• Головна
  • Новини
  • Онлайн-зустріч викладачів Костянтинівської та Ужгородської шкіл мистецтв і Ужгородської музичної школи

Онлайн-зустріч викладачів Костянтинівської та Ужгородської шкіл мистецтв і Ужгородської музичної школи

У межах проєкту «Пліч-о-Пліч: згуртовані громади» відбулася онлайн-зустріч викладачів Костянтинівської та Ужгородської шкіл мистецтв і Ужгородської музичної школи. Викладачка музично-теоретичного відділу Костянтинівської школи мистецтв, доцентка Київського міжнародного університету, кандидатка мистецтвознавства, композиторка Анна Утіна виступила з доповіддю «Використання сторітелінгу та нейромереж у роботі викладача музично-теоретичних дисциплін». Пані Анна поділилася власним досвідом створення сюжетних уроків — таких як «Замок Mi-b мінор у Драконячому лісі» та «Різдво у підводному царстві». Гама Ре мажор» — де навчання перетворюється на захопливу подорож із музикою, театралізацією, образотворчим мистецтвом та англійською мовою. Окрему увагу було приділено застосуванню штучного інтелекту в освіті: від створення ілюстрацій до генерації музики за допомогою платформ Deep Dream Generator, Chordify, AlVA, Mubert, Suno та інших. Зустріч пройшла у теплій, натхненній атмосфері творчого обміну досвідом і стала поштовхом до появи нових педагогічних ідей.
#ПлічОПліч

IMG 20251104 140943 212

IMG 20251104 140915 074

 IMG 20251104 140920 269

IMG 20251104 140926 301

IMG 20251104 140931 286