Вручення стипендії талановитій молоді Костянтинівки

Щорічно в кінці навчального року стало доброю традицією в місті Костянтинівка збиратися в кабінеті міського голови Сергія Давидова для нагородження стипендією міського голови учнів, які досягли високих результатів в предметних учнівських олімпіадах, конкурсах, змаганнях обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради двадцяти учням шкіл міста встановлена одноразова стипендія міського голови у розмірі 1000 гривень кожному. 

На урочистому заході були присутні міський голова Сергій Давидов, секретар міської ради Юрій Разумний, заступник міського голови Тетяна Коваленко, педагогічна та батьківська громадськість. У словах привітання Сергія Дмитровича та Юрія Григоровича була єдність думки про те, що наше місто прославляється талантами. Міська влада впевнена, що інтелект, потяг до знань, до перспективних змін завжди будуть гідно оцінені суспільством. Були виражені сподівання, що інтелектуальний потенціал учнів міста стане рушійною силою в побудові нової економіки України як європейської країни.

P80523 111019 P80523 111255

З відповідними словами подяки виступила учениця 9 класу навчально - виховного комплексу «Гімназія із ЗОШ І ступеня» Марія Власенко. Щирі слова вдячності від батьків були висловлені представником батьківського комітету НВК «ЗОШ-ДНЗ» Науменко Наталією Василівною. Закінчився захід традиційним фотографуванням на пам’ять.

P80523 111738

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua