Україна почала відзначати першу річницю перших переможних битв повномасштабної війни


21 березня Україна почала відзначати першу річницю перших переможних битв повномасштабної війни – боїв на півночі нашої держави, які призвели до втечі окупанта.
- Саме 21 березня минулого року завершилася битва за Мощун – маленьке село в Київській області, яке стало першим великим кроком нашої держави до перемоги в цій війні, - зазначив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський. - Були й інші такі кроки... Битва за Гостомель. Бої за Ірпінь. Боротьба на Чернігівщині й Сумщині. Битва за Зміїний. Жорстоке протистояння на півдні України й унікальна наша оборонна операція, яка повернула свободу Харківщині. Ми прийдемо до такого ж результату і в інших активних діях. У героїчній битві за Донбас, у якій неминуче домінуватиме український прапор. У подальшому протистоянні на півдні, яке відновить нормальне українське життя в Приазовʼї. У поверненні нашого Криму, звідки вже почалася міграція найбільш далекоглядних щурів держави-терориста. Наша впевненість у перемозі України, наше бачення вільного майбутнього для нашої держави, український героїзм, який вразив світ, – усе це народилося саме там... У містах-героях української півночі, українського сходу, українського півдня. У містах героїв, чий характер ані на секунду не підкорився окупанту навіть тоді, коли окупант прийшов до їхніх домівок.
Рік тому саме героїчна оборона на Донбасі, на Харківщині і на півдні дала можливість Силам оборони і безпеки України діяти на півночі. Битви на півночі та звільнення північних регіонів – це частина загальної оборонної операції України, і героїзм та стійкість кожного нашого воїна стали частиною оборонного успіху України навесні 2022 року на півночі. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24-го лютого. Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала дійсно народною війною, наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

Міста Героїв. Тут народжується сміливість.

Безкоштовна евакуація для сiмей з дiтьми‼️‼️‼️

 

Костянтинівка/Дружківка
Слов'янськ/Краматорськ

Вивозимо з гарячої точки, посадка на евакуаційний потяг Дніпро-Львів, одноразова фінансова допомога на кожного члена родини.

За всіма питаннями звертайтесь +380951665388

#евакуація
#евакуаціядонецькаобласть
#евакуаціялуганськаобласть

До уваги мешканців громади!

 

Безкоштовна евакуація для ciмей з дiтьми в центр Надії та Відновлення, що знаходиться в Солом'янському районі м. Києва.
Центр - це 5 поверховий окремо розташований будинок, який відразу може прийняти до 270 осіб, це сім'ї з дітьми, евакуйовані з Донецької, Луганської, Харківської, Миколаївської, Херсонської областей.
Сім'ям надаються окремі кімнати на 4, 6, 8, 10 осіб.
Кожна кімната облаштована 2 поверховими ліжками, шафою, тумбою, столом, стільцями та вішалкою.
Також є дитячі кімнати та кімната психолога.
Центр Надії та Відновлення надає комплексну евакуацію та супровід кожної сім'ї з моменту подання заявки, та вивезення їх з гарячої точки.
Приймаються сім'ї з дітками, яким надається наступна допомога:
- гуманітарна - продукти, гігієну, одяг, взуття;

- юридична - допомагаємо в оформленні документів-довідки ВПО, відновлення паспортів, іден.кодів, свідоцтв;

- медична - огляд всіх діток і жінок в лікарні "Охматдит" всіма спеціалістами, та допомога з заключенням декларації з сімейним лікарем в місцевій поліклініці

- психологічна - допомога дитячих та дорослих психологів;

- освітня - допомога у влаштуванні дітей до садочків та шкіл.

З усіх питань ви можете звернутися за телефоном: 0951665388.

Комунальники продовжують весняне прибирання


З приходом весни у комунальних служб громади об’єм робіт збільшився. Поставлені задачі виконуються планово, завдяки чому з кожним днем місто набуває більш естетичного вигляду.
Сьогодні працівники комунального підприємства «Комунтранс» з самого ранку працюють на дорогах міста, очищаючи їх метр за метром від сміття.
Надалі комунальники громади будуть проводить санітарне підрізування зелених насаджень, приведуть у відповідний санітарний стан прибудинкові території.

IMG 418fc0a54d7c79b28a9495d68a763738 V

IMG 02d6753fcc7b9391b243a6231d031f18 V

IMG c7f1057ca40151b724c8afe89657d9c2 V

IMG 29808939b5a8e83af2be2892b53b6399 V

IMG 2decbd75bc189ce36da9954250622fb4 V