ДО УВАГИ!!!!


суб'єктів господарювання, незалежно від форми власності та приватних осіб, які мають веб-камери на території своїх закладів чи приватних садиб.
На виконання розпорядження начальника Костянтинівської міської військової адміністрації від 29.05.2023 № 224-р «Про демонтаж камер відеоспостереження на території Костянтинівської міської територіальної громади» з метою забезпечення безпеки та захисту громади наполягаємо на необхідності демонтажу камер відеоспостереження автошляхів та вулиць на території Костянтинівської міської територіальної громади.
Власникам камер відеоспостереження здійснити їх демонтаж у термін до 17 год. 00 хв. 30.05.2023.

 

Благодійний фонд Восток SOS за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe надає важливу допомогу мешканцям Костянтинівської громади

Благодійний фонд Восток SOS за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe надає важливу допомогу мешканцям Костянтинівської громади, які постраждали від ворожих ракетних обстрілів.
Враховуючи постійну загрозу ворожих дій, населені пункти Костянтинівки щоденно стикаються з непередбачуваними труднощами. Людям дуже важко самотужки справлятись зі збитками, які завдав російський агресор їхньому майну та будинкам.
Однак, завдяки плідній співпраці Костянтинівської міської військової адміністрації та БФ Восток SOS та Diakonie Katastrophenhilfe, люди, будинки яких постраждали, отримали допомогу у вигляді будівельних матеріалів. Цей вид підтримки є надзвичайно важливим для відновлення життєвого простору та забезпечення безпеки мешканців.
Ми щиро вдячні організаціям за їхню небайдужість та допомогу.
Завдяки такій спільній дії, ми відчуваємо щире піклування та віру в майбутнє. Тримаємося разом!
Перемога за нами!

IMG a86e999b63b1f96bc98bedcc633b4652 V

Костянтинівська міська територіальна громада, ситуація станом на 30.05.2023


Інформації щодо обстрілів на території громади не надходило. З приводу руйнувань та медичною допомогою ніхто не звертався.
Водопостачання часткове. Відсутня подача води з ВНС Біла Гора.
У штатному режимі продовжують працювати підприємства критичної інфраструктури: є електроенергія, газопостачання, вивозиться сміття.
Комунальники в екстреному порядку ліквідують наслідки ворожих обстрілів.
Продовжуються роботи по покосу трави.
Заклади охорони здоров’я працюють. Медикаментами, перев’язувальним матеріалом забезпечені.
Минулого тижня в пологовому відділенні комунального некомерційного підприємства «БЛІЛ» народилося 2 немовля: 1 хлопчик та 1 дівчинка.
Приватні об’єкти торгівлі в громаді працюють частково, товари першої необхідності в наявності та в достатній кількості.
Діє заборона на торгівлю алкогольними напоями.
Працюють банкомати ПриватБанку, Ощадбанку.
Кошти можна отримати у відділеннях ПриватБанку та Ощадбанку.
Працюють відділення Укрпошти.
Робота, що проводиться міською військовою адміністрацією в напрямку надання благодійної допомоги мешканцям громади:
Працює два пункти, де можна безкоштовно отримати воду 7 ступенів очистки - ЗЗДО «Попелюшка», Костянтинівська міська школа мистецтв. НАГОЛОШУЄМО на тому, що одна людина може отримати не більше 20 літрів на добу.
Видача продуктових наборів проводиться за наступним графіком:
- 30.05.2023 – особи з інвалідністю 3 групи, прізвище яких починається з літери «А» по літеру «І».
- 31.05.2023 - особи з інвалідністю 3 групи, прізвище яких починається з літери «К» по літеру «П».
- 01.06.2023 - особи з інвалідністю 3 групи, прізвище яких починається з літери «Р» по літеру «Я».
З 02.06.2023 в пунктах видачі благодійної допомоги буде здійснюватися довидача за всіма зазначеними категоріями особам, які не отримали допомогу за графіком.
В міській школі мистецтв здійснюється видача памперсів для дорослих мешканців громади, які цього потребують.
Мешканцям громади, будинки яких постраждали від ворожих обстрілів, видаються необхідні будівельні матеріали. Записатися на отримання матеріалів можна за телефоном: 0994635107.
З питань евакуації звертатися за телефонами: 050 5678887, 0950361619, 0934201883.
У громаді діє комендантська година (обмеження на пересування) та спеціальний режим світломаскування з 21:00 до 05:00.

Всеукраїнська хвилина мовчання

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

З 24 лютого росіяни вбили 1536 мирних жителів Донеччини, поранили ще 3609. Кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі достеменно невідома.
Пам’ятаймо!

Нашими успіхами, тиском та «Петріотами» ми відповідатимемо Росії на всі прояви її зла

«Сьогодні був дуже довгий день, і почався цей день дуже рано для багатьох наших людей. Кілька російських терористичних атак за добу. «Шахеди», крилаті ракети, балістичні. Керовані авіабомби. Дякувати нашій ППО, усім захисникам і захисницям неба, сьогодні вдалося врятувати як мінімум сотні життів. Лише за один день.

Більшість «Шахедів» і ракет збито. Але кожна така терористична атака повертає нас і весь світ до очевидного висновку: Росія хоче пройти до кінця шляхом зла, тобто до своєї поразки, бо в зла не буває і не може бути іншого кінця, окрім поразки.

Світ повинен бачити, що терор програє. Коли «Петріоти» в руках українців забезпечують стовідсоткове збиття будь-яких російських ракет, терор програє. Коли світ збільшує тиск на Росію, зокрема санкційний, коли ізоляція терориста зростає, коли будь-якої близькості з Москвою соромляться її колишні партнери – терор програє.

І звичайно, немає більшого приниження для держави-терориста, ніж успіхи наших воїнів. Власне, нашими успіхами, нашим тиском, нашими «Петріотами» ми маємо і будемо й надалі відповідати Росії на всі прояви її зла. І ми знищимо це зло».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 460-го дня війни.