«Веселкове коло»

Міжнародний День Матері і Міжнародний День сім’ї було відзначено у м. Костянтинівка справжнім святом дитячих талантів 12 травня у міському Палаці культури та дозвілля. Відкритий фестиваль «Веселкове коло» об’єднав понад чотириста юних артистів з двадцяти двох творчих колективів міста та району.

DSC 0111

У яскравій, дружній атмосфері дарували глядачам свої найкращі концертні номери вихованці Центру дитячої та юнацької творчості: Зразковий ансамбль народного танцю «Юність», студія сучасного танцю «Гармонія», «Планета Л», вокально-хореографічна студія «Мікс-Мажор», Зразкова літературно-творча студія «Експеримент»; вихованці Костянтинівської школи мистецтв: ансамбль саксофоністів, ансамбль скрипалів «Камертон», старший хор та група хору «Perfomens», вокальний ансамбль «Double happy», хореографічні колективи «Пірует», «Першоцвіт» та театральний клас, творчі колективи Палацу культури та дозвілля: Зразковий естрадно-хореографічний ансамбль «Барбарис», Зразковий ансамбль танцю «Калинка», Зразковий цирковий колектив «Арена» імені Валентини та Володимира Мак, солісти Народної студії сольного співу «Хуторяночка». На фестиваль також були запрошені гості з Новополтавського СБК, вокальний ансамбль «Ягідки» СБК «Бересток» та вокальний ансамбль «Веселка» Кіндратівського центру культури та дозвілля. Всі учасники фестивалю одержали пам’ятні дипломи, ціні подарунки та солодощі, а глядачі неперевершені, яскраві, позитивні емоції.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua