РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!
РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ.

7 та 8 грудня 2023 року відбудеться чергова видача продуктових наборів для осіб, які мають статус «дитина війни» (Друга світова війна) за наступним графіком:
07.12.2023 – особи, прізвище яких починається з літери «М» по літеру «Я» включно;
08.12.2023 – особи, прізвище яких починається з літери «А» по літеру «Л» включно.
Якщо за якихось обставин у вас НЕ ВИЙШЛО прийти у свій день, то 11.12.2023 у пунктах видачі благодійної допомоги буде здійснюватися довидача за всіма літерами прізвищ.
При собі мати оригінали паспорту та ІПН.
Для попередження виникнення конфліктних ситуацій, а також створення черг, просимо вас дотримуватися графіка видачі благодійної допомоги.
НАГАДУЄМО:
видача продуктових наборів здійснюватиметься ЗА ДВОМА ПУНКТАМИ:
для тих, хто мешкає на ЛІВОБЕРЕЖНІЙ частині міста Костянтинівки:
- приміщення Центральної міської бібліотеки (зможуть отримати громадяни, які відносяться за реєстрацією до поштових відділень № 5, 7, 10, 13, та № 14 від 1 лікарні та школи № 7);
для тих, хто мешкає на ПРАВОБЕРЕЖНІЙ частині міста Костянтинівки:
- приміщення Костянтинівського міського краєзнавчого музею (зможуть отримати громадяни, які за реєстрацією відносяться до поштових відділень № 6, 14, 3, 9, 11).
ВАЖЛИВО!
ГРАФІК РОБОТИ пунктів видачі продуктових наборів:
будні дні з 9-00 до 15-00, субота та неділя – вихідні дні.
Шановні мешканці Костянтинівської громади, просимо повідомити про видачу благодійної допомоги тих, хто не має доступу до мережі Інтернет.
У разі виникнення питань звертатися за телефонами для довідок: 0992736782, 0955590587; 0951539613, 0992717249.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
Особи, які мають декілька соціальних статусів, забезпечуються продуктовим набором лише за одним статусом.
Про забезпечення благодійною допомогою наступної категорії осіб буде повідомлено на офіційних каналах Костянтинівської міської військової адміністрації:

Офіційний сайт – https://konstrada.gov.ua/
Instagram сторінка - https://www.instagram.com/konstrada.gov.ua/
Facebook сторінка –https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B0%D0%B4%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-105715868802031

До уваги!


Щодо виконання військового обов’язку громадянами України в особливий період та особливостей проведення мобілізації в Україні

 

У зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання боєздатності Збройних Сил України та інших військових формувань, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІX (із змінами), строк проведення загальної мобілізації продовжено з 16 листопада 2023 року на 90 діб.
Особливості проведення мобілізації в Україні
Відповідно до статті 68 Конституції України кожен громадянин зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України. Згідно зі статтями 17, 65 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України є справою всього Українського народу, а захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – конституційним обов’язком громадян України.
Правовою основою військового обов'язку і військової служби є Конституція України, Закони України України «Про військовий обов’язок і військову службу», "Про оборону України", "Про Збройні Сили України", "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію", інші закони України, а також прийняті відповідно до них укази Президента України та інші нормативно-правові акти щодо забезпечення обороноздатності держави, виконання військового обов'язку, проходження військової служби, служби у військовому резерві та статусу військовослужбовців, а також міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
Під час воєнного стану загальній мобілізації підлягають усі громадяни віком від 18 до 60 років, які можуть виконувати військовий обов'язок.
Обов’язки громадян щодо мобілізаційної підготовки
Обов’язки громадян щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації передбачені статтею 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якої громадяни зобов’язані:
- з’являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військовозобов’язані, резервісти Служби безпеки України - за викликом Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, військовозобов’язані, резервісти Служби зовнішньої розвідки України - за викликом Служби зовнішньої розвідки України) для взяття на військовий облік військовозобов’язаних чи резервістів, визначення їх призначення на особливий період;
- надавати в установленому порядку під час мобілізації будівлі, споруди, транспортні засоби та інше майно, власниками яких вони є, Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту з наступним відшкодуванням державою їх вартості в порядку, встановленому законом.
Під час мобілізації громадяни зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях, повістках керівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки), або у строки, визначені командирами військових частин (військовозобов’язані, резервісти Служби безпеки України - за викликом керівників органів, в яких вони перебувають на військовому обліку, військовозобов’язані, резервісти Служби зовнішньої розвідки України - за викликом керівників відповідних підрозділів Служби зовнішньої розвідки України, військовозобов’язані Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - за викликом керівників відповідних органів управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту).
Військовозобов’язані та резервісти, які перебувають на зборах, у разі оголошення мобілізації продовжують перебувати на зборах. За необхідності зазначені особи призиваються на військову службу командирами відповідних військових частин за розпорядженням Генерального штабу Збройних Сил України.
Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу визначених цим Законом посадових осіб.
Відповідальність за ухилення від виконання військового обов’язку
За ухилення від виконання військового обов’язку та порушення встановлених правил військового обліку громадян України військовозобов’язані і призовники притягуються до кримінальної та адміністративної відповідальності.
Згідно статті 336 ККУ - ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період - карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років;
Згідно статті 337 ККУ:
- ухилення призовника, військовозобов'язаного, резервіста від військового обліку після попередження, зробленого відповідним керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівниками відповідних органів Служби безпеки України, відповідних підрозділів Служби зовнішньої розвідки України, - карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року;
- ухилення військовозобов'язаного, резервіста від навчальних (спеціальних) зборів -карається штрафом від п'ятисот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.
Згідно статті 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення -
порушення військовозобов’язаними чи призовниками правил військового обліку - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період - тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Згідно статті 2101 Кодексу України про адміністративні правопорушення -порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Згідно статті 211 Кодексу України про адміністративні правопорушення - умисне зіпсуття або недбале зберігання військовозобов’язаними і призовниками обліково-військових документів (військових квитків і посвідчень про приписку до призовних дільниць), яке спричинило їх втрату, – тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період - тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Розпорядженням Президента України від 01 грудня 2023 року № 204/2023-рп "Про звільнення О.Рослова з посади начальника Костянтинівської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області", РОСЛОВА Олексія Вікторовича звільнено з посади начальника Костянтинівської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області, про що оголошено розпорядженням начальника Костянтинівської міської військової адміністрації від 04.12.2023 №162-ос та припинено виконання повноважень на посаді начальника Костянтинівської міської військової адміністрації 04 грудня 2023 року відповідно до статті 4 Закону України "Про правовий режим воєнного стану".
Виконання обов'язків начальника Костянтинівської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області покладено на ГОРБУНОВА Сергія Миколайовича, першого заступника начальника Костянтинівської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області, з 05 грудня 2023 року до призначення начальника Костянтинівської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області в установленому законодавством порядку.

Оперативна ситуація по області станом на ранок 4 листопада.


На Донецькому напрямку у Костянтинівці Мар'їнської громади 1 людина загинула і 1 поранена. Ще 1 людина поранена в Авдіївці. Обстріляні околиці Степового, Бердичів і Новокалинового Очеретинської громади.
На Горлівському напрямку у Торецькій громаді поранено 1 людину, пошкоджено будинок та інфраструктурний об'єкт. У Часовоярській громаді пошкоджені 2 будинки. У Соледарській громаді під вогнем Васюківка, Роздолівка і Міньківка.
На Лисичанському напрямку у Сіверській громаді пошкоджено будинок у Серебрянці, у Званівській громаді обстріляні Переїзне і Верхньокам'янське.
Всього за добу росіяни вбили 1 жителя Донеччини, поранили ще 3

407405388 122144387330028701 4629366897811302449 n

407771413 122144387378028701 700162128966848860 n

 

407783483 122144387438028701 1099590305058410876 n

 

Минулого тижня народилося 2 дівчинки

Минулого тижня в акушерсько-гінекологічному відділенні Комунального некомерційного підприємства "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" народилося 2 дівчинки.
Костянтинівська міська військова адміністрація вітає батьків із народженням дівчаток. Нехай цей світ подарує їм безліч чудових миттєвостей і прекрасних днів, а батьки завжди зможуть розділити велику радість за будь-який успіх і будь-яку перемогу донечок. Миру і достатку вашим родинам, щастя і краси вашим дівчаткам!

malnem