«Гірчить Чорнобиль скрізь роки»

26 квітня 1986 року о першій годині двадцять три хвилини сорок секунд, коли всі безтурботно спали, над четвертим реактором Чорнобильської АЕС нічну темряву розірвало полум’я. Щаслива весна перестала існувати.
Чорнобиль. Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок, розорених гнізд, розчавлених надій та покалічених доль.

«Гірчить Чорнобиль скрізь роки» під такою назвою пройшов міський меморіальний захід підготовлений творчим колективом МКЗК «Палац культури та дозвілля», присвячений 32-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, біля меморіалу пам’яті учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

DSC 0093

На заході були присутні представники міської влади, ліквідатори аварії, члени громадської організації «Інваліди Чорнобиля», громадської організації «Союз Чорнобиль», учнівська молодь та жителі міста. Пам’ять за загиблими та померлими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС вшановано хвилиною мовчання та покладено квіти до пам’ятного знаку.

DSC 0111

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua