• Головна
  • Соціально-економічний розвиток
  • Культура

Відділ культури


ПЛАН РОБОТИ КЗК «ЦСПБ»

Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету

План виставково-експозиційної роботи краєзнавчого музею

БУДИНОК КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ "ОКТЯБРЬ"

Річний план закупівель на 2014 рік
Міський комунальний заклад культури Палац культури та дозвілля «Октябрь», Донецька область, м. Костянтинівка, 33980812

Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Сучасні ритми»

Зразковий дитячий естрадно-хореографічний ансамбль «Барбарис»

Народний художньо-побліцистичний театр «Отражатель»

Зразковий дитячий цирковий колектив «Арена» ім. Валентини та Володимира Мак

Зразкова вокальна студія «Семинотка»

Народна вокальна студія «Ехо»

ПЛАН РОБОТИ

Школа мистецтв

БІБЛІОТЕКИ, МУЗЕЇ

ПЛАН РОБОТИ центральної міської бібліотеки ім. Горького 

 

З В І Т роботи Костянтинівського міського відділу культури за 2017 рік


І Н Ф О Р М А Ц І Я
про заклади культури міста Костянтинівка


Діяльність закладів культури міста Костянтинівка спрямовується на створення умов для розвитку професійного та самодіяльного музичного, хореографічного, театрального мистецтв, впровадження нових концептуальних підходів у вирішенні питання всебічного задоволення культурних потреб різних верств населення, збереження культурної спадщини, забезпечення подальшого зростання ролі духовної сфери у житті суспільства.
Мережа закладів культури міста:

КПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Мистецьку освіту в місті забезпечено комунальним початковим спеціалізованим мистецькім навчальним закладом (школою естетичного виховання) «Костянтинівська школа мистецтв», яка надає державні гарантії естетичного виховання підростаючого покоління. Загальний контингент учнів становить 670 дітей з 2014року кількість учнів зросла від 645 до 670, що свідчить про позитивну тенденцію у розвитку естетичного виховання.. Повністю забезпечено навчання льотної категорії учнів. У школі активно працюють 16 творчих колективів: 12 учнівських, 4 викладацьких.
Учні школи є переможцями міжнародних, всеукраїнських , регіональних, обласних конкурсів.

Золотими літерами вписані в літопис міста імена видатних випускників школи мистецтв: Мідея Яссоніді — примадонна Афінського Мегарону та солістка Чеської національної опери в Брно, лауреат премії імені В.Белліні;Руслана Юрко – видатна піаніста Германії, проводить багато численні концерти по Європі концерти; Олександр Дорофєєв — заслужений артист України, музикальний керівник ансамблю пісні та пляски «Козаки Поділля» Хмельницької філармонії.
Керівник закладу - директор школи Кошкин Олег Андрійович
Адреса:Донецька обл., м.Костянтинівка , пл.Перемоги, 6, інд.85110 (т.2-71-13)
Сайт: http://www.kshi-art.com/
КЗК «Централізована система публічних бібліотек»
Послугами Централізованої системи публічних бібліотек (4 бібліотеки) користуються на протязі року понад 20000 тис. користувачів. Біліотеки Костянтинівки сьогодні-це інформаційний, просвітницький, культурний центр, який постійно розвивається, вивчаючи та впроваджуючи нові технології в діяльність бібліотеки. Фонди бібліотек налічують 300000 тис. примірників видань на традиційних та електронних носіях інформації.
На базі бібліотек регулярно проводяться заходи з суспільно важливих питань життя міста сумісно з активною молоддю та громадськістю.
Керівник закладу: Оратовська Тетяна Володимирівна
Адреса: Донецька обл., м.Костянтинівка, бул. Космонавтів, буд.11, інд.85113 (т.2-70-06)
Сайт : http://okoshevogo.com.ua http://konstlib.net

КЗК «Костянтинівський міський краєзнавчий музей»
Краєзнавчий музей міста є не тільки скарбницею культурної спадщини і місцем експонування та зберігання справжніх предметів різних історичних епох ,сьогодні це також центр соціально-культурної, в тому числі і освітньо-виховної діяльності.
Музей представлено сьома експозиційними і виставковою залою. Експозиція представлена основними розділами: природа, давня історія, історія суспільства і міста на різних його етапах, сучасність. Фонди музею налічують більше десяти тисяч предметів різних епох. Костянтинівський краєзнавчий музей володіє найбільшою в області колекцією скляних виробів - продукція місцевої групи заводів скляної промисловості.
Керівник закладу: Карпова Рита Миколаївна
Адреса: Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Трудова, 388, інд.85114 (т.4-20-15)
Сайт: http://www.museum-konst.com/
МКЗК « Палац культури та дозвілля»
МКЗК «Палац культури та дозвілля» - головна театрально-концертна зала міста для проведення урочистих акцій, церемоній, різноманітних тематичних заходів, художньо-публіцистичних програм, концертів, вистав, виставок, народних масових гулянь, видовищ, професійних гастролюючи колективів.
У Палаці культури та дозвілля плідно працюють 23 клубних формування. Це любительські об’єднання за інтересами та колективи художньої самодіяльності.
В них займаються 650 любителів народної творчості. За плідну діяльність та високу виконавчу майстерність чотири колективи мають почесне звання «Зразковий», три колективи мають звання «Народний».
Досягнення колективів підтверджують їх перемоги в обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалях та конкурсах.
Керівник закладу: Василенко Олена Миколаївна
Адреса: Донецька обл., м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 119, інд. 85110 (т.2-70-44)
Сайт: https://konstartblog.wordpress.com/

МКП «Об’єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради»
Пріоритетними напрямками діяльності КП «ОПтК Костянтинівської міської ради» є організація активного відпочинку та розваг, задоволення культурних запитів різноманітних груп населення, створення умов для відновлення фізичних, духовних сил, спілкування людей у сфері дозвілля, виховання екологічної культури.
Структуру підприємства складають: міський парк культури та відпочинку (вул. Абрамова,28), парк культури та відпочинку «Металург» (вул. Інженерна), сквер «Театральний», сквер по пл. Перемоги, сквер «Афганцев» (вул. Ціолковського,19в), сквер (вул. Незалежності,256а), сквер (вул. О.Тихого,264а), кінотеатр «Супутник» та кінотеатр вул. (Торецька, 302). Загальна площа усіх територій підприємства складає 25,9 га. Міський парк культури та відпочинку (вул. Абрамова,28) – це складова усіх розваг, на території якого знаходяться 12 стаціонарних та 4 пересувних атракціонів, великий дитячий майданчик та комплекс тренажерного обладнання.

Керівник закладу: Ягмурова Інна Іванівна
Адреса: Донецька обл., м.Костянтинівка, вул.Абрамова,28, інд. 85100 (т.2-13-38)

 

 

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua