ЖКГ

Як ОСББ отримати кредити на енергоефективність

Інвестиційна абетка багатоквартирного будинку

Щодо збільшення фінансування державної програми енергозбереження «теплі кредити» в бюджеті на 2018 рік

Брифы культура

Брифы образование

Брифы УСЗН

Договор энергоэффективность

Виконком міської ради повідомляє, що 27.11.2017 відбулось засідання конкурсної комісії з питання придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Переможцями конкурсу на придбання:
- однокімнатної квартири №41 за адресою: м. Костянтинівка, вул. Незалежності,282 визначено фізична особа Марченко О.О., пропозиції якого відповідають вимогам конкурсної документації;
- однокімнатної квартири №35 за адресою: м. Костянтинівка, вул. Пушкінська,339 визначено фізична особа Дзюба В.О., пропозиції якого відповідають вимогам конкурсної документації;
- 2-х кімнатної квартири №6 за адресою: м. Костянтинівка, вул. Громова,54 визначено фізична особа Осовицький О.О., пропозиції якого відповідають вимогам конкурсної документації.

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

1 2

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина), в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

Це питання обговорили у ході зустрічі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та керівник Проекту GIZ Україна «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» (https://www.giz.de/en/worldwide/41847.html) Грегор Брьомлінг.
У ході перемовин сторони розглянули можливість розробки юридичної і техніко-економічної моделі впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в закладах охорони здоров’я України. Планується розпочинати із запровадження енергоменеджменту, недорогих інвестиційних заходів та оптимізації енерговитрат у будівлі.

Сергій Савчук підкреслив: «Пілотний проект енергоефективної лікарні продемонструє на практиці ефективність усіх заходів: енергоаудиту, енергоменеджменту, енергосервісу тощо. Це стане стимулом для мерів українських міст активно долучатися до подібних заходів та мультиплікувати їх».

Представники проекту GIZ також наголосили на важливості проведення інформаційних кампаній та засвідчили успішність роботи Агентства у цьому напрямі, зокрема, популяризації переваг енергоефективних заходів у житловому фонді, бюджетній сфері, на промислових підприємствах.

Загалом, сторони підтвердили намір продовжити співпрацю і обговорили наступні спільні кроки створення енергоефективної української лікарні за підтримки та на основі кращих практик Німеччини.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Голова Держенергоефективності закликав ЕСКО-компанії брати участь в тендерах на утеплення бюджетних установ через системуProZorro

Вже сьогодні ЕСКО-компанії можуть брати участь у тендерах на утеплення бюджетних установ через систему електронних публічних закупівельProZorro (https://prozorro.gov.ua). Для цього спільними зусиллями Мінекономрозвитку (http://www.me.gov.ua), Держенергоефективності, ДП «ПРОЗОРРО»та експертамизапроваджено спеціальний модуль для ЕСКО-закупівель.

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи 23 жовтня у Будинку Уряду на прес-конференції, присвяченій укладанню ЕСКО-договорів через ProZorro.

«Започаткування модулю з прив’язкою до системиProZorro - це ключове і революційне рішення, яке повністю відкриває ринок ЕСКО-послуг у бюджетній сфері України. Тепер ЕСКО-компанії можуть вільно, у прозорий спосіб, на відкритій площадці змагатися за тендер на впровадження енергоефективних заходів у школах, дитсадках, лікарнях тощо», - пояснив Голова.

Важлива особливість ЕСКО-тендеру полягає у тому, що виграє не той, хто запропонує найнижчу ціну, а той, хто надастьнайвищий показник ефективності енергосервісного договору (NPV). Цей показник визначає потенційну економію коштів на енергоспоживанні та грошову вигоду для бюджетної установи.Водночас, це запорука закупівлі найбільш ефективного та якісного устаткування та матеріалів для проведення робіт.

Станом на 20 жовтня 2017 року вже оголошено понад 20 відкритих торгів з енергосервісу. Очікується, що цього року буде оголошено понад 100 тендерів.

Нагадаємо, що сьогодні ЕСКО-контрактиреалізуються в 4-х регіонах України: Києві, Миргородському районі Полтавської області, Савранському районі Одеської області та м. Канів на Черкащині.В бюджетних закладах встановлюються ІТП, модернізуються системи опалення, освітлення тощо. Інвестори вже почали отримувати повернення вкладених коштів. Бюджетні установи зможуть заощаджені кошти спрямувати на інші енергоефективні проекти.

Довідково:
Прес-конференція відбулася за ініціативи Мінекономрозвитку та ДП «ПРОЗОРРО». Участь у заході також взяли:
• Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України,
• ОлексійРябчин, народний депутат України,
• Євген Харківський, представник ТОВ “КиївЕСКО” (http://kyivesko.com.ua),
• АнтонПрипіченко, керівник електронного майданчика SmartTender (https://smarttender.biz),
• Сергій Сокур, генеральний директор ТОВ “ЕНЕРГО-ТЕХ-ІНВЕСТ” (https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40208132).
Переглянути відеозапис прес-конференції можна на Youtube-каналі Урядового порталу: https://www.youtube.com/watch?v=yMbsHoVqOjA.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про продаж на аукціоні об'єкту комунальної власності

Назва об'єкту: - нежитлове приміщення, загальною площею 114,3м2.
Місце розташування: 85111, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Незалежності,220, приміщення,39.
Відомості про об'єкт і земельну ділянку: Рік побудови - 1959. Балансоутримувач – комунальне підприємство «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради». Об'єкт приватизації знаходиться у незадовільному санітарно-технічному стані та потрібує капітального ремонту.

Умови продажу об'єкта:
- вчасно виконувати поточні та капітальні ремонти;
- утримувати об”єкт приватизації та прилеглу територію у належному санітарно-технічному стані;
- заміну й реконструкцію систем тепло, - водо, і електропостачання, водовідведення проводити за погодженнюям з відповідними службами;
- виконання заходів по створенню безпечних і нешкідливих умов праці та охорони навколишнього середовища;
- питання землекористування покупець вирішує самостійно відповідно до діючого законодавства;
- обов’язкове укладання договорів з експлуатаційними організаціями на обслуговування та оплату послуг;
- забезпечення вільного доступу обслуговуючих служб до комунікацій загального користування;
- у випадку зміни функціонального призначення приміщення, одержати дозвіл на переобладнання у виконкомі міської ради відповідно до діючого законодавства;
- об”єкт не підлягає відчуженню й передачі в оренду юридичним та фізичним особам без збереження умов згідно з якими об’єкт було придбано;
- виконання правил загального користування приміщеннями в житлових будинках і прибудинкової території, а так само, виконання відповідних рішень міської ради та її виконавчого комітету;
- покупець зобов’язаний оплатити витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації ( публікація інформаційних повідомлень, виготовлення технічної документації та правовстановлюючих документів, послуги суб’’єктів оціночної діяльності за визначення початкової вартості об’єкта та рецензування звіту, послуги із проведення аукціону);
- у випадку відмови покупця від підписання договору купівли - продажу, покупець зобов’язаний оплатити витрати, пов’язані з підготовкою об”єкта до приватизації. Крім того, внесені покупцем кошти в розмірі 10% від початкової вартості продажу об'єкта, не повертаються.

Початкова ціна продажу об'єкта з урахуванням ПДВ – 183 246 грн.

Покупець зобов'язаний погодитися з умовами продажу об'єкта і запропонувати найбільшу ціну.
Учасники аукціону перераховують управлінню комунального господарства ( код установи за ЄДРПОУ 30098218) у банк ГУ ДКСУ в Донецькій області, МФО 834016:
- за реєстрацію заяви 17,0 грн. на р/р 37185026003274;
- грошові кошти в розмірі 10% від початкової ціни продажу об'єкту аукціону у сумі 18 324 грн. 60 коп. на р/р 37322013038662.
Аукціон відбудеться через 20 днів після публікації цієї інформації в газеті «Прапор індустрії», за адресою: Донецька область, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, будівля виконкому міської ради, кімната 406 о 10.00.
Приймання заяв на участь припиняється за три дні до дати проведення аукціону.
Заяви на участь в аукціоні приймаються за адресою: Донецька область, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, будівля виконкому міської ради, кімната 211 в робочі дні з 8.00 до 16.00.
Ознайомлення з об'єктом приватизації проводиться за участю спеціаліста органу приватизації.
Додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 8.00 до 17.00 за тел. 4-03-37, 4-02-82 та за вище вказаною адресою.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про продаж на аукціоні об'єкту комунальної власності

Назва об'єкту: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 37,90м2.
Місце розташування: 85111, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Пушкінська,235.
Відомості про об'єкт і земельну ділянку: Рік побудови - 1953. Балансоутримувач – комунальне підприємство «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради». Об'єкт приватизації знаходиться у незадовыльному санітарно-технічному стані та потрібує капітального ремонту.

Умови продажу об'єкта:
- вчасно виконувати поточні та капітальні ремонти;
- утримувати об”єкт приватизації та прилеглу територію у належному санітарно-технічному стані;
- заміну й реконструкцію систем тепло, - водо, і електропостачання, водовідведення проводити за погодженнюям з відповідними службами;
- виконання заходів по створенню безпечних і нешкідливих умов праці та охорони навколишнього середовища;
- питання землекористування покупець вирішує самостійно відповідно до діючого законодавства;
- обов’язкове укладання договорів з експлуатаційними організаціями на обслуговування та оплату послуг;
- забезпечення вільного доступу обслуговуючих служб до комунікацій загального користування;
- у випадку зміни функціонального призначення приміщення, одержати дозвіл на переобладнання у виконкомі міської ради відповідно до діючого законодавства;
- об”єкт не підлягає відчуженню й передачі в оренду юридичним та фізичним особам без збереження умов згідно з якими об’єкт було придбано;
- виконання правил загального користування приміщеннями в житлових будинках і прибудинкової території, а так само, виконання відповідних рішень міської ради та її виконавчого комітету;
- покупець зобов’язаний оплатити витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації (публікація інформаційних повідомлень, виготовлення технічної документації та правовстановлюючих документів, послуги суб’’єктів оціночної діяльності за визначення початкової вартості об’єкта та рецензування звіту, послуги із проведення аукціону);
- у випадку відмови покупця від підписання договору купівли - продажу, покупець зобов’язаний оплатити витрати, пов’язані з підготовкою об”єкта до приватизації. Крім того, внесені покупцем кошти в розмірі 10% від початкової вартості продажу об'єкта, не повертаються.

Початкова ціна продажу об'єкта з урахуванням ПДВ – 60 397 грн.

Покупець зобов'язаний погодитися з умовами продажу об'єкта і запропонувати найбільшу ціну.
Учасники аукціону перераховують управлінню комунального господарства ( код установи за ЄДРПОУ 30098218) у банк ГУ ДКСУ в Донецькій області, МФО 834016:
- за реєстрацію заяви 17,0 грн. на р/р 37185026003274;
- грошові кошти в розмірі 10% від початкової ціни продажу об'єкту аукціону у сумі 6 039 грн. 70 коп. на р/р 37322013038662.
Аукціон відбудеться через 20 днів після публікації цієї інформації в газеті «Прапор індустрії», за адресою: Донецька область, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, будівля виконкому міської ради, кімната 406 о 10.00.
Приймання заяв на участь припиняється за три дні до дати проведення аукціону.
Заяви на участь в аукціоні приймаються за адресою: Донецька область, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого,260, будівля виконкому міської ради, кімната 211 в робочі дні з 8.00 до 16.00.
Ознайомлення з об'єктом приватизації проводиться за участю спеціаліста органу приватизації.
Додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 8.00 до 17.00 за тел. 4-03-37, 4-02-82 та за вище вказаною адресою.

 

Перелік споруд подвійного призначення, які можуть бути використані для укриття населення у випаддку застосування засобів ураження

Протокол № 3 засідання робочої групи з вивчення проблемних екологічних питань

ІНФОРМАЦІЯ
про проведення конкурсу щодо придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Вимоги до житла:
- Житло має бути впорядкованим стосовно до умов м. Костянтинівки, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.
Предмет придбання житла:
- лот №2 - одна однокімнатна квартира до 40,0 кв.м загальної площі;
- лот №3 - одна 2-х кімнатна квартира до 48,0 кв. м загальної площі.
Вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла виходячи з моніторингу цін на вторинному ринку в м. Коcтянтинівки складає 2 182,0 грн. 44 коп.
Перелік документів, які подаються на розгляд комісії:
- заява про участь у конкурсі із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів їх керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону, телефаксу (для юридичних осіб) або прізвища та ініціалів фізичної особи, її місце проживання, номера телефону, телефаксу (для фізичних осіб);
- пропозиції щодо квартири (перелік із визначенням характеристики квартири, ціни, адреси);
- звіту про оцінку квартири;
- виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і засвідченої в установленому порядку копії довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб):
- засвідчених увстановленому порядку копій установчих документів (для юридичних осіб);
- для фізичних осіб копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);
- інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство;
- інформація з Державного реєстру прав із відомостями про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження.
- копії правовстанавлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
- документ що підтверджує повноваження посадової особи або представника Учасника конкурсу щодо підпису документів конкурсної пропозиції, повноваження від власника на відчуження майна від його імені;
- оригінал довідки з обслуговуючого банку про стан відкритих розрахункових рахунків та про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами;
- довідка (оригінал), видана органом державної фіскальної служби про відсутність заборгованості зі сплати Учасником податків, зборів (обов’язкових платежів), чинна на день розкриття пропозиції конкурсних торгів;
- засвідчені Учасником копії балансу та звіту про фінансові результати за формами 1 та 2 встановленими Мінфіном, а для суб’єктів малого підприємництва - фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва, за останній звітний (чи проміжний) період;
- засвідчена Учасником копія звіту про рух грошових коштів за встановленою Мінфіном формою (за останній звітний період);
- копія витягу з реєстру платників ПДВ - у разі сплати учасником ПДВ, або копія свідоцтва про право сплати єдиного податку чи копія витягу з реєстру платників єдиного податку - у разі сплати учасником єдиного податку. У разі, якщо Учасник не є платником податку на
додану вартість та платником єдиного податку, тоді він повинен подати довідку у довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв;
- копія документа, що підтверджує повноваження керівника: протокол установчих (загальних) зборів, наказ (розпорядження) про призначення;
- документ, що посвідчує відсутність на час подання конкурсних пропозицій осіб, які зареєстровані в квартирі, що подається на конкурс;
- довідки з комунальних підприємств про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.
- у разі, якщо на час продажу в квартирі є зареєстровані малолітні діти, надається рішення опікунської ради про дозвіл на продаж квартири, право власності в якій належить малолітній (неповнолітній) дитині;
- фотокартки квартири.
Зміст конкурсної пропозиції учасника.
- ціна конкурсної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення щодо продажу квартири.Ціни вказуються за 1 кв. метр загальної площі квартири. Ціна пропозиції залишається незмінною до повного виконання сторонами зобов'язань за договором та встановлюється в національній валюті;
- учасник надає у конкурсній пропозиції заповнену форму "ЦІНОВА КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ". Зразок форми опублікован на офіційному веб-сайті міської ради.
- до ціни конкурсної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені Учасником у процесі здійснення конкурсу та укладення договору купівлі-продажу.
- витрати Учасника, пов'язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції, не відшкодовуються (в тому числі й у разі відміни конкурсу чи визнання конкурсу таким, що не відбувся).
- учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, довідок,сертифікатів та самостійно несе всі витрати на їх отримання. Учасники подають свої пропозиції стосовно предмета закупівлі відповідно до вимог цієї конкурсної документації.
- переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, за якою вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла на вторинному ринку в м. Коcтянтинівка є найнижчою серед запропонованих.
Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу та з придбанням житла на вторинному ринку сплачує переможець конкурсу. С переможцем конкурсу укладається договір купівлі- продажу квартир.

Конкурсна пропозиція учасника, документи і реєстр наданих докумінтів подаються у письмовій формі, прошити, пронумеровани в запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція».
На конверті, крім позначки «Конкурсна пропозиція» повинно бути зазначено:
- повне найменування Учасника;
- повне найменування замовника;
- назва предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення конкурсу
Строк подання конкурсної документації – протягом 9 календарних днів з моменту публікації інформації.
Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто.
Конкурс відбудеться через 10 календарних днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, к. 204 о 10.00.
Розгляд конкурсних пропозицій – до 7 робочих днів.
Місцезнаходження комісії: м Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 к.211А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефон 4-02-82, або за адресою: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 к. 211А.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації,
конкурс відбувся 05.10.2017

№з/п Прізвище, им’я, по батькові суб’єкта оціночної діяльності Назва об’єкта оцінки Мета проведення оцінки Вартість та строк виконання робіт з оцінки
1. Фізична особа -підприємець Волошина О.П. нежитлове вбудоване приміщення, яке розташоване у житловому будинку літ «А-2» загальною площею 37,90м2 за адресою: м. Костянтинівка, вул. Пушкінська,235
Визначення початкової ціни продажу об’єкта
2 800 грн., 3-7 днів
2. Фізична особа -підприємець Волошина О.П. нежитлове приміщення , яке розташоване за адресою: м. Костянтинівка, вул. Незалежності,220, приміщення 39, загальною площею 114,3м2.

Визначення початкової ціни продажу об’єкта
3 300 грн., 3-7 днів

 

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

Вимірювання концентрацій забруднених речовин в атмосферному повітрі навколо ставка на території

Протокол засідання робочої групи з вивчення проблемних екологічних питань

Вимірювання концентрацій забруднених речовин в атмосферному повітрі навколо ставка на території

Виконком міської ради повідомляє, що 24.07.2017 відбулось засідання конкурсної комісії з питання придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 

Переможцем конкурсу на придбання однокімнатної квартири №55 за адресою: м. Костянтинівка, вул. 6-го Вересня,65 визначено фізична особа Чупрун О.А. пропозиції якого відповідають вимогам конкурсної документації.

Виконком міської ради повторне інформує про проведення конкурсу щодо придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Вимоги до житла, предмет придбання житла, вартість 1м2 житла, перелік документів, які подаються на розгляд комісії, строк подання конкурсної документації опубліковани в газеті «Прапор індустрії» та розміщени на офіційному веб-сайті міської ради.
Додаткову інформацію можна отримати за телефон 4-02-82, або за адресою: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 к. 211А.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я
управління комунального господарства про проведення конкурсу по відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів приватизації комунальної власності

Оцінка здійснюється відповідно до Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.03 №1891 (в редакції, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 №1033).

Об'єкт: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 37,90м2.
Місцезнаходження: 85111, м. Костянтинівка, вул. Пушкінська,235.
Балансоутримувач: комунальне підприємство «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради».
Мета проведення незалежної оцінки: визначення початкової ціни продажу об'єкта.
Організаційно-правова форма - комунальна власність.
Кількість об'єктів-1 од.
Балансова залишкова вартість основних засобів на 31.08.2017 – 14418 грн.
Передбачувана дата оцінки – 30.09.2017.
Спосіб приватизації - аукціон.
Об'єкт: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 114,3 м2.
Місцезнаходження: 85114, м. Костянтинівка, вул. Незалежності,220
Балансоутримувач: комунальне підприємство «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради».
Мета проведення незалежної оцінки: визначення початкової ціни продажу об'єкта.
Організаційно-правова форма - комунальна власність.
Кількість об'єктів-1 од.
Балансова залишкова вартість основних засобів на 31.08.2017 – 34679 грн.
Передбачувана дата оцінки – 30.09.2017.
Спосіб приватизації - аукціон.

Замовником оцінки об’єкта приватизації та організатором конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності є Управління комунального господарства м. Костянтинівки ( юридична адреса: м. Костянтинівка, вул. Правобережна,260, код ЄДРПОУ – 30098218). Відповідно до умов приватизації, затверджених рішенням міської ради від 30.03.2017 №6/75-1353 - покупець сплачує витрати за визначення ринкової вартості об'єкта та рецензування звіту.
Претендентам необхідно надати в управління комунального господарства конкурсну документацію.
Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:
-підтвердних документів;
-пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;
-документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.
Конкурсна документація подається на адресу організатора конкурсу за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).
До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
- документі, в яких зазначено правовий статус претендента;
- наявність у претендента сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;
- перелік оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із претендентом, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- перелік оцінювачів, які додатково залучаються претендентом за цивільно-правовими договорами до виконання робіт з оцінки за їх письмовою згодою, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- наявність в оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах з претендентом або додатково залучаються ним, документів, що підтверджують набуття кваліфікації оцінювача, виданих міжнародними організаціями та об'єднаннями у сфері оціночної діяльності;
- кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори,укладені з органом приватизації ,який проводить відповідний конкурсний відбір);
- наявність зауважень з боку органу приватизації до звітів про оцінку майна, складених претендентом, за підсумками їх рецензування;
- інформація про претендента згідно із установленою формою.

Конкурс відбудеться через 14 днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, к. 204 о 10.00.
Місцезнаходження комісії, робочої групи: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 к. 211, контактні телефони 4-02-37, 4-02-82.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я
управління комунального господарства про проведення конкурсу по відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єкта приватизації комунальної власності

Оцінка здійснюється відповідно до Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.03 №1891 (в редакції, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 №1033).

Об'єкт: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 37,90м2.
Місцезнаходження: 85111, м. Костянтинівка, вул. Пушкінська,235.
Балансоутримувач: комунальне підприємство «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради».
Мета проведення незалежної оцінки: визначення початкової ціни продажу об'єкта.
Організаційно-правова форма - комунальна власність.
Кількість об'єктів-1 од.
Балансова залишкова вартість основних засобів на 31.07.2017 – 14 418 грн.
Передбачувана дата оцінки – 31.08.2017.
Спосіб приватизації - викуп.
Замовником оцінки об’єкта приватизації та організатором конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності є Управління комунального господарства м. Костянтинівки ( юридична адреса: м. Костянтинівка, вул. Правобережна,260, код ЄДРПОУ – 30098218). Відповідно до умов приватизації, затверджених рішенням міської ради від 30.03.2017 №6/75-1353 - покупець сплачує витрати за визначення ринкової вартості об'єкта та рецензування звіту.
Претендентам необхідно надати в управління комунального господарства конкурсну документацію.
Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:
-підтвердних документів;
-пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;
-документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.
Конкурсна документація подається на адресу організатора конкурсу за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).
До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
- документі, в яких зазначено правовий статус претендента;
- наявність у претендента сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;
- перелік оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із претендентом, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- перелік оцінювачів, які додатково залучаються претендентом за цивільно-правовими договорами до виконання робіт з оцінки за їх письмовою згодою, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- наявність в оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах з претендентом або додатково залучаються ним, документів, що підтверджують набуття кваліфікації оцінювача, виданих міжнародними організаціями та об'єднаннями у сфері оціночної діяльності;
- кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори,укладені з органом приватизації ,який проводить відповідний конкурсний відбір);
- наявність зауважень з боку органу приватизації до звітів про оцінку майна, складених претендентом, за підсумками їх рецензування;
- інформація про претендента згідно із установленою формою.

Конкурс відбудеться через 14 днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, к. 204 о 10.00.
Місцезнаходження комісії, робочої групи: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 к. 211, контактні телефони 4-02-37, 4-02-82.

 

ІНФОРМАЦІЯ
про повторне проведення конкурсу щодо придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Вимоги до житла: 

- Житло має бути впорядкованим стосовно до умов м. Костянтинівки, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.
Предмет придбання житла:
- лот №2 - одна однокімнатна квартира до 40,0 кв.м загальної площі;
- лот №3 - одна 2-х кімнатна квартира до 48,0 кв. м загальної площі.
Вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла виходячи з моніторингу цін на вторинному ринку в м. Коcтянтинівки складає 2 182 грн. 44 коп.
Перелік документів, які подаються на розгляд комісії, строк подання конкурсної документації опубліковани 31.05.2017 в газеті «Прапор індустрії» та розміщени на офіційному веб-сайті міської ради.
Конкурс відбудеться через 10 календарних днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, к. 204 о 10.00.
Розгляд конкурсних пропозицій – до 7 робочих днів.
Місцезнаходження комісії: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 к.211А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефон 4-02-82, або за адресою: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260 к. 211А.

 

ІНФОРМАЦІЯ
управління комунального господарства про результати конкурсу
на право оренди комунального майна

Повідомляємо, що у зв’язку із скасуванням рішення щодо визначення фізичної особи – підприємця Демченко О.О. переможцем конкурсу на право оренди комунального майна- торгівельного кіоску № 6 площею 8,8 кв.м з навісом площею 11,7 кв.м , розташованого за адресою : м.Костянтинівка, вул.Ціолковського,18Б , 12.07.2017 визначено нового переможця конкурсу- фізичну особу-підприємця Єрьоменко В.О.

 

ІНФОРМАЦІЯ
орендодавця – управління комунального господарства м.Костянтинівки про наміри надання в оренду об’єкта міської комунальної власності, щодо якого надійшла заява

Найменування об’єкта та місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення площею 37,4 кв.м, яка розташована за адресою: м.Костянтинівка,пл. Перемоги,8.
Балансоутримувач: управління комунального господарства.
Вартість об’єкта оренди станом на 30.06.2017 року без урахування ПДВ становить - 121 360грн.35 коп.
Мета оренди: для разміщення учбового відділення Краматорського інституту міжрегіональної академії управління персоналом.
Термін оренди: 2 рока 11 месяців.
Термін прийняття заяв щодо оренди вищевказаного об’єкту – протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації в газеті.
Заяви приймаються за адресою: м.Костянтинівка, вул. О.Тихого,260, каб. 211,211а.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 4-03-37, 4-02-82

 

ІНФОРМАЦІЯ
про повторне проведення конкурсу щодо придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Вимоги до житла:
- Житло має бути впорядкованим стосовно до умов м. Костянтинівки, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.
Предмет придбання житла:
- лот №1 - одна однокімнатна квартира до 32,0 кв.м загальної площі;
- лот №2 - одна однокімнатна квартира до 40,0 кв.м загальної площі;
- лот №3 - одна 2-х кімнатна квартира до 48,0 кв. м загальної площі.
Вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла виходячи з моніторингу цін на вторинному ринку в м. Коcтянтинівки складає 2 182,0 грн. 44 коп.
Перелік документів, які подаються на розгляд комісії, строк подання конкурсної документації опубліковани 31.05.2017, 14.06.2017 в газеті «Прапор індустрії» та розміщени на офіційному веб-сайті міської ради.
Конкурс відбудеться через 10 календарних днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260, к. 204 о 10.00.
Розгляд конкурсних пропозицій – до 7 робочих днів.
Місцезнаходження комісії: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к.211А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефон 4-02-82, або за адресою: м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к. 211А.

 

Держнагляд інформує

 «Безпритульні тварини - ветеринарна, медична тасоціальна проблема України. Методи вирішення»

ІНФОРМАЦІЯ
управління комунального господарства про результати конкурсу
на право оренди комунального майна

Управління комунального господарства повідомляє, що переможцем конкурсу на право оренди комунального майна - торгівельний кіоск № 6 площею 8,8кв.м з навісом площею 11,7кв.м розташований за адресою: м.Костянтинівка, вул.Ціолковського,18 Б, який відбувся 14.06.2017 визнано- ФЛП Демченко О.О.

 

ІНФОРМАЦІЯ
про повторне проведення конкурсу щодо придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Вимоги до житла:
- Житло має бути впорядкованим стосовно до умов м. Костянтинівки, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.
Предмет придбання житла:
- лот №1 - одна однокімнатна квартира до 32,0 кв.м загальної площі;
- лот №2 - одна однокімнатна квартира до 40,0 кв.м загальної площі;
- лот №3 - одна 2-х кімнатна квартира до 48,0 кв. м загальної площі.
Вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла виходячи з моніторингу цін на вторинному ринку в м. Коcтянтинівки складає 2 182,0 грн. 44 коп.
Перелік документів, які подаються на розгляд комісії опубліковани 31.05.2017 в газеті «Прапор індустрії» та розміщени на офіційному веб-сайті міської ради.
Зміст конкурсної пропозиції учасника.
- ціна конкурсної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення щодо продажу квартири.Ціни вказуються за 1 кв. метр загальної площі квартири. Ціна пропозиції залишається незмінною до повного виконання сторонами зобов'язань за договором та встановлюється в національній валюті;
- учасник надає у конкурсній пропозиції заповнену форму "ЦІНОВА КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ". Зразок форми опублікован на офіційному веб-сайті міської ради.
- до ціни конкурсної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені Учасником у процесі здійснення конкурсу та укладення договору купівлі-продажу.
- витрати Учасника, пов'язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції, не відшкодовуються (в тому числі й у разі відміни конкурсу чи визнання конкурсу таким, що не відбувся).
- учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, довідок,сертифікатів та самостійно несе всі витрати на їх отримання. Учасники подають свої пропозиції стосовно предмета закупівлі відповідно до вимог цієї конкурсної документації.
- переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, за якою вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла на вторинному ринку в м. Коcтянтинівка є найнижчою серед запропонованих.
Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу та з придбанням житла на вторинному ринку сплачує переможець конкурсу. С переможцем конкурсу укладається договір купівлі- продажу квартир.

Конкурсна пропозиція учасника, документи і реєстр наданих докумінтів подаються у письмовій формі, прошити, пронумеровани в запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція».
На конверті, крім позначки «Конкурсна пропозиція» повинно бути зазначено:
- повне найменування Учасника;
- повне найменування замовника;
- назва предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення конкурсу
Строк подання конкурсної документації – протягом 9 календарних днів з моменту публікації інформації.
Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто.
Конкурс відбудеться через 10 календарних днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260, к. 204 о 10.00.
Розгляд конкурсних пропозицій – до 7 робочих днів.
Місцезнаходження комісії: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к.211А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефон 4-02-82, або за адресою: м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к. 211А.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я
управління комунального господарства про повторне проведення конкурсу по відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єкта приватизації комунальної власності
Оцінка здійснюється відповідно до Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.03 №1891 (в редакції, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 №1033).

Об'єкт: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 223,7м2.
Місцезнаходження: 85110, м. Костянтинівка, пр. Ломоносова,119, приміщення 3.
Балансоутримувач: міський комунальний заклад культури «Палац культури та дозвілля».
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу об'єкта для приватизації шляхом викупу з компенсацією орендареві вартості невід'ємних поліпшень.
Організаційно-правова форма - комунальна власність.
Кількість об'єктів-1 од.
Балансова залишкова вартість основних засобів на 31.05.2017 – 0 грн.
Передбачувана дата оцінки – 30.06.2017.
Спосіб приватизації - викуп.
Замовником оцінки об’єкта приватизації та організатором конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності є Управління комунального господарства м. Костянтинівки ( юридична адреса: м. Костянтинівка, вул. Правобережна,260, код ЄДРПОУ – 30098218). Відповідно до умов приватизації, затверджених рішенням міської ради від 30.03.2017 №6/75-1353 - покупець сплачує витрати за визначення ринкової вартості об'єкта та рецензування звіту.
Претендентам необхідно надати в управління комунального господарства конкурсну документацію.
Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:
-підтвердних документів;
-пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;
-документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.
Конкурсна документація подається на адресу організатора конкурсу за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).
До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
- документі, в яких зазначено правовий статус претендента;
- наявність у претендента сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;
- перелік оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із претендентом, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- перелік оцінювачів, які додатково залучаються претендентом за цивільно-правовими договорами до виконання робіт з оцінки за їх письмовою згодою, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- наявність в оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах з претендентом або додатково залучаються ним, документів, що підтверджують набуття кваліфікації оцінювача, виданих міжнародними організаціями та об'єднаннями у сфері оціночної діяльності;
- кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори,укладені з органом приватизації ,який проводить відповідний конкурсний відбір);
- наявність зауважень з боку органу приватизації до звітів про оцінку майна, складених претендентом, за підсумками їх рецензування;
- інформація про претендента згідно із установленою формою.

Конкурс відбудеться через 14 днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260, к. 204 о 10.00.
Місцезнаходження комісії, робочої групи: м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к. 211, контактні телефони 4-02-37, 4-02-82.

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ
про проведення конкурсу щодо придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Вимоги до житла:
- Житло має бути впорядкованим стосовно до умов м. Костянтинівки, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.
Предмет придбання житла:
- лот №1 - одна однокімнатна квартира до 32,0 кв.м загальної площі;
- лот №2 - одна однокімнатна квартира до 40,0 кв.м загальної площі;
- лот №3 - одна 2-х кімнатна квартира до 48,0 кв. м загальної площі.
Вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла виходячи з моніторингу цін на вторинному ринку в м. Коcтянтинівки складає 2 182,0 грн. 44 коп.
Перелік документів, які подаються на розгляд комісії:
- заява про участь у конкурсі із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів їх керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону, телефаксу (для юридичних осіб) або прізвища та ініціалів фізичної особи, її місце проживання, номера телефону, телефаксу (для фізичних осіб);
- пропозиції щодо квартири (перелік із визначенням характеристики квартири, ціни, адреси);
- звіту про оцінку квартири;
- виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і засвідченої в установленому порядку копії довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб):
- засвідчених увстановленому порядку копій установчих документів (для юридичних осіб);
- для фізичних осіб копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);
- інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство;
- інформація з Державного реєстру прав із відомостями про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження.
- копії правовстанавлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
- документ що підтверджує повноваження посадової особи або представника Учасника конкурсу щодо підпису документів конкурсної пропозиції, повноваження від власника на відчуження майна від його імені;
- оригінал довідки з обслуговуючого банку про стан відкритих розрахункових рахунків та про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами;
- довідка (оригінал), видана органом державної фіскальної служби про відсутність заборгованості зі сплати Учасником податків, зборів (обов’язкових платежів), чинна на день розкриття пропозиції конкурсних торгів;
- засвідчені Учасником копії балансу та звіту про фінансові результати за формами 1 та 2 встановленими Мінфіном, а для суб’єктів малого підприємництва - фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва, за останній звітний (чи проміжний) період;
- засвідчена Учасником копія звіту про рух грошових коштів за встановленою Мінфіном формою (за останній звітний період);
- копія витягу з реєстру платників ПДВ - у разі сплати учасником ПДВ, або копія свідоцтва про право сплати єдиного податку чи копія витягу з реєстру платників єдиного податку - у разі сплати учасником єдиного податку. У разі, якщо Учасник не є платником податку на
додану вартість та платником єдиного податку, тоді він повинен подати довідку у довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв;
- копія документа, що підтверджує повноваження керівника: протокол установчих (загальних) зборів, наказ (розпорядження) про призначення;
- документ, що посвідчує відсутність на час подання конкурсних пропозицій осіб, які зареєстровані в квартирі, що подається на конкурс;
- довідки з комунальних підприємств про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.
- у разі, якщо на час продажу в квартирі є зареєстровані малолітні діти, надається рішення опікунської ради про дозвіл на продаж квартири, право власності в якій належить малолітній (неповнолітній) дитині;
- фотокартки квартири.
Зміст конкурсної пропозиції учасника.
- ціна конкурсної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення щодо продажу квартири.Ціни вказуються за 1 кв. метр загальної площі квартири. Ціна пропозиції залишається незмінною до повного виконання сторонами зобов'язань за договором та встановлюється в національній валюті;
- учасник надає у конкурсній пропозиції заповнену форму "ЦІНОВА КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ". Зразок форми опублікован на офіційному веб-сайті міської ради.
- до ціни конкурсної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені Учасником у процесі здійснення конкурсу та укладення договору купівлі-продажу.
- витрати Учасника, пов'язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції, не відшкодовуються (в тому числі й у разі відміни конкурсу чи визнання конкурсу таким, що не відбувся).
- учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, довідок,сертифікатів та самостійно несе всі витрати на їх отримання. Учасники подають свої пропозиції стосовно предмета закупівлі відповідно до вимог цієї конкурсної документації.
- переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, за якою вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла на вторинному ринку в м. Коcтянтинівка є найнижчою серед запропонованих.
Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу та з придбанням житла на вторинному ринку сплачує переможець конкурсу. С переможцем конкурсу укладається договір купівлі- продажу квартир.

Конкурсна пропозиція учасника, документи і реєстр наданих докумінтів подаються у письмовій формі, прошити, пронумеровани в запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція».
На конверті, крім позначки «Конкурсна пропозиція» повинно бути зазначено:
- повне найменування Учасника;
- повне найменування замовника;
- назва предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення конкурсу
Строк подання конкурсної документації – протягом 9 календарних днів з моменту публікації інформації.
Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто.
Конкурс відбудеться через 10 календарних днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260, к. 204 о 10.00.
Розгляд конкурсних пропозицій – до 7 робочих днів.
Місцезнаходження комісії: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к.211А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефон 4-02-82, або за адресою: м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к. 211А.


ІНФОРМАЦІЯ
про проведення конкурсу щодо придбання житла на вторинному ринку у м. Костянтинівці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Вимоги до житла:
- Житло має бути впорядкованим стосовно до умов м. Костянтинівки, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.
Предмет придбання житла:
- лот №1 - одна однокімнатна квартира до 32,0 кв.м загальної площі;
- лот №2 - одна однокімнатна квартира до 40,0 кв.м загальної площі;
- лот №3 - одна 2-х кімнатна квартира до 48,0 кв. м загальної площі.
Вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла виходячи з моніторингу цін на вторинному ринку в м. Коcтянтинівки складає 2 182,0 грн. 44 коп.
Перелік документів, які подаються на розгляд комісії:
- заява про участь у конкурсі із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів їх керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону, телефаксу (для юридичних осіб) або прізвища та ініціалів фізичної особи, її місце проживання, номера телефону, телефаксу (для фізичних осіб);
- пропозиції щодо квартири (перелік із визначенням характеристики квартири, ціни, адреси);
- звіту про оцінку квартири;
- виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і засвідченої в установленому порядку копії довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб):
- засвідчених увстановленому порядку копій установчих документів (для юридичних осіб);
- для фізичних осіб копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);
- інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство;
- інформація з Державного реєстру прав із відомостями про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження.
- копії правовстанавлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
- документ що підтверджує повноваження посадової особи або представника Учасника конкурсу щодо підпису документів конкурсної пропозиції, повноваження від власника на відчуження майна від його імені;
- оригінал довідки з обслуговуючого банку про стан відкритих розрахункових рахунків та про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами;
- довідка (оригінал), видана органом державної фіскальної служби про відсутність заборгованості зі сплати Учасником податків, зборів (обов’язкових платежів), чинна на день розкриття пропозиції конкурсних торгів;
- засвідчені Учасником копії балансу та звіту про фінансові результати за формами 1 та 2 встановленими Мінфіном, а для суб’єктів малого підприємництва - фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва, за останній звітний (чи проміжний) період;
- засвідчена Учасником копія звіту про рух грошових коштів за встановленою Мінфіном формою (за останній звітний період);
- копія витягу з реєстру платників ПДВ - у разі сплати учасником ПДВ, або копія свідоцтва про право сплати єдиного податку чи копія витягу з реєстру платників єдиного податку - у разі сплати учасником єдиного податку. У разі, якщо Учасник не є платником податку на
додану вартість та платником єдиного податку, тоді він повинен подати довідку у довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв;
- копія документа, що підтверджує повноваження керівника: протокол установчих (загальних) зборів, наказ (розпорядження) про призначення;
- документ, що посвідчує відсутність на час подання конкурсних пропозицій осіб, які зареєстровані в квартирі, що подається на конкурс;
- довідки з комунальних підприємств про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.
- у разі, якщо на час продажу в квартирі є зареєстровані малолітні діти, надається рішення опікунської ради про дозвіл на продаж квартири, право власності в якій належить малолітній (неповнолітній) дитині;
- фотокартки квартири.
Зміст конкурсної пропозиції учасника.
- ціна конкурсної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення щодо продажу квартири.Ціни вказуються за 1 кв. метр загальної площі квартири. Ціна пропозиції залишається незмінною до повного виконання сторонами зобов'язань за договором та встановлюється в національній валюті;
- учасник надає у конкурсній пропозиції заповнену форму "ЦІНОВА КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ". Зразок форми опублікован на офіційному веб-сайті міської ради.
- до ціни конкурсної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені Учасником у процесі здійснення конкурсу та укладення договору купівлі-продажу.
- витрати Учасника, пов'язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції, не відшкодовуються (в тому числі й у разі відміни конкурсу чи визнання конкурсу таким, що не відбувся).
- учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, довідок,сертифікатів та самостійно несе всі витрати на їх отримання. Учасники подають свої пропозиції стосовно предмета закупівлі відповідно до вимог цієї конкурсної документації.
- переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, за якою вартість придбания 1 кв. метра загальної площі житла на вторинному ринку в м. Коcтянтинівка є найнижчою серед запропонованих.
Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу та з придбанням житла на вторинному ринку сплачує переможець конкурсу. С переможцем конкурсу укладається договір купівлі- продажу квартир.

Конкурсна пропозиція учасника, документи і реєстр наданих докумінтів подаються у письмовій формі, прошити, пронумеровани в запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція».
На конверті, крім позначки «Конкурсна пропозиція» повинно бути зазначено:
- повне найменування Учасника;
- повне найменування замовника;
- назва предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення конкурсу
Строк подання конкурсної документації – протягом 9 календарних днів з моменту публікації інформації.
Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто.
Конкурс відбудеться через 10 календарних днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260, к. 204 о 10.00.
Розгляд конкурсних пропозицій – до 7 робочих днів.
Місцезнаходження комісії: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к.211А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефон 4-02-82, або за адресою: м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к. 211А.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення конкурсу з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону на право оренди комунального майна


1.Найменування об'єкта і його місцезнаходження: торгівельний кіоск № 6 площею 8,8 кв.м з навісом площею 11,7 кв.м, розташований за адресою: м.Костянтинівка, вул.Ціолковського,
18 Б.
Балансоутримувач:МКП «Комунтранс»
Обов'язковими умовами конкурсу є:
-найбільший запропонований розмір орендної плати за торгівельний кіоск № 6 з навісом в порівнянні зі стартовою орендною платою за базовий місяць оренди (травень 2017 року), яка визначена відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та складає 1650 грн.77 коп. з урахуванням ПДВ;
-ефективне використання об'єкта оренди за цільовим призначенням: здійснення торгівлі;
-термін оренди- два роки одинадцять місяців;
- здійснювати плату за землю в розмірі 2733 грн. 25 коп. на рік. У разі індексації вартості землі здійснювати перерахунок плати за землю;
- вносити орендну плату своєчасно (щомісяця до першого числа наступного місяця) в повному обсязі з урахуванням індексу інфляції;
-самостійне оплачувати вартість комунальних послуг, уклавши відповідні договори;
-застрахувати орендоване майно протягом місяця з моменту укладення договору оренди;
-об'єкт передається в оренду без права передачі в суборенду і зміни цільового використання;
-за рахунок власних коштів виконувати поточний ремонт та утримання об'єкту оренди;
-забезпечення належного збереження, експлуатації , санітарно-технічного стану об'єкта оренди та прилеглої території;
-дотримання правил, норм, стандартів пожежної безпеки;
-при погіршені стану або знищенні об ‘єкту оренди з вини орендаря, він відшкодовує витрати у розмірі вартості ремонту або відновлення майна;
-протягом місяця після підписання договору оренди внести завдаток у розмірі орендної плати за перший місяць оренди, який буде зарахований в рахунок платежів за останній місяць оренди;
-протягом 10 днів після проведення конкурсу сплатити витрати, пов'язані з підготовкою об'єкта оренди до конкурсу й проведенням конкурсу (виготовлення технічного паспорта, проведення незалежної оцінки об’єкту оренди та розрахунку плати за землю, публікація оголошень у відповідних засобах масової інформації).
Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону. Збільшення ціни здійснюється учасниками з кроком 1% від початкової ціни торгів.
Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найбільший розмір орендної плати
у разі обов’язкового забезпечення виконання вище вказаних умов конкурсу.
Конкурс відбудеться через 20 календарних днів після публікації цієї інформації за адресою: м.Костянтинівка, вул.Правобережна, 260, будівля виконкому міської ради, кімната 204 о 10.00.
Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд конкурсної комісії такі відомості та документи:
1. Заява про участь в конкурсі.
2.Відомості про учасника конкурсу:
а) для учасників-юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованості за останній рік; довідку від претендента про те,
що стосовно нього не порушено справу про банкрутство.
б) для учасників, які є фізичною особою-підприємцем: копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва-фізичної особи-платника єдиного податку.
Учасники повідомляють про засоби зв'язку з ними.
3.Пісьмове зобов'язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (крім розміру орендної плати, пропозиція щодо якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу).
4.Додаткові пропозиції (при оренді нерухомості-варіанти поліпшення орендованого майна).
Заяви та документи на участь в конкурсі приймаються за адресою: м. Костянтинівка, вул. Правобережна , 260, будівля виконкому міської ради, кімната 211а в понеділок-четвер з 8.00 до 16.00, в п’ятницю- з 8.00 до 15.00 в конвертах з написом «На конкурс » із зазначенням найменування об'єкта оренди та претендента, з відбитком печатки претендента (за наявності). Прийом заяв і документів на участь у конкурсі припиняється за три робочих дні до дати проведення конкурсу.
Допущені до участі в конкурсі учасники (уповноважені особи учасників конкурсу) подають конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати за базовий місяць оренди в запечатаних непрозорих конвертах в день проведення конкурсу. При цьому розмір орендної плати, зазначений в конкурсних пропозиціях учасників конкурсу, не може бути меншим, ніж розмір стартової орендної плати, зазначений в даному інформаційному повідомленні.
Реєстрація конкурсних пропозицій розміру орендної плати припиняється за 10 хвилин до початку проведення конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 8.00 до 16.00 (у п’ятницю- з 8.00 до 15.00) за тел. 4- 02-82, 4 -03-37 і за вище вказаною адресою.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я
управління комунального господарства про проведення конкурсу по відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єкта приватизації комунальної власності

Оцінка здійснюється відповідно до Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.03 №1891 (в редакції, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 №1033).

Об'єкт: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 223,7м2.
Місцезнаходження: 85110, м. Костянтинівка, пр. Ломоносова,119, приміщення 3.
Балансоутримувач: міський комунальний заклад культури «Палац культури та дозвілля».
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу об'єкта для приватизації шляхом викупу з компенсацією орендареві вартості невід'ємних поліпшень.
Організаційно-правова форма - комунальна власність.
Кількість об'єктів-1 од.
Балансова залишкова вартість основних засобів на 30.04.2017 – 0 грн.
Передбачувана дата оцінки - 31.05.2017.
Спосіб приватизації - викуп.
Замовником оцінки об’єкта приватизації та організатором конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності є Управління комунального господарства м. Костянтинівки ( юридична адреса: м. Костянтинівка, вул. Правобережна,260, код ЄДРПОУ – 30098218). Відповідно до умов приватизації, затверджених рішенням міської ради від 30.03.2017 №6/75-1353 - покупець сплачує витрати за визначення ринкової вартості об'єкта та рецензування звіту.
Претендентам необхідно надати в управління комунального господарства конкурсну документацію.
Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:
-підтвердних документів;
-пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), запечатаних в окремому конверті;
-документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.
Конкурсна документація подається на адресу організатора конкурсу за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).
До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
- документі, в яких зазначено правовий статус претендента;
- наявність у претендента сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;
- перелік оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із претендентом, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- перелік оцінювачів, які додатково залучаються претендентом за цивільно-правовими договорами до виконання робіт з оцінки за їх письмовою згодою, із зазначенням їх кваліфікації, підтвердженої кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами);
- наявність в оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах з претендентом або додатково залучаються ним, документів, що підтверджують набуття кваліфікації оцінювача, виданих міжнародними організаціями та об'єднаннями у сфері оціночної діяльності;
- кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори,укладені з органом приватизації ,який проводить відповідний конкурсний відбір);
- наявність зауважень з боку органу приватизації до звітів про оцінку майна, складених претендентом, за підсумками їх рецензування;
- інформація про претендента згідно із установленою формою.

Конкурс відбудеться через 14 днів після публікації інформації за адресою: м Костянтинівка, вул. Правобережна, 260, к. 204 о 10.00.
Місцезнаходження комісії, робочої групи: м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 260 к. 211, контактні телефони 4-02-37, 4-02-82.

 

Шановні суб’єкти господарювання!

З метою надання важливого значення зміцненню статуту державної – української мови як одного з найважливіших чинників національної самобутності Українського народу, гарантії його національно-державної суверенності, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР (зі змінами), частинами 5,6 статті 11 Закону України «Про засади державної мовної політики» від 03.07.2012 №5029-VI (зі змінами) розпорядженням міського голови від 13.05.2017 №130-р «Про приведення інформаційних табличок і вивісок підприємств, установ та організацій, розташованих на території м. Костянтинівки, у відповідність до вимог чинного законодавства України» рекомендовано суб’єктам господарювання всіх форм власності, що розташовані на території міста Костянтинівки, провести зміну інформаційних табличок та вивісок з найменуванням державною мовою.

ІНФОРМАЦІЯ

орендодавця – управління комунального господарства м.Костянтинівки про наміри надання в оренду об’єкта міської комунальної власності, щодо якого надійшла заява

Найменування об’єкта та місцезнаходження: будівля кіоску площею 4,80кв.м, яка розташована за адресою: м.Костянтинівка, пр.Ломоносова,133А (колишня трамвайна зупинка «Супутник»)

Балансоутримувач: КП «Костянтинівське трамвайне управління»

Вартість об’єкта оренди станом на 31.03.2017 року без урахування ПДВ становить 10152,70 коп.

Мета оренди: для організації торгівлі

Термін оренди: 1 рік

Термін прийняття заяв щодо оренди вищевказаного об’єкту – протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації в газеті.

Заяви приймаються за адресою: м.Костянтинівка, вул.Правобережна,260, каб. 211,211а.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 4-03-37, 4-02-82

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновки о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявления

Наименование объекта и месторасположение: здание торгового киоска № 6 площадью 8,8 кв.м с навесом площадью 11,7 кв.м, расположенное по адресу: г.Константиновка, ул.Циолковского, 18Б
Балансодержатель: ГКП «Коммунтранс»
Стоимость объекта аренды по состоянию на 31.03.2017 года без НДС составляет 43238,53 грн. без учета НДС .
Цель аренды: для осуществления торговли.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Правобережная ,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 4-03-37, 4-02-82.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

ПРОГРАМА  поводження з відходами в м. Костянтинівка Донецької області на 2017-2020 роки

И Н Ф О Р М А Ц И Я арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 32,0 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка, ул.Циолковского,13 (ОШ №3)
Балансодержатель: городское управление образования
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.11.2016 года без НДС составляет 67476 грн.80 коп. без учета НДС .
Цель аренды: для организации дополнительных занятий с учащимися по углубленному изучению иностранных языков, с почасовым использованием аренды.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул. Правобережная,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 4-03-37, 4-02-82.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації,
конкурс відбувся 03.11.2016

№з/п Прізвище, им’я, по батькові суб’єкта оціночної діяльності Назва об’єкта оцінки Мета проведення оцінки Вартість та строк виконання робіт з оцінки
1. Фізична особа -підприємець Сєрік І.О. Будівля гаражу №2 площею 535,1м2 по вул. Шмідта,5Д Визначення початкової ціни продажу об’єкта 3 000 грн., 5 днів
2. Фізична особа -підприємець Сєрік І.О. Будівля торгівельного кіоску №4 площею 8,4м2 с двома навісами по вул. Ціолковського,16Б Визначення ціни продажу об’єкта для приватизації шляхом викупу 3 500 грн., 5 днів
3. Фізична особа -підприємець Сєрік І.О. Будівля складу площею 31,90 по вул. Правобережна,260 Визначення початкової ціни продажу об’єкта 3 000 грн., 5 днів

VIIIМІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «Енергоефективність та відновлювана енергетика» 

1-2 листопада 2016 року м. Київ, НСК «Олімпійський»

Щодо розстрочки платежів за опалення

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ!

Ситуація з розрахунками за послуги теплопостачання досить критична. Через неплатежі ми всі вже завтра можемо залишитися без тепла, через неможливість здійснити закупку природного газу та забезпечити безперебійну подачу тепла в квартири.
На сьогодні газопостачальне підприємство має змогу постачати природний газ для виробництва теплової енергії тільки після погашення існуючої заборгованості та передплаті необхідного обсягу природного газу на кожний розрахунковий період.
Тепер надати тепло в кожен будинок можливо тільки після передплати за природний газ на кожний місяць опалювального сезону.
Вихід один – вам терміново необхідно сплатити борги за спожите тепло та знайти можливість здійснити передплату за жовтень.
Тепло – величезна цінність. Давайте берегти тепло і відповідати за його споживання добросовісною своєчасною оплатою. У наших будинках буде тепло тільки тоді, коли ми будемо поважати і завжди йти назустріч один одному!
Адміністрація Виробничої одиниці
ОКП «Донецьктеплокомуненерго»
«Костянтинівкатепломережа»

Характеристика об’єкта бюджетної сфери

Відомості стосовно об’єктів суб’єктів господарювання, розташованих на території  м. Костянтинівка та Костянтинівського району

Відомості стосовно об’єктів, які мають ознаки суб’єктів господарювання (колишні "інші підконтрольні обєкти"), розташованих на території    м. Костянтинівка та Костянтинівського рйону.

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 367,6м2, расположенное по адресу: г.Константиновка, ул. Б.Хмельницкого,21А.
Балансодержатель: управление коммунального хозяйства.
Стоимость объекта аренды по состоянию на 31.07.2016 года составляет 552130 грн. 32 коп. без учета НДС .
Цель аренды: издание газеты «Областная газета «Знамя Индустрии»
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете.
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Правобережная,260, каб.211,211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 4-02-82
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое помещение площадью 33,0 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка, пр.Ломоносова,146 ( Константиновский лицей с общеобразовательной школою I-II ступени )
Балансодержатель: управление образования городского совета г.Константиновки
Стоимость объекта аренды по состоянию на 10.11.2015 года без НДС составляет 38970 грн. 00 коп. без учета НДС .
Цель аренды: для организации дополнительных занятий с учащимися по углубленному изучению иностранных языков, с почасовым использованием аренды.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Правобережная,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

Відповідно листа тимчасово виконуючого обов”язки директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України , Міністерством оборони України оголошено про проведення конкурсу щодо закупівлі квартир на вторинному ринку для забезпечення житло військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей у місті Костянтинівка.
Закупівля квартир на вторинному ринку здійснюється при умовах наявності оформлених відповідності до чинного законодавства документів про право власності та 100% готовності до заселення з підключенням мереж по постійний схемі.
Закупівля (придбання) житла здійснюється відповідно до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2014 №147 та на рахунок бюджетних коштів, що передбачені в Державному бюджеті на фінансування Збройних Сил України в 2015 році.
Детальна інформація стосовно проведення конкурсу розміщена та оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України www.mil.gov.ua. розділ «Державні закупівлі» підрозділ «Конкурсна комісія з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир», а також 16.09.2015 опублікована у газеті «Народна армія».
Для надання роз”яснень та інформації можливо буде звернутися до Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України за тел. факс (044-243-64-77).

С 01.07.2015 вступил в силу Закон Украины № 417-VIII от 14.05.2015 года «Об особенностях осуществления права собственности в многоквартирном доме»
Вводится ряд улучшений в деятельности общества совладельцев многоквартирного дома (ОСМД):
• В принятии совместных решений, ранее членство в ОСМД (лишение права голоса отдельных совладельцев), сейчас уже совладельцы (у всех равные права).
• В распределение голосов, ранее по членам ОСМД (каждый член ОСМД имел один голос), сейчас базовый принцип по площадям, который может быт изменен решением общего собрания ОСМД.
• В управлении, ранее начиналось с момента передачи дома на баланс объединению (согласно постановлению КМУ №1521), сейчас дом в управлении ОСМД с момента создания объединения.
Закон также открывает жителям многоквартирных домов массу возможностей. Но для того, чтобы ими воспользоваться собственникам помещений придется научиться договариваться друг с другом и постоянно контролировать деятельность управителя – независимо от того, сами они его выбрали либо он будет назначен органом местного самоуправления.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 6,4 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , пр.Ломоносова,161.
Балансодержатель: КУ «Центральная районная больница»
Стоимость объекта аренды по состоянию на 03.09.2015 года без НДС составляет 11237 грн. 34 коп. без учета НДС .
Цель аренды: для реализации и проявки рентгеновской пленки
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 21,5 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , пр.Ломоносова,101.
Балансодержатель: КУ «Лечебно-профилактическое учреждение городская больница №5»
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.04.2015 года без НДС составляет 38114 грн. 00 коп. без учета НДС .
Цель аренды: для осуществления частной медицинской практики (забор биоматериалов).
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

Макеты энергосбережения

Як заощадити на комунальних платежах за допомогою Ощадбанку
У травні почала працювати державна програма енергомодернізації. Її мета - скоротити споживання енергоресурсів та знизити витрати на комунальні послуги.
Як вона працює і що потрібно зробити, щоб отримати компенсацію від держави?
Держава виділяє кошти мешканцям як приватних, так і багатоквартирних будинків, які можна використовувати для:
1) Енергомодернізації багатоквартирних будинків - для об'єднань власників багатоквартирних будинків (ОСББ).
2) Утеплення приватних будинків, покупки негазових котлів та обладнання для обліку тепла, гарячої та холодної води, радіаторів опалення з терморегуляторами (як у квартирах багатоквартирних будинків, так і в приватних будинках).
Звертаємо Вашу увагу: держава компенсує придбання негазових котлів, матеріалів і устаткування. Робота до цього переліку не входить. Щоб отримати компенсацію, потрібно зробити кілька простих кроків.
Перший. Оберіть товар (негазовий котел, матеріали чи обладнання), необхідний для проведення енергозберігаючих заходів.
Другий. Зберіть пакет документів, необхідний для прийняття рішення по кредиту (вичерпний список можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку).
Третій. Отримайте згоду банку та приступайте до реалізації проекту.
Четвертий. Зробіть мінімальний внесок і дайте підтвердження в банк.
П'ятий. Отримайте кредит і надайте до банку документи, що підтверджують Вашу покупку. До 20 числа наступного місяця банк направить відповідну інформацію до Держенергоефективності.
Шостий. Сума, отримана від держави, буде зарахована для погашення частини вашого кредиту.Держнергоефективності від імені держави здійснює виплати компенсацій частини кредитів клієнтам банку.
При цьому важливо знати, що держава компенсує:
- 20% від загальної суми кредиту, максимум 5 тис. грн., - на купівлю негазових котлів;
- 30% від суми кредиту, максимум 10 тис. грн., - на купівлю енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку або для квартир у багатоквартирних будинках;
- 40% від суми кредиту на покупку матеріалів і устаткування, максимум 10 тис. грн. на одну квартиру, - для багатоквартирного будинку.
Наприклад, придбавши на 30 тис. грн. енергозберігаючі вікна, як фізична особа Ви можете отримати кредит в Ощадбанку на суму 27 тис. грн. При цьому держава бере на себе 8,1 тис. грн. Кредит надається на термін до 3-х років під 25% річних.
Чому це вигідно?
Ставши учасником державної програми, Ви знижуєте тепловтрати (до 50%), а значить, і витрати на комунальні послуги. Значну частину вартості покупки (від 20% до 40%) компенсує держава. Решта суми кредиту розбита на тривалий термін - так, щоб щомісяця можна було платити прийнятну суму. Якщо з'явились кошти на дострокове погашення, сплачуйте в будь-який день без комісій. Крім того, енергомодернізація житла відчутно підвищує його вартість: за словами експертів з нерухомості, не менше ніж на 10%.
Тому, поки ще є час і можливість, є сенс скористатись державною програмою. Головна причина - це вигідно!
Більш детальну інформацію можна отримати в Контакт-центрі (тел .: 0-800-210-800), у відділеннях або на офіційному сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua).

 

Энергоэффективный калькулятор и инструкция расчета установки нового котла

« В Україні Урядом вживаються заходи , з надання державної фінансової підтримки приватним особам, ОСББ та ЖБК для здійснення заходів з підвищення енергоефективності їх житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії.
В умовах сьогодення питання ощадливого використання енергетичних ресурсів, заміщення газу альтернативними видами палива та державна підтримка впровадження енергоефективних заходів є надзвичайно важливими для сучасної України.
Одна з таких фінансових програм підтримки кінцевого споживача розроблена Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (далі – Агентство). Так, з жовтня 2014 року Агентством, запроваджено Програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення (далі – Програма), відповідно до постанови КМУ від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження». Цей механізм забезпечує відшкодування 20 % тіла кредиту, отриманого населенням в ПАТ «Ощадбанк» на придбання твердопаливних та електричних котлів.
Механізм забезпечує відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках за такими напрямками у таких розмірах:
- 30% (але не більш 10 тис. грн.) для фізичних осіб (населення) для впровадження заходів у одноквартирних будинках (та квартирах багатоквартирних будинках );
- 40 % для ОСББ (ЖБК) для провадження заходів у багатоквартирних будинках.
Доцільно додати, що Агентство надає інформаційну допомогу при організації та проведенні заходів, а також участь у них представників Агентства.
Умови кредитування в відділеннях ПАТ «Ощадбанк»

Заместитель городского головы В.В.Василенко

 

Опубліковано 16.02.15 14-23

Шановні споживачі!

У розділі "Публічна інформація" розміщено проект рішення виконкому міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій".

Зауваження і пропозиції від споживачів приймаються строком 15 днів з моменту розміщення проекту рішення на сайті, за адресою : комунальне підприємство "Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради", 85113, м. Костянтинівка, Донецької області, пр. Ломоносова, 101а, тел. 2-03-28 

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое помещение площадью 45,8 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , ул. Пушкинская, 306 (ОШ №5)
Балансодержатель: городское управление образования
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.11.2014 года без НДС составляет 54390 грн. 00 коп. без учета НДС .
Цель аренды: для организации дополнительных занятий с учащимися по углубленному изучению иностранных языков, с почасовым использованием аренды.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

ИНФОРМАЦИОННОЕ СООБЩЕНИЕ
о продаже на аукционе объекта коммунальной собственности
Наименование объекта: нежилое встроенное помещение.

Место расположения: 85114, Донецкая область, г. Константиновка, ул. Трудовая,392.
Сведения об объекте и земельном участке: нежилое встроенное помещение общей площадью 44,1 м2, расположенное в цокольном этаже 4-х этажного жилого дома. Год постройки- 1959. Балансодержатель – коммунальное предприятие «Служба единого заказчика». Земельный участок под объектом не выделен. Данное помещение находится в аренде до 01.07.2017.
Условия продажи объекта:
- своевременно выполнять текущий и капитальный ремонты;
- содержать объект приватизации и прилегающую территорию в надлежащем санитарно-техническом состоянии;
- замену и реконструкцию систем тепло,- водо и электроснабжения проводить по согласованию с соответствующими службами;
- выполнение мер по созданию безопасных и невредных условий труда и охраны окружающей среды;
- вопросы землепользования покупатель решает самостоятельно в соответствии с действующим законодательством;
- обязательное заключение договоров с эксплуатационными организациями на обслуживание и оплату услуг;
- обеспечение свободного доступа к коммуникациям общего пользования;
- выполнение правил общего пользования помещениями в жилых домах и придомовой территории, а так же выполнение соответствующих решений городского совета и его исполнительного комитета;
- выполнение ремонта фасада, отмостки, входных ступеней;
- в случае изменения функционального назначения помещения получить разрешение на переоборудование в исполкоме городского совета в соответствии с действующим законодательством;
- объект не подлежит отчуждению и передаче в аренду физическим и юридическим лицам без сохранения условий, согласно которым объект был куплен;
- покупатель обязан оплатить затраты, связанные с подготовкой объекта к приватизации ( публикация информационных сообщений, изготовление технической документации и правоустанавливающих документов, услуги субъектов оценочной деятельности за определение начальной стоимости объекта, услуги по проведению аукциона);
- в случае отказа покупателя от подписания договора купли-продажи, покупатель обязан оплатить затраты, связанные с подготовкой объекта к приватизации ( публикация информационных сообщений, изготовление технической документации и правоустанавливающих документов, услуги субъектов оценочной деятельности за определение начальной стоимости объекта, услуги по проведению аукциона). Кроме того, внесенные покупателем денежные средства в размере 10% от начальной стоимости продажи объекта, не возвращаются.
Начальная цена продажи объекта с учетом НДС – 40 646 грн. 20 коп.
Покупатель обязан согласиться с условиями продажи объекта и предложить наибольшую цену.
Сумма залога , что составляет 10% от начальной цены продажи объекта – 4 064 грн. 62 коп. и регистрационный сбор за подачу заявления на участие в аукционе в размере 17 грн. отдельными платежными поручениями перечисляются управлению коммунального хозяйства на счет №37185026003274 банк ГУ ДКСУ в Донецкой области МФО 834016, код ОКПО 30098218.
Аукцион состоится через 20 дней после публикации этой информации по адресу: Донецкая область, г. Константиновка, ул. Ленина,260, здание исполкома городского совета, комната 406 в 10.00.
Принятие заявлений на участие прекращается за три дня до даты проведения аукциона.
Заявления на участие в аукционе принимаются по адресу: Донецкая область, г. Константиновка, ул. Ленина, 260, здание исполкома городского совета, комната 211 в рабочие дни с 8.00 до 16.00.
Ознакомление с объектом приватизации проводиться с участием специалиста органа приватизации.
Дополнительную информацию можно получить в рабочие дни с 8.00 до 17.00 по тел. 5-32-28, 5-35-04 и по выше указанному адресу.

 

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 7,9 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка, пр.Ломоносова,161
Балансодержатель: КУ « ЦРБ»
Стоимость объекта аренды по состоянию на 31.10.2014 года без НДС составляет 10943грн. 00коп.
Цель аренды: для осуществления медицинской практики с почасовым использованием
помещения.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев .

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанных объектов - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

управления коммунального хозяйства о проведении конкурса по отбору субъектов оценочной деятельности, которые будут привлечены к проведению независимой оценки

Объект: нежилое встроенное помещение, расположенное в цокольном этаже.
Площадь: - 44,1 м2.
Местонахождение: 85114, г. Константиновка, ул. Трудовая,392.
Балансодержатель: коммунальное предприятие «Служба единого заказчика».
Цель проведения независимой оценки: определение начальной цены продажи объекта.
Организационно-правовая форма – коммунальная собственность.
Количество объектов- 1 ед.
Балансовая остаточная стоимость основных средств на 31.10.2014 – 15896 грн. 00 коп.
Предполагаемая дата оценки – 30.11.2014.
Способ приватизации – аукцион.
Претендентам необходимо предоставить в управление коммунального хозяйства конкурсную документацию. Конкурсная документация подается в запечатом конверте с описью подтверждающих документов, содержащихся в конверте.
К подтверждающим документам относятся :
- заявление об участии в конкурсе по отбору субъектов оценочной деятельности по установленной форме;
- копии учредительного документа претендента;
- копии квалификационных документов оценщиков, которые работают в штатном составе и которые будут привлечены к проведению оценки и подписанию отчета об оценке имущества;
- письменное согласие оценщиков, которые будут дополнительно привлечены претендентом к проведению работ по оценке имущества и подписанию отчета об оценке имущества, заверенные их личными подписями, а так же копии квалификационных документов оценщиков;
- копию сертификата субъекта оценочной деяльности, выданного претенденту Фондом государственного имущества Украины;
- информацию о претенденте ( документ, который содержит сведения о претенденте относительно его опыта работы, квалификации и личного опыта оценщиков, работающих в его штатном составе и дополнительно привлекаемых им по независимой оценке имущества, в том числе подобного имущества и т.п.).
Конкурсное предложение претендента подается в запечатанном конверте и должно содержать предложение относительно цены выполнения работ, калькуляции расходов, связанных с выполнением работ, а также срока выполнения работ ( в календарных днях), если он не определен в информации о проведении конкурса.
Конкурсная документация представляется в управление коммунального хозяйства за четыре рабочих дня до объявленной даты проведения конкурса.
Конкурс состоится через 14 дней после публикации информации по адресу: г. Константиновка, ул. Ленина,260, к. 204 в 10.00.
Местонахождение комиссии: г. Константиновка, ул. Ленина,260 к. 211, контактные телефоны 5-35-04, 5-32-28

 

 

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объектов городской коммунальной собственности, в отношении которых поступили заявления

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 15,84м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , ул.Братская,14
Балансодержатель: городское управление образования
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.09.2014 года без НДС составляет 12 752,80 грн. без учета НДС .
Цель аренды: размещение оборудования для оказания услуг интернета.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 186,6м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , пр. Ломоносова ,146
Балансодержатель: городское управление образования
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.09.2014 года без НДС составляет 189982,82 грн. без учета НДС .
Цель аренды: для проведения общественной организацией занятий спортом (почасовое использование)
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

ОБЪЯВЛЕНИЕ


В связи со значительным ростом цен на энергоносители, неоднократным повышением уровня минимальной заработной платы, с целью улучшения санитарной очистки города, городским коммунальным предприятием «Коммунтранс» разработаны тарифы на услуги по сбору, вывозу и захоронению твёрдых бытовых отходов, жидких нечистот для населения, предприятий и организаций города (в т.ч. бюджетных)

 

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ ЗІ ЗМІНАМИ

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 35,2 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка, ул.Пушкинская,235.
Балансодержатель: КП «Служба единого заказчика Константиновского городского совета»
Стоимость объекта аренды по состоянию на 31.01.2014 года без НДС составляет 24789грн. 88 коп.
Цель аренды: для организации торговли.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанных объектов - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 35,2 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка, ул.Пушкинская,235.
Балансодержатель: КП «Служба единого заказчика Константиновского городского совета»
Стоимость объекта аренды по состоянию на 31.01.2014 года без НДС составляет 24789грн. 88 коп.
Цель аренды: для организации торговли.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанных объектов - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 54,0 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , ул.Калинина,58
Балансодержатель: Городское управление образования
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.09.2013 года без НДС составляет 53 139,78 грн. без учета НДС .
Цель аренды: для проведения факультативных занятий по изучению армянского языка и истории Армении.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 18 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , пр.Ломоносова,161
Балансодержатель: КУ «Центральная районная больница » .
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.09.2013 года без НДС составляет 20 080,32 грн. без учета НДС .
Цель аренды: размещение аптечного пункта
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 10,7 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , пр.Ломоносова,161 А
Балансодержатель: КУ «Центральная районная больница » .
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.09.2013 года без НДС составляет 11 939,70 грн. без учета НДС .
Цель аренды: для оказания фото услуг по проявке рентгеновской пленки.
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 11,4м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , пр.Ломоносова,161
Балансодержатель: КУ «Центральная районная больница » .
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.09.2013 года без НДС составляет 12638 грн. без учета НДС .
Цель аренды: осуществление частной медицинской практики
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

ИНФОРМАЦИОННОЕ СООБЩЕНИЕ
о продаже на аукционе объекта коммунальной собственности
Наименование объекта: нежилое встроенное помещение.

Место расположения: 85110, Донецкая область, г. Константиновка, ул. Шмидта,31.
Сведения об объекте и земельном участке: нежилое встроенное помещение общей площадью 82,9 м2, расположенное на первом этаже 4-х этажного жилого дома. Год постройки- 1923. Балансодержатель – коммунальное предприятие «Служба единого заказчика». Земельный участок под объектом не выделен.
Условия продажи объекта:
- своевременно выполнять текущий и капитальный ремонты;
- содержать объект приватизации и прилегающую территорию в надлежащем санитарно-техническом состоянии;
- замену и реконструкцию систем тепло,- водо и электроснабжения проводить по согласованию с соответствующими службами;
- выполнение мер по созданию безопасных и невредных условий труда и охраны окружающей среды;
- вопросы землепользования покупатель решает самостоятельно в соответствии с действующим законодательством;
- обязательное заключение договоров с эксплуатационными организациями на обслуживание и оплату услуг;
- обеспечение свободного доступа к коммуникациям общего пользования;
- выполнение правил общего пользования помещениями в жилых домах и придомовой территории, а так же выполнение соответствующих решений городского совета и его исполнительного комитета;
- выполнение ремонта фасада, отмостки, входных ступеней;
- в случае изменения функционального назначения помещения получить разрешение на переоборудование в исполкоме городского совета в соответствии с действующим законодательством;
- объект не подлежит отчуждению и передаче в аренду физическим и юридическим лицам без сохранения условий, согласно которым объект был куплен;
- покупатель обязан оплатить затраты, связанные с подготовкой объекта к приватизации ( публикация информационных сообщений, изготовление технической документации и правоустанавливающих документов, услуги субъектов оценочной деятельности за определение начальной стоимости объекта, услуги по проведению аукциона);
- в случае отказа покупателя от подписания договора купли-продажи, покупатель обязан оплатить затраты, связанные с подготовкой объекта к приватизации ( публикация информационных сообщений, изготовление технической документации и правоустанавливающих документов, услуги субъектов оценочной деятельности за определение начальной стоимости объекта, услуги по проведению аукциона). Кроме того, внесенные покупателем денежные средства в размере 10% от начальной стоимости продажи объекта, не возвращаются.
Начальная цена продажи объекта с учетом НДС – 53 341 грн. 70 коп.
Покупатель обязан согласиться с условиями продажи объекта и предложить наибольшую цену.
Сумма залога , что составляет 10% от начальной цены продажи объекта – 5 334 грн. 17 коп. и регистрационный сбор за подачу заявления на участие в аукционе в размере 17 грн. отдельными платежными поручениями перечисляются управлению коммунального хозяйства на счет №37185026003274 банк ГУ ДКСУ в Донецкой области МФО 834016, код ОКПО 30098218.
Аукцион состоится через 20 дней после публикации этой информации по адресу: Донецкая область, г. Константиновка, ул. Ленина,260, здание исполкома городского совета, комната 406 в 10.00.
Принятие заявлений на участие прекращается за три дня до даты проведения аукциона.
Заявления на участие в аукционе принимаются по адресу: Донецкая область, г. Константиновка, ул. Ленина, 260, здание исполкома городского совета, комната 211 в рабочие дни с 8.00 до 16.00.
Ознакомление с объектом приватизации проводиться с участием специалиста органа приватизации.
Дополнительную информацию можно получить в рабочие дни с 8.00 до 17.00 по тел. 5-32-28, 5-35-04 и по выше указанному адресу.

 

ИНФОРМАЦИОННОЕ СООБЩЕНИЕ
о продаже на аукционе объекта коммунальной собственности
Наименование объекта: группа инвентарных объектов.

Место расположения: 85102, Донецкая область, г. Константиновка, ул. Советская,70.
Сведения об объекте и земельном участке: группы инвентарных объектов: здание гаражного бокса площадью 213,0м2, здание мастерской – склада с боксом гаража площадью 141,1м2, здание склада площадью 14,8м2, здание склада площадью 48,7м2, здание склада и бытовых помещений площадью 91,2м2, навес площадью 21,3м2, ограждение площадью 87,8 м2 по ул. Советская,70. Год постройки- неизвестен. Балансодержатель – коммунальное предприятие «Служба единого заказчика». Земельный участок под объектом приватизации – 0,5791 га, кадастровый номер 1412600000:00:020:0993. Группа инвентарных объектов и земельный участок находятся в аренде до 26.05.2015.
Условия продажи объекта:
- своевременно выполнять текущий и капитальный ремонты;
- содержать объект приватизации и прилегающую территорию в надлежащем санитарно-техническом состоянии;
- замену и реконструкцию систем тепло,- водо и электроснабжения проводить по согласованию с соответствующими службами;
- выполнение мер по созданию безопасных и невредных условий труда и охраны окружающей среды;
- вопросы землепользования покупатель решает самостоятельно в соответствии с действующим законодательством;
- обязательное заключение договоров с эксплуатационными организациями на обслуживание и оплату услуг;
- в случае изменения функционального назначения объекта получить разрешение на переоборудование в исполкоме городского совета в соответствии с действующим законодательством;
- объект не подлежит отчуждению и передаче в аренду физическим и юридическим лицам без сохранения условий, согласно которым объект был куплен;
- покупатель обязан оплатить затраты, связанные с подготовкой объекта к приватизации ( публикация информационных сообщений, изготовление технической документации и правоустанавливающих документов, услуги субъектов оценочной деятельности за определение начальной стоимости объекта, услуги по проведению аукциона);
- в случае отказа покупателя от подписания договора купли-продажи, покупатель обязан оплатить затраты, связанные с подготовкой объекта к приватизации ( публикация информационных сообщений, изготовление технической документации и правоустанавливающих документов, услуги субъектов оценочной деятельности за определение начальной стоимости объекта, услуги по проведению аукциона). Кроме того, внесенные покупателем денежные средства в размере 10% от начальной стоимости продажи объекта, не возвращаются.
Начальная цена продажи объекта с учетом НДС – 104 964 грн. 00 коп.
Покупатель обязан согласиться с условиями продажи объекта и предложить наибольшую цену.
Сумма залога , что составляет 10% от начальной цены продажи объекта – 10 496 грн. 40 коп. и регистрационный сбор за подачу заявления на участие в аукционе в размере 17 грн. отдельными платежными поручениями перечисляются управлению коммунального хозяйства на счет №37185026003274 банк ГУ ДКСУ в Донецкой области МФО 834016, код ОКПО 30098218.
Аукцион состоится через 20 дней после публикации этой информации по адресу: Донецкая область, г. Константиновка, ул. Ленина,260, здание исполкома городского совета, комната 406 в 10.00.
Принятие заявлений на участие прекращается за три дня до даты проведения аукциона.
Заявления на участие в аукционе принимаются по адресу: Донецкая область, г. Константиновка, ул. Ленина, 260, здание исполкома городского совета, комната 211 в рабочие дни с 8.00 до 16.00.
Ознакомление с объектом приватизации проводиться с участием специалиста органа приватизации.
Дополнительную информацию можно получить в рабочие дни с 8.00 до 17.00 по тел. 5-32-28, 5-35-04 и по выше указанному адресу. 

Управление коммунального хозяйства сообщает итоги конкурса по отбору субъектов оценочной деятельности, которые будет привлечены к проведению независимой оценки объектов приватизации.
Победителем конкурса, который состоялся 04.10.2013 по отбору субъектов оценочной деятельности для проведения независимой оценки:
- по объекту приватизации: группа инвентарных объектов: здание гаражного бокса, здание мастерской – склада с боксом гаража, здание склада, здание склада, здание склада и бытовых помещений, навес, ограждение площадью, расположенная по ул. Советская,70 признано общество с ограниченной ответственностью «Гинес Груп»;
- по объектам приватизации: здание торгового киоска №2 с двумя навесами по ул. Циолковского,14Б, здание торгового киоска №10 с навесом по ул. Циолковского,22Б в связи с отсутствием необходимого количества претендентов для проведения конкурса считать, что конкурс не состоялся. Заключить договор на проведение независимой оценки зданий торговых киосков с навесами с физическим лицом-предпринимателем, оценщиком Володиной Л.М.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 14,1м2, расположенное по адресу: г. Константиновка , пр.Ломоносова,101
Балансодержатель: КУ «ЛПУ городская больница № 5» .
Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.09.2013 года без НДС составляет 19 939 грн. без учета НДС .
Цель аренды: осуществление частной медицинской практики
Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .
Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.
Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.
В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

И Н Ф О Р М А Ц И Я

управления коммунального хозяйства об объявлении конкурса по отбору субъектов оценочной деятельности, которые будут привлечены к проведению независимой оценки объектов приватизации коммунальной собственности 

Оценка осуществляется в соответствии с Методикой оценки имущества, утвержденной постановлением Кабинета Министров Украины от 10.12.03 №1891

Объект: группа инвентарных объектов: здание гаражного бокса площадью 213,0м2, здание мастерской-склада с боксом гаража площадью 141,1м2, здание склада площадью14,8м2, здание склада площадью 48,7м2 , здание склада и бытовых помещений площадью 91,2 м2, навес площадью 21,3м2, ограждение площадью 87,8м2.
Местонахождение: 85102, Донецкая область, г. Константиновка, ул. Советская,70.
Балансодержатель: коммунальное предприятие «Служба единого заказчика».
Цель проведения независимой оценки: определение начальной цены продажи объекта с целью продажи его на аукционе.
Организационно-правовая форма – коммунальная собственность.
Количество объектов - 7 ед.
Балансовая остаточная стоимость основных средств по состоянию на 31.08. 2013 – 49 587 грн.
Предполагаемая дата оценки – 30.09.2013.

Объект: здание торгового киоска №2 площадью 8,70м2 с двумя навесами площадью 17,60м2.
Местонахождение: 85110, Донецкая область, г. Константиновка, ул. Циолковского,14Б.
Балансодержатель:городское коммунальное предприятие «Коммунтранс».
Цель проведения независимой оценки: определение цены продажи объекта для приватизации путем выкупа с компенсацией арендатору стоимости неотъемлемых улучшений.
Организационно-правовая форма – коммунальная собственность.
Количество объектов - 1 ед.
Балансовая остаточная стоимость основных средств по состоянию на 31.08. 2013 – 0 грн.
Предполагаемая дата оценки – 30.09.2013.

Объект: здание торгового киоска №10 площадью 8,60м2 с навесом площадью 8,20 м2.
Местонахождение: 85110, Донецкая область, г. Константиновка, ул. Циолковского,22Б.
Балансодержатель:городское коммунальное предприятие «Коммунтранс».
Цель проведения независимой оценки: определение цены продажи объекта для приватизации путем выкупа с компенсацией арендатору стоимости неотъемлемых улучшений.
Организационно-правовая форма – коммунальная собственность.
Количество объектов - 1 ед.
Балансовая остаточная стоимость основных средств по состоянию на 31.08. 2013 – 0 грн.
Предполагаемая дата оценки – 30.09.2013.

Претендентам необходимо предоставить в управление коммунального хозяйства конкурсную документацию. Конкурсная документация подается в запечатаном конверте с описью подтверждающих документов, содержащихся в конверте.
К подтверждающим документам относятся :
- заявление об участии в конкурсе по отбору субъектов оценочной деятельности по установленной форме;
- копии учредительного документа претендента;
- копии квалификационных документов оценщиков, которые работают в штатном составе и которые будут привлечены к проведению оценки и подписанию отчета об оценке имущества;
- письменное согласие оценщиков, которые будут дополнительно привлечены претендентом к проведению работ по оценке имущества и подписанию отчета об оценке имущества, заверенные их личными подписями, а так же копии квалификационных документов оцещиков;
- копию сертификата субъекта оценочной деяльности, выданного претенденту Фондом государственного имущества Украины;
- нформацию о претенденте ( документ, содержащий сведения о претенденте относительно его опыта работы, квалификации и личного опыта оценщиков, работающих в его штатном составе и дополнительно привлекаемых им по независимой оценке имущества, в том числе подобного имущества и т.д.);
Конкурсное предложение претендента подается в запечатанном конверте и может содержать предложение относительно цены выполнения работ, калькуляции расходов, связанных с выполнением работ, а также срока выполнения работ (в календарних днях), если он не определен в информации о проведении конкурса.
Конкурсная документация представляется в управление коммунального хозяйства за четыре рабочих дня до объявленной даты проведения конкурса.
Конкурс состоится через 14 дней после публикации информации по адресу: г. Константиновка, ул. Ленина,260, к.204 в 10.00.
Местонахождение комиссии: г. Константиновка, ул. Ленина,260 к. 211, контактные телефоны : 5-35-04,5-32-28

  

И Н Ф О Р М А Ц И Я 

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое помещение площадью 36,9 м2, расположенное по адресу: г. Константиновка, пр.Ломоносова,146 (Константиновский лицей с общеобразовательной школой).

Балансодержатель: управление образования городского совета г.Константиновка. 

Стоимость объекта аренды по состоянию на 31.05.2013 года без НДС составляет 38874грн. 00 коп.

Цель аренды: для организации дополнительных занятий с учащимися по углубленному изучению иностранных языков и других школьных предметов (почасовая аренда).

Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Наименование объекта и месторасположение: часть здания гаража № 2 площадью 474,4 м2 и здание склада № 2 площадью 63,8 кв.м., расположенные по адресу: г. Константиновка, ул.Шмидта,5А.

Балансодержатель: КП «Служба единого заказчика» 

Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.06.2013 года без НДС составляет 211 024 грн. 43коп.

Цель аренды: размещение мастерской по ремонту о обслуживанию автотранспорта

Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанных объектов - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .

Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.

Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.

В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц  И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства  г. Константиновка о намерениях предоставления  в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое  встроенное помещение (часть гаража № 2) площадью 60,7 м2 и здание гаража № 1 площадью 401,1 кв.м.,  расположенных   по адресу: г. Константиновка, ул.Шмидта,5А.

Балансодержатель: КП «Служба единого заказчика».

Стоимость объекта аренды по состоянию на 28.02.2013 года без НДС составляет 243826грн. 53 коп.

Цель аренды: размещение офиса и складских помещений

Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .

Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.

Дополнительную информацию можно получить по тел.  5-35-04, 5-32-28.

В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц  И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства  г. Константиновка о намерениях предоставления  в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое  встроенное помещение  площадью 7,90 м2, расположенного  по адресу: г. Константиновка, пр.Ломоносова,161.

Балансодержатель: коммунальное учреждение «Центральная районная больница».

Стоимость объекта аренды по состоянию на 28.02.2013 года без НДС составляет  7497 грн. 25 коп.

Цель аренды: размещение торговли и услуг ксерокопирования.

Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .

Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.

Дополнительную информацию можно получить по тел.  5-35-04, 5-32-28.

В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц  И Я

управления коммунального хозяйства о проведении конкурса по отбору  субъектов оценочной деятельности, которые  будут привлечены к проведению независимой оценки

Объект: нежилое встроенное помещение, находящееся в цокольном этаже.

Площадь:   - 156,10 м2.

Местонахождение: 85113, г. Константиновка,  ул. Циолковского,19.

Балансодержатель: коммунальное предприятие «Служба единого заказчика».

Цель проведения независимой оценки: определение начальной цены продажи объекта.

Организационно-правовая форма – коммунальная собственность.

Количество объектов- 1 ед.

Балансовая остаточная стоимость основных средств на 28.02.2013г. – 21 946 грн. 00 коп.

Предполагаемая дата оценки – 31.03.2013г.

Способ приватизации –  аукцион.

Претендентам необходимо предоставить в управление коммунального хозяйства конкурсную документацию. Конкурсная дркументация подается в запечатом конверте с описью подтверждающих документов, содержащихся в конверте.

К подтверждающим документам относятся :

- заявление об участии в конкурсе по отбору субъектов оценочной деятельности по установленной форме;

- копии учредительного документа претендента;

- копии квалификационных документов оценщиков, которые работают в штатном составе и которые будут привлечены к проведению оценки и подписанию отчета об оценке имущества;

- письменное согласие оценщиков, которые будут дополнительно привлечены  претендентом к проведению  работ по оценке имущества и подписанию отчета об оценке   имущества, заверенные их личными подписями, а так же копии квалификационных документов оценщиков;

- копию сертификата субъекта оценочной деяльности, выданного претенденту Фондом государственного имущества Украины;

-  информацию о претенденте ( документ, которы содержит сведения о претенденте относительно его опыта работы, квалификации и личного опыта оценщиков,  работающих в его штатном составе и дополнительно привлекаемых им по независимой оценке имущества, в том числе подобного имущества и т.п.).

Конкурсное предложение претендента подается в запечатанном конверте и должно содержать предложение относительно цены выполнения работ, калькуляции расходов, связанных с выполнением работ, а также срока выполнения работ ( в календарных днях), если он не определен в информации о проведении конкурса.

Конкурсная документация представляется в управление коммунального хозяйства за четыре рабочих дня до объявленной  даты проведения конкурса.

Конкурс состоится через 14 дней после публикации информации по адресу: г. Константиновка, ул. Ленина,260, к. 204 в 10.00.

Местонахождение комиссии: г. Константиновка, ул. Ленина,260 к. 211, контактные телефоны   5-35-04, 5-32-28

Управление коммунального хозяйства сообщает, что согласно протокольного решения от 11.02.2013 конкурсной комиссии по проведению конкурса с использованием открытости предложения размера арендной платы по принципу аукциона на право аренды коммунального имущества договор аренды на торговый павильон № 7 площадью 15,9кв.м., расположенный по адресу: г.Константиновка, ул.Циолковского,19Б будет заключен с единственным заявителем на участие в конкурсе-  ФЛП Соколовской В.С.

И Н Ф О Р М А Ц И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства г. Константиновка о намерениях предоставления в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое встроенное помещение площадью 68,9 м2, расположенного по адресу: г. Константиновка, ул.Горького,4

Балансодержатель: Константиновское бюро технической инвентаризации.

Стоимость объекта аренды по состоянию на 31.12.2012 года без НДС составляет 48801 грн. 17 коп.

Цель аренды: размещение офиса для осуществления деятельности в сфере права.

Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .

Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.

Дополнительную информацию можно получить по тел. 5-35-04, 5-32-28.

В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

И Н Ф О Р М А Ц  И Я

арендодателя - управления коммунального хозяйства  г. Константиновка о намерениях предоставления  в аренду объекта городской коммунальной собственности, в отношении которого поступило заявление

Наименование объекта и месторасположение: нежилое  встроенное помещение  площадью 16,3 м2, расположенного  по адресу: г. Константиновка, пр.Ломоносова,101А

Балансодержатель: коммунальное предприятие «Служба единого заказчика» .

Стоимость объекта аренды по состоянию на 30.11.2012 года без НДС составляет  12501 грн. 40 коп.

Цель аренды: размещение общественной организации

Срок аренды: 2 года 11 месяцев.

Срок принятия заявлений относительно аренды вышеуказанного объекта - в течение 10 рабочих дней после публикации данной информации в газете .

Заявления принимаются по адресу: г.Константиновка, ул.Ленина,260, каб.211, 211а.

Дополнительную информацию можно получить по тел.  5-35-04, 5-32-28.

В случае поступления двух и более заявлений управлением коммунального хозяйства будет проведен конкурс на право аренды объектов.

 

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua