Пам’ятаємо маленькі життя, обірвані війною…
4 червня, у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, представники освітньої спільноти взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника дітям, життя яких забрала війна, у місті Харків.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю маленьких українців, чиї мрії, усмішки та майбутнє були безжально знищені російською агресією. Кожна дитина мала право на щасливе дитинство, навчання, мирне життя та здійснення своїх задумів. Війна відібрала у них це право.
Сьогодні ми не лише вшановуємо пам’ять невинних жертв, а й нагадуємо світові про страшну ціну, яку платить Україна за свою свободу та незалежність.
Світла пам’ять усім дітям, чиї життя забрала війна. Їхні імена назавжди залишаться у наших серцях.
Пам’ятаємо.
Не пробачимо.
Боремося за майбутнє українських дітей.

