Центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді

Отримати кваліфіковану допомогу, захист та підтримку Ви можете, звернувшись до

Костянтинівського міського центру соціальних служб

Адреса: 85114, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 каб. 225,226

Телефон: (6272) 4-03-30, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наша сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/groups/268448464423886

Час роботи: з 8-00 до 17-00, перерва: с 12-00 до 12-48,
п,ятница: з 8-00 до 15-45.

Директор: Лопатіна Наталія Вікторівна
Спеціалісти:
Броннікова Олена Олександрівна- фахівець із соціальної роботи
Гураль Ольга Анаталоївна- фахівець із соціальної роботи
Панченко Марина Володимирівна- фахівець із соціальної роботи
Ткаченко Олена Георгіївна- провідний бухгалтер
Ульянцев Анатолій Дмитрович- фахівець із соціальної роботи
Хайрулліна Катерина Олександрівна- психолог 1 категорії

При центрі соціальних служб працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
Тож якщо ви чи ваші близькі потерпають від домашнього насильства, чи ви стали свідком, або вам відомі факти про вчинення домашнього насильства, або ж ви або ваші рідні перебувають у кризовій ситуації, яку не в змозі подолати — залишення дитини без нагляду, загроза життю та здоров'ю, ситуації пов’язанні з торгівлею з людьми та інші ситуації, звертайтеся за допомогою до фахівців мобільної бригади.
Мобільна бригада функціонує в робочі дні з 08.00 до 17.00 год. Звертатися за допомогою можна буде за телефонами: 095-13-20-458; 050-17-35-902; 050-73-32-624. Дзвінки прийматиме навчений фахівець, який може якісно надавати психологічні послуги й координувати роботу. Також про випадки домашнього насильства можуть повідомляти усі, хто знає про них або ж став свідком насильства.

Основними завданнями центру соціальних служб є:
проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.
Центр відповідно до визначених для нього завдань:
1) здійснює заходи щодо:
запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей, упровадження новітніх соціальних технологій, спрямованих на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин;
виявлення отримувачів соціальних послуг та ведення їх обліку;
соціальної та психологічної адаптації дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя, організації наставництва;
надання особам, які постраждали від домашнього насильства, та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі, вичерпної інформації про їх права та можливість отримання допомоги;
2) проводить оцінювання потреб осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, у соціальних послугах, визначає методи соціальної роботи, забезпечує психологічну підтримку;
3) надає соціальні послуги відповідно до державних стандартів соціальних послуг, зокрема:
соціального супроводу;
консультування;
соціальної профілактики;
соціальної інтеграції та реінтеграції;
соціальної адаптації;
соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
кризового та екстреного втручання;
представництва інтересів;
посередництва (медіації);
інші соціальні послуги відповідно до визначених потреб;
4) забезпечує соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
5) забезпечує соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування зазначених видів покарань на підставах, передбачених законом.


ПРОЄКТ «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей, які залишилися без батьківського піклування».
ШАНОВНІ КОСТЯНТИНІВЦІ!
Якщо Ви не байдужі до дітей, маєте власний досвід виховання дітей та маєте бажання допомагати іншим дітям, які за певних обставин не можуть проживати у власних родинах, станьте патронатними вихователями. Разом з Вами, ми соціальні служби, подаруємо можливість дітям жити та виховуватися в сім,ї, уникнути ними дитячих будинків та інтернатів.
Переваги патронату полягають в наступному: дитина з біологічної родини влаштовується у сім’ю патронатного вихователя строком до 3-6 місяців. Дитина не потрапляє до державного закладу, патронатним вихователем та його помічником здійснюється індивідуальний підхід до дитини, підтримуються позитивні контакти з біологічними батьками та родичами, тому більша ймовірність повернення у рідну сім’ю.
Держава допомагає патронатним вихователям щомісячними виплатами на дітей та нарахуванням гідної заробітної плати. Кандидати в патронатні вихователі проходять первинний відбір та навчання за програмою Міністерства соціальної політики України.

Ми чекаємо на Вас в центрі соціальних служб, де ви зможете отримати вичерпну інформацію з патронату. Наші контакти: м.Костянтинівка, вул.О.Тихого, 260, каб.226 тел.0627240330.

 

Інформація
Костянтинівського міського центру соціальних служб про надання соціальних послуг сім,ям, дітям та молоді за 9 місяців 2020 року


УВАГА! ПОНОВИЛИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ОБЛАСНІ ЗАКЛАДИ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ:
- КЗ "Донецький обласний соціальний центр матері та дитини"
- КУ "Донецькій обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді".
- КЗ «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Візитна картка комунальної установи
"Донецькій обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді"

Мета діяльності.
Центр є унікальною в Україні комунальною установою даної спрямованості, на базі якої розробляються державні стандарти реабілітації наркозалежних осіб в Україні. Модель реабілітації є духовно-орієнтованою, з заняттями згідно програми "12 кроків". З наркозалежною молоддю проводяться індивідуальні та групові консультації психолога, застосовуються арттерапія та кінезітерапія тощо.
Центр розраховано на 60 місць для проходження терапії протягом 1 року. Клієнтами Центру можуть стати особи віком від 18 до 35 років, які мають наркотичну або алкогольну залежність.
Влітку працює літній стаціонарний реабілітаційний центр у м. Святогірськ.
Для зарахування до центру необхідно мати:
- медичну довідку із заключенням дерматолога-венеролога;
- знімок флюорографії та його інтерпретація;
- паспорт та ідентифікаційний код.
Для оформлення клієнтів звертатись до директора закладу або до директора ЦСССДМ.
Директор – Горшеніна Валентина Миколаївна,
тел. 050-574-92-90, тел. 063-556-87-04, тел. 068-089-52-08,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Юридична адреса: 85102, Костянтинівський р-н, с. Миколайпілля, вул. Піонерська, буд. 1-а.


Візитна картка комунального закладу
"Донецький обласний соціальний центр матері та дитини"

Мета діяльності закладу: запровадження соціальної підтримки жінок та запобігання відмови батьків від новонароджених дітей.
Центр розраховано на 16 жінок на сьомому-дев’ятому місяці вагітності та матерів з дітьми від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах, що перешкоджає виконанню материнського обов’язку.
Для зарахування до закладу необхідні наступні документи:
- направлення регіонального/міського/районного ЦССДМ;
- копії документів, що засвідчують особу клієнта та дитини (за наявності);
- письмова заява особи про зарахування до закладу;
- довідки лікувального закладу про стан здоров’я клієнтки та дитини;
- копія акту початкової оцінки потреб.
Для оформлення вагітної жінки або мами з дитиною до центру просимо Вас звертатись до директора закладу або до Донецького обласного ЦСССДМ.
Директор – Безлепкіна Наталія Олександрівна,
тел. 066-566-95-31, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Юридична адреса: 84206, м. Дружківка, вул. Радченка, 64.


Візитна картка комунального закладу
"Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

Мета діяльності закладу:
- забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років,
- надання психологічних, соціально-педагогічних, юридичних, соціально-економічних та інформаційних послуг зазначеним особам.
Кількість місць: на даний час розраховано на 15 осіб (при виділенні додаткового фінансування кількість місць зростатиме до 35).
Для зарахування до закладу необхідні наступні документи:
1. Направлення міського (районного) центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за погодженням з ДОЦСССДМ до соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У разі направлення особи віком від 15 до 18 років додається копія відповідного рішення комісії з питань захисту прав дитини.
2. Копії документів, що засвідчують особу (паспорт/свідоцтво про народження), ідентифікаційний код (за наявності).
3. Документ про освіту (за наявності).
4. Письмова заява особи про зарахування до гуртожитку.
5. Довідки з лікувального закладу про стан здоров’я (форма № 086-У), довідки про результати дерматологічного обстеження; психічний стан, відсутність наркологічних залежностей (захворювань).
6. Копія початкової оцінки потреб.
7. Клопотання органу місцевого самоврядування або органу виконавчої влади про влаштування до гуртожитку.
8. Копія обліково-статистичної картки дитини. У разі направлення особи віком від 15 до 18 років центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді готує запит до відповідної служби у справах дітей для отримання зазначеної копії.
9. Копія індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
Для оформлення до центру просимо Вас звертатись до директора закладу або до директора ЦСССДМ.
Директор – Ключник Володимир Віталійович, тел. 066-077-16-95, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Юридична адреса: 84206, м. Дружківка, вул. Машинобудівників, 64, (колишня вул. Радченка).

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua