День Європи

19 травня делегація від міста Костянтинівка прийняла участь у святкуванні Дня Європи, що проходило у м.Покровськ. Наше місто представляло культуру та традиції Кіпру.
Урочистості розпочались святковою ходою вулицями міста.

2

Очільник області Павло Жебрівський відкрив свято, та звернувся до присутніх з вітальним словом.«Сьогодні надзвичайно важливий день. Вся Україна та Європа святкує День Європи. Україна – це і правда Європа. І коли ми говоримо, що сонце України сходить на Донеччині, це трошки неправильно – сонце Європи сходить на Донеччині! Сьогодні Україна та Донеччина стоять на захисті людських, європейських цінностей. І безумовно, тільки європейський шлях потрібен Донеччині та всім нам», – підкреслив Павло Жебрівський.
Привітав присутніх і командувач об’єднаних сил, він зазначив, що такі заходи для Донеччини та всієї України є дуже важливими. «В 2014 році ми обрали свій шлях і невпинно рухаємось до мети – стати повноцінним членом європейської спільноти», – підкреслив Сергій Наєв.
Привітали донеччан зі святом також і представники міжнародної делегації - надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркан, почесний консул Болгарії в Україні Сергій Желєв.
Очільник області разом з гостями оглянув намети країн Європейського союзу, де проходили презентації блюд національної кухні та пам’ятні сувеніри країн Європи.

4

Після чого творчі колективи міста представили культурні традиції країни Кіпр на головній сцені.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua