Нарада

На виконання розпорядження обласної військово-цивільної адміністрації від 09.01.2018 №1/14-18 26.04.2018 року була проведена нарада з представниками бізнесу, підприємств та установ міста з представниками органів прокуратури, ГУ Держпраці у Донецькій області, Костянтинівського відділення Фонду соціального страхування України у Донецькій області, , відділу сім’ї і молоді, відділу з фізичної культури та спорту, управління соціального захисту населення з наступних питань:
1.Урочисте засідання до Всесвітнього дня охорони праці в Україні під девізом «Захищене і здорове покоління».
У Всесвітній День охорони праці 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці.

DSC 0926

Розпорядженням міського голови від 20.04.2018 № 112-р « Про проведення у місті Тижня охорони праці» затверджено план заходів з підготовки та проведеню в місті Тижня охорони праці з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2018 році за темою: «Захищене і здорове покоління».
Створено міський Організаційний комітет. До підприємств, установ та організацій міста доведені завдання з виконання вищевказаних заходів.
Підприємства та організації міста взяли активну участь у проведенні в своїх колективах оглядів – конкурсів з охорони праці та конкурсів «За безпечну працю. Такі огляди проведені на ПрАТ «Цинк», ТОВ «Свинець», ТОВ «Cпецтехскло А», КУ «ЦРУ»Костянтинівськи будівельний ліцей, КДНВП «Кварсит» ,КЗ «Костянтинівський медичний коледж,ПАТ Костянтинівська філія «Київ-Дніпровське межгалузеве підприємство промислового залінзичного транспорту» та інші. За підсумками проведених конкурсів визначені переможці.
Подякою міської ради за бездоганну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Всесвітнього Дня охорони праці були відзначені - КЗ «Костянтинівський медичний коледж», «Костянтинівський будівельний ліцей», ДЗ "Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я України»
Гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу, та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.
2.Додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.
Мораторій на перевірки Держпраці та її територіальних органів ЗНЯТО( постанова КМУ від 18.12.2017 року № 1104, дія закону №1728). За порушення трудового законодавства передбачена кримінальна, фінансова, адміністративна та дисциплінарна відповідальність. Щодо кримінальної відповідальності, передбаченої за порушення законодавства про працю це ст.172,175 ККУ.
Право на проведення перевірок та притягнення до фінансової відповідальності за порушення у сфері законодавства про працю мають: Державна служба України з питань праці, Державна Фіскальна служба.
Штраф нараховується за результатами перевірки роботодавця, якщо за час проведення такої перевірки встановлено ознаку порушення законодавства про працю.
1. Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, гарантії мобілізованим працівникам: збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку – це 10 розмірів мінімальної заробітної плати встановленої законом на момент порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;
2. Виплата заробітної плати не рідше 2-х разів на місяць. Порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам більш як за один місяць, виплата її не в повному обсязі – це 3(три) розміри мінімальної заробітної плати встановленої на момент виявлення порушення.
3. Недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні – це 3 (три) розміри мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.
4. Недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю для виявлення неоформлених трудових відносин – це 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.


Присутні: 35 чол.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua