Сектор торговли и защиты прав потребителей

Щосуботи та щонеділі на ринку міста ТОВ «Торг» проведено 8 ярмарок по продажу сільгосппродукції.
Рівні цін реалізації сільськогосподарської продукції по місту Костянтинівка станом на 29.11.2017 р. складають:

Найменування товару Роздрібна ціна, грн./кг.
На ринках В підприємствах торгівлі
Картопля 4,00 – 6,00 5,00 – 5,40
Капуста 4,00– 5,00 3,00 – 4,00
Морква 6,00– 7,00 5,50 – 6,00
Буряк 6,00 – 7,00 4,50 – 4,80
Цибуля 4,50– 5,00 4,00 – 5,00

Узгоджено режим роботи підприємству ресторанного господарства, буфету, розташованому по вул. Європейській, 48.

 

Увага, операція «Первоцвіт – 2017»!

Щорічно, з середини лютого до кінця травня у всіх областях України, відбувається торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових рослин. Більшість з них знаходяться під загрозою знищення і занесені в Червону книгу.
Обсяги торгівлі цими рослинами, особливо на свята День Святого Валентина (14 лютого), 8 березня і Великдень набувають злочинного характеру. Висока декоративність і ранній термін цвітіння таких червонокнижних видів рослин, як білоцвіт весняний, підсніжник білосніжний, шафран Гейфеля, шафран кримський, шафран весняний, рябчик шаховий, пролісок складчастий, цикламен Кузнєцова, та інші призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі їх ареалу. Ці об'єкти рослинного світу в значних обсягах вивозяться в великі міста України, Словаччини, Угорщини та Росії.
Традиція привозити з заміської прогулянки або дарувати букетик квітів зробила свою справу: багато рослин вже важко знайти в їх природних місцезростаннях.
Природно, що масове, незаконне збирання весняних пролісків, негативно позначається на популяції цих рідкісних квітів, оскільки при масовому і безконтрольному зборі, знищуються не тільки самі рослини, але і їх насіння.
З метою організації заходів з охорони ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та рослин, які знаходяться під загрозою знищення, а також рослин, занесених до Червоної книги України та попередження правопорушень у цій галузі в Україні щорічно проводиться операція "Первоцвіт".
До проведення операції "Первоцвіт" залучається велика кількість співробітників різних відомств і активістів громадських організацій. Це державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, працівники органів внутрішніх справ, лісової охорони та служби державної охорони природно-заповідного фонду України, громадські організації, співробітники засобів масової інформації.
Чинне законодавство передбачає суворе покарання за знищення рослин, занесених до Червоної книги України.
Відповідно до ст. 88-1 КУпАП порушення порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн. до 1700 грн.) з конфіскацією об'єктів рослинного світу. Ті ж дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 грн. до 3655 грн.).
Іншими словами, відповідно до чинного законодавства, за порушення порядку придбання і збуту об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України або за порушення вимог щодо охорони таких видів рослин, знищення або незаконне вилучення їх з природного середовища передбачена адміністративна відповідальність і нараховується шкода, яка іноді тягне за собою і кримінальну відповідальність.
Операція "Первоцвіт" вже сьогодні дає свої позитивні результати. За твердженнями вчених популяції весняних первоцвітів, повільно, але впевнено відновлюють свою чисельність, більш того навіть починають обживати нові території, нові гірські луки.

Шановні громадяни міста!

Звертаємося до вас з проханням бути свідомими і не втрачати декоративні дикорослі рослини тільки для примхи насолодитися їх ароматом і красою. Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті лісу або лугу як природного комплексу, будучи їх невід'ємною частиною. Можна відновити пам'ятники мистецтва, історії, але неможливо відродити зниклі види, які "створювалися" десятки тисяч років. І не людиною, а природою.
Відмовтеся від збору або придбання первоцвітів. Купуючи у браконьєрів прекрасні проліски, ми автоматично стаємо співучасниками адміністративних правопорушень!
Давайте разом зберігати і берегти унікальну природу і екосистему нашого краю для наших діток!


Щосуботи та щонеділі на ринку міста ТОВ «Торг» проведено 9 ярмарок по продажу сільгосппродукції від товаровиробників.

Рівні цін реалізації сільськогосподарської продукції по місту Костянтинівка станом на 27.09.2017 р. складають:

Найменування товару Роздрібна ціна, грн./кг.
На ринках В підприємствах торгівлі
Картопля 5,00 – 6,50 5,00 – 5,60
Капуста 5,00 – 6,00 4,00 – 5,40
Морква 3,50– 4,50 6,75 – 8,00
Буряк 5,00 – 6,00 3,45 – 4,00
Цибуля 4,50 – 6,00 4,50 – 5,00

Узгоджено режим роботи підприємству ресторанного господарства, буфету швидкого харчування «Крила», розташованому по Б. Космонавтів, 11.


Узгоджено режим роботи комунальному підприємству торгівлі «Меркурій», розташованому по вул. Леваневського, 25.

 

Шановні суб’єкти господарювання!

Відділ економіки і торгівлі виконкому Костянтинівської міської ради нагадує, що з 8 квітня 2016 року у відповідності до ст.23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року № 39 «Про затвердження проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру».
Згідно цього наказу усі суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та /або обігу харчових продуктів, зобов’язані зареєструвати свої потужності в державному реєстрі потужностей операторів ринку.
До потужностей відносяться:
- заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами, всіх форм власності (магазини, лотки, тощо);
- заклади громадського харчування (ресторани, бари, кафе, тощо);
- підприємства, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, які не мають експлуатаційного дозволу, в тому числі власники водних об’єктів.
Заяву про державну реєстрацію потужності операторам ринку необхідно подати до Управління Держспоживслужби в м. Костянтинівці за адресою: м. Костянтинівка, вул. Торецька (Пролетарська), 284, тел. (06272) 4-27-16.

Во исполнение письма Штаба Антитеррористической операции на территории Донецкой и Луганской областей от 20.10.2014 № 798ог, распоряжения головы областной госадминистрации от 27.03.2015 №115 «Об установлении запрета продажи алкогольных и слабоалкогольных напитков», а также решения сессии городского совета от 25.12.2014 № 6/53-934 «Об упорядочении продажи алкогольных напитков в городской торговой сети и запрете использования пиротехнических изделий» исполком Константиновского городского совета обращается ко всем хозяйствующим субъектам, осуществляющим торговую деятельность алкогольными напитками, выполнять требования и рекомендации вышеуказанных документов.
Тексты распоряжения и решения приведены ниже.

 

УКРАЇНА
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КЕРІВНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 27.03.2015 №115
м. Краматорськ
Про встановлення заборони
щодо продажу алкогольних та
слабоалкогольних напоїв


Відповідно до статей 5, 6 Закону України «Про війсково-цивільні адміністрації», статті 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Указу Президента України від 05 березня 2015 року № 123/2015 «Про утворення військово-цивільних адміністрацій», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», складну суспільно-політичну обстановку, що склалася в регіоні, з метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців та цивільного населення:

1. Заборонити продаж на території Донецької області алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).
2. Райдержадміністраціям, виконавчим органам міських рад забезпечити інформування на відповідній території суб’єктів господарювання, населення про заборону, встановлену цим розпорядженням.
3. Головному управлінню ДФС України у Донецькій області (Долозіна), Головному управлінню МВС України в Донецькій області (Аброськін):
1) забезпечити виконання пункту 1 цього розпорядження та вживати заходів, в межах повноважень, щодо припинення його порушення;
2) про факти виявлених порушень щодо заборони, встановленої пунктом 1 цього розпорядження, інформувати облдержадміністрацію щотижнево.
4. Рекомендувати:
1) командирам (начальникам) військових частин, військовослужбовці яких дислокуються на території Донецької області:
посилити контроль щодо недопущення розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані;
про виявлені факти розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані невідкладно інформувати військового прокурора Донецького гарнізону;
у разі виявлення фактів щодо місць продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям оперативно інформувати Головне управління ДФС України у Донецькій області, Головне управління МВС України в Донецькій області для вжиття заходів в межах повноважень;
2) військовому прокурору Донецького гарнізону Ванжі Є.М. посилити нагляд за додержанням вимог законодавства щодо заборони розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані.
5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економіки облдержадміністрації (Свинаренко), управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації (Ставицький), контроль на - заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Нечепорука М.М., заступника голови облдержадміністрації Лаврика В.О.


Голова облдержадміністрації
керівник обласної військово-
цівільної адміністрації О. Т. Кіхтенко

 

УКРАЇНА

КОСТЯНТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я


25.12.2014 № 6/53-934
м. Костянтинівка


Про впорядкування продажу алкогольних напоїв у міській торгівельній мережі та заборону використання піротехнічних виробів


Враховуючи особливості суспільно-політичної обстановки, що склалася в регіоні, з урахуванням листа Штабу Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей від 20.10.2014 № 798ог, листа Міністерства внутрішніх справ України від 08.12.2014 № 26150/Яр «Про використання піротехнічних виробів на новорічні та різдвяні свята», пропозицій голови Донецької облдержадміністрації від 29.11.2014 № 17/01 та від 16.12.2014 № 19/01, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР (із змінами), міська рада


ВИРІШИЛА:


1. На термін проведення антитерористичної операції, суб’єктам підприємницької діяльності усіх форм власності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями у підприємствах роздрібної торгівлі, розташованих на території міста, рекомендувати:
1.1. Обмежити продаж алкогольних напоїв, у тому числі з вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5% об’ємних одиниць, цивільному населенню у період з 20 години вечора до 08 години ранку.
1.2. Не вчиняти продаж алкогольних напоїв, у тому числі з вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5% об’ємних одиниць, особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, тощо).

2. Рекомендувати Костянтинівській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління Міндоходів у Донецької області (Кальченко) провести інвентаризацію об'єктів, що реалізують алкогольні напої, з метою створення єдиного реєстру таких підприємств для здійснення контролю з боку правоохоронних органів за продажем алкогольних напоїв.

3. Реєстр об'єктів роздрібної торгівлі, що реалізують алкогольні напої, спрямувати Костянтинівському міському відділу Головного управління МВС України в Донецькій області (Гончаров) для відповідного реагування в частині заборони продажу алкогольних напоїв учасникам антитерористичної операції, продажу алкогольних напоїв у нічний час, а також з виявлення та припинення незаконної торгівлі алкогольними напоями.

4. Заборонити використання салютів, піротехнічних сумішей і виробів, феєрверків загального та професійного використання на території міста на новорічні і різдвяні свята та до завершення проведення антитерористичної операції.

5. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на веб-сайті міської ради (Теріх).

6. Рішення набирає чинності з дня опублікування.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку малого та середнього бізнесу, торгівлі, захисту прав споживачів та зайнятості населення (Хорьяков).

Міський голова С.Д. Давидов

 

Відділ економіки і торгівлі сповіщає, що у січні місяці 2017 року в сфері торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення відбулися наступні події:
Щосуботи та щонеділі на ринку міста ТОВ «Торг» проведено 6 ярмарок по продажу сільгосппродукції від товаровиробників.
Рівні цін реалізації сільськогосподарської продукції по місту Костянтинівка станом на 31.01.2017 р. складають:

Найменування товару Роздрібна ціна, грн./кг.
На ринках В підприємствах торгівлі
Картопля 4,00 – 5,00 4,40 – 6,55
Капуста 3,50 – 4,00 3,00 – 3,40
Морква 4,50 – 5,00 2,70 – 4,00
Буряк 4,50 – 5,00 2,70 – 3,00
Цибуля 4,00 – 5,00 3,50 – 3,90

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua