Меморіальний захід «Відлуння перемоги»

Меморіальний захід «Відлуння перемоги» з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні традиційно було проведено 9 травня біля братської могили. В заході прийняли участь ветерани Другої світової війни, керівництво виконкому Костянтинівської міської ради, громадськість міста,

студентська та учнівська молодь, делегації від трудових колективів міста.

DSC 0086

Присутніх привітав заступник міського голови Василенко В.В. в своїй промові, він наголосив на значущості перемоги для українців та висловив теплі побажання ветеранам Другої світової. Зробив акцент на сучасних героях, які перейняли риси мужності та героїзму від своїх пращурів.

DSC 0088

Депутат обласної ради, член виконавчого комітету Поливяний В.Г. подякував ветеранам за їхній подвиг, що на сьогоднішній день є прикладом для багатьох наших бійців, що боронять Україну.
Заступник військового комісару Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату Денисов Б.М. звернув увагу присутніх на те, що «…. в перші дні тієї страшної війни в армію було мобілізовано більше 12 тис. костянтинівців, які показали свою любов та відданість Батьківщині. Сьогодні коли прийшла необхідність боронити рідну країну велика кількість наших земляків знову стала на захист держави….»
Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу.

DSC 0098

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими і померлими та поклали квіти до братської могили.

DSC 0111

 

 
 
© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua