Впровадження в громадах області інструментів громадської участі

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, повідомляємо, що 01 липня 2024 року о 13.00 відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Впровадження в громадах області інструментів громадської участі» в онлайн форматі на платформі Google Meet. До участі у публічному громадському обговоренні можуть долучатися органи місцевого самоврядування, громадяни, представники соціальних груп населення, а також суб’єкти господарювання, інститути громадянського суспільства та інші заінтересовані суб’єкти та заінтересовані сторони, консультативно-дорадчі органи, що створені при органах державної влади та органах місцевого самоврядування і представляють інтереси громадян та суб’єктів господарювання. 
Для участі у публічному громадському обговоренні необхідно зареєструватись до 28.06.2024 року за посиланням: https://forms.gle/jShvGSmKFzCdQdDq9
Письмові пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 10.07.2024 року в електронному вигляді на адресу: у вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.