заходи щодо самозайнятості молоді, в тому числі сільської.
Підсумовуючи свій виступ, заступник директора міського центру зайнятості відмітила, що підтримання стабільної ситуації на ринку праці міста та району – завдання надзвичайно важливе. Запорукою його успішного виконання є взаємодія органів влади, місцевого самоврядування, роботодавців та служби зайнятості.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua