До уваги малих та середніх підприємств!

 

Німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» (далі – GIZ) реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.
Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.
З грантовими можливостями в рамках програми ви можете ознайомитися за посиланням:
програма великих грантів для МСП (30 грантів до 25 000 євро) – більш детально за посиланням: https://usf.com.ua/eu4business-2/;
грантова програма для малого бізнесу (50 грантів до 10 000 євро) – більш детально за посиланням: http://fsr.org.ua/news/pryyom-zayavok-na-uchast-v-grantoviy- programi-vid-eu4business-prodovzheno-do-10-veresnya-2023;
грантова програма для мікробізнесу (750 грантів до 4 000 євро) – більш детально за посиланнями: Програма «Грант від EU4Business для мікробізнесу»(bdf.gov.ua) та Грант від EU4Business для мікробізнесу! - YouTube.
Для участі суб’єкт підприємництва має подати заяву на порталі Дія: Грант від EU4Business для мікробізнесу / Дія diia.gov.ua (https://diia.gov.ua/services/grant-vid-eu4business-dlya- mikrobiznesu).
Оновлення інформації щодо програми можливо відслідковувати на офіційній сторінці програми: «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» / Facebook.