Традиції та обряди

Автоагітпохід «Пам’яті загиблих будемо вірні»

Через місто щороку напередодні відзначення Дня траура та пам’яті жертв війни проходить автоагітпохід «Пам’яті загиблих будемо вірні». Учасники автоагідпоходу приймають участь в заходах, які традиційно проводяться біля памянинків та памятних знаків.

avtoprobeg1

День зихисту дітей

З нагоди відзначення Дня захисту дітей в парку культури та відпочинку «Ювілейний» для дітей міста проводити святкові заходи. В 2011 році проведено свято «Ранок шкільних канікул», в ході якого пройшла театралізовану вистава з номерами художньої самодіяльності. В ході святкування безкоштовно працювали атракціони, від міського голови діти отримали морозиво, та цукерки від компанії «КОНТІ».

denzd

Вручення стипендій

Вручати одноразові щорічні стипендії міського голови кращим учням загальноосвітніх навчальних закладів. В травні 2011 року міський голова Давидов С.Д. традиційно вручив стипендії 20 обдарованим учням загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учні отримали стипендії в розмірі 200 грн. та сертифікати на триденний відпочинок на базі відпочинку приватного акціонерного товариства «Свинець» «Червоний оскол».

odardeti

 

{backbutton}