Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністью

Адреса Центру СРДІ:

85113, м.Костянтинівка, вул. Громова, будинок. 14. тел. / Факс: (06272) 2-61-86

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор Центру СРДІ: Божко Наталія Володимирівна

Сторінка «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м Костянтинівка» створена, в першу чергу, для співпраці та обміну досвідом.
Групи нашого Центру формуються з урахуванням віку, фізичних і розумових можливостей дитини. На кожну дитину складається індивідуальна реабілітаційна програма, участь в якій беруть фахівці Центру та родичі дитини. Реабілітаційна пограмма, передбачає психолого-педагогічну і соціальну реабілітацію і медичну корекцію.Заняття в групах є структурованими і проводяться відповідно до розробленої програми. Програма включає блоки, які складаються з комплексів вправ та педагогічних занять, які проводяться в ігровій формі. Комплекси вправ, а також входять до них завдання, підбираються залежно від характеру патології дитини, її рухових та інтелектуальних можливостей. Всі вправи комплексу базуються на фізіологічних рухах.
В комплекс входять вправи з різними предметами і спортивного спорядження, вправи з м'ячем, на сходах, з гімнастичною паличкою, а також ходьба з ускладненими завданнями та вправами біля шведської стінки. При проведенні рухових вправ використовується спеціальне меблеве обладнання - драбинки, столи, бокси. Під час занять часто використовуються ритм і пісні в техніці, яка називається «Ритмічне намір», словестние ритмічні інструкції, які подаються під час виконання серії завдань.За допомогою ритму, пісень і віршів задається фоновий ритм рухової активності, який сприяє навчанню та мотивації дитини, а також допомагає привернути увагу до того руху, який виконується в даний момент.
З метою впровадження в роботу Центру нових навчально-реабілітаційних моделей, використовується лікувальна педагогіка, заснована на принципах Монтессорі, спостереженні за дитиною в природних умовах і прийнятті його таким, яким він є. Дитина вчиться самостійно, за допомогою спеціальних матеріалів, в яких закладена можливість самоконтролю - коли малюк сам бачить свої помилки і дорослому не потрібно вказувати на них. Методика Монтессорі формує у дітей широкий кругозір, внутрішню мотивацію до пізнання нового, уміння концентруватися на роботі, спостережливість і самостійність.
Про центр

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м Костянтинівка є комунальною власністю і в своїй діяльності підпорядковується Костянтинівському міському виконавчому комітету

Напрямок роботи нашого центру:

- рання соціальна;

- соціальна:

- медичний супровід;

- психолого-педагогічна.
Основна методика, яка закладена в основу реабілітаційного процесу - соціально-педагогічна.

Форма реабілітаційного обслуговування: амбулаторна, соціально-педагогічний патронат, консультативна.

Контингент населення, якому надаються послуги: діти-інваліди різних патологій від народження до 18 років.

 

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua