• Головна
  • Новини
  • Загальнообласний ярмарок вакансій для студентської молоді «Побудуй кар’єру з нами»

Загальнообласний ярмарок вакансій для студентської молоді «Побудуй кар’єру з нами»

27 квітня Костянтинівський міський центр зайнятості провів Загальнообласний ярмарок вакансій під гаслом «Побудуй кар’єру з нами» за участю соціальних партнерів, представників підприємств, організацій, установ та вищих і професійно-технічних навчальних закладів. 

P4270277

Мета заходу – прискорення працевлаштування незайнятого населення, студентської молоді, задоволення потреб роботодавців у робочій силі, інформування населення про послуги та використання новітніх інформаційних технологій та сервісів в роботі служби зайнятості.
Відкрила захід директор Костянтинівського міського центру зайнятості Світлана Марицька, яка привітала усіх присутніх, подякувала партнерів та роботодавців за співпрацю, а присутнім побажала успіхів у пошуку роботи.
В своєму виступі вона відмітила, що: «Сьогодні, як ніколи актуальним стає розгляд проблеми працевлаштування незайнятих громадян в Україні. У сучасних умовах саме молоде покоління є найбільш вразливою і соціально незахищеною категорією населення. Громадяни, які звертаються в службу зайнятості в пошуках роботи, одержують безкоштовну інформацію та професійну консультацію з метою вибору виду діяльності, професії, місця роботи, а також, в разі необхідності, проходять професійну підготовку і перепідготовку».
Відвідувачам заходу було запропоновано понад 200 вільних робочих місць у різних галузях. Підбір працівників та презентацію підприємств безпосередньо на ярмарку здійснювали 18 роботодавців: ТОВ «КЗМО», ТОВ «ВК ЕЛТЕКО», ТОВ «Гласкомерц», ТОВ «Український Рітейл», Костянтинівський об’єднаний міський військовий комісаріат та інші.
Ярмарок вакансій присутнім надав прекрасну можливість отримати максимум інформації з перших рук, познайомитися з компаніями, в яких вони можуть надалі отримати роботу, оцінити свої шанси і зрозуміти, які зусилля їм необхідно докласти, щоб претендувати на ту чи іншу вакансію.
Фахівці міського центру зайнятості презентували послуги державної служби зайнятості, ознайомили присутніх з новими формами роботи центру зайнятості, а саме: можливості підготовки резюме та відеорезюме, перегляду відео-вакансій, проведення скайп-співбесід між роботодавцем та зацікавленими особами.
Випускники професійних і загальноосвітніх навчальних закладів, які відвідали ярмарок вакансій, із задоволенням ознайомились з послугами служби зайнятості, основними елементами презентації і самопрезентації, пройшли профдіагностичне тестування. Всього в заході прийняли участь 142 старшокласника міста Костянтинівки, Костянтинівського району і Іллінівської ОТГ та 53 випускника професійних навчальних закладів – Костянтинівського індустріального технікуму, ВП «Костянтинівський технікум Луганської національної академії України», Костянтинівського професійного будівельного ліцею №39 та Костянтинівського медичного коледжу.

Загалом ярмарок вакансій відвідали понад 100 шукачів роботи, 53 студента, 142 старшокласника та 15 працівників закладів освіти. За результатами заходу 35 осіб запрошені безпосередньо на підприємства для подальшої співбесіди та вирішення питання працевлаштування, 24 особам видано направлення на працевлаштування.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua