• Головна
  • Новини
  • БІЗНЕС-ТРЕНІНГ «ЕФЕКТИВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЛАСНИХ БІЗНЕС-ІДЕЙ – ШЛЯХ ДО РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА» ВІДБУВСЯ В КОСТЯНТИНІВСЬКОМУ ЦРП «ПРОВІДНИК»

БІЗНЕС-ТРЕНІНГ «ЕФЕКТИВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЛАСНИХ БІЗНЕС-ІДЕЙ – ШЛЯХ ДО РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА» ВІДБУВСЯ В КОСТЯНТИНІВСЬКОМУ ЦРП «ПРОВІДНИК»

Презентуванню власних бізнес-проектів навчалися підприємці і безробітні в ході бізнес-тренінгу «Ефективна презентація власних бізнес-ідей – шлях до розвитку малого підприємництва» в ЦРП «Провідник» Костянтинівського МЦЗ. 

P4250187

До програми тренінгу увійшли інформаційні блоки, приклади успішних презентацій та мотиваційні вправи з підвищення самооцінки діючих і майбутніх підприємців. Жваву зацікавленість і окреме обговорення викликали поради щодо емоційної підготовки до захисту бізнес-проектів.
Під час перерви на каву-брейк, в невимушеній обстановці, учасники заходу змогли обговорити спільні інтереси, можливості просування власного бізнесу, поділитися досвідом і поспілкуватися з тренерами та соціальними партнерами, отримавши індивідуальні консультації.
Найбільше учасників тренінгу цікавили питання щодо діючих грантових програм, граничні суми грантів, необхідність залучення до проекту власних коштів, сплата податків фізичними особами-підприємцями (види, розміри, терміни) та форма презентацій бізнес-проекту (кількість слайдів, інформація, яка виводиться на слайди, розмір і колір шрифту, наявність фотографій та графіків тощо).
Всього в тренінгу прийняли участь представники державної податкової інспекції, відділів економіки і торгівлі міськвиконкому та райдержадміністрації, 7 роботодавців та 10 осіб з числа безробітних.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua