• Головна
  • Новини
  • Керівництво Костянтинівської міської військової адміністрації привітали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій із професійним святом.

Керівництво Костянтинівської міської військової адміністрації привітали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій із професійним святом.

Керівництво Костянтинівської міської військової адміністрації привітали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій із професійним святом.
В своєму зверненні начальник Костянтинівської міської військової адміністрації Олексій РОСЛОВ подякував працівникам ДСНС за підтримку життєдіяльності нашої Костянтинівської громади в умовах війни, яку розпочала Росія.
«Сьогодні, коли наша країна потерпає від обстрілів зі сторони російського агресора, ви ризикуючи життям першими приходите на допомогу. В екстремальних ситуаціях вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать здоров’я, а часто і життя людей. Допомога людям – головна мета вашої благородної справи. Ваше міцне плече, відкрите серце та професіоналізм є запорукою нашого спокою та впевненості у завтрашньому дні. Дякую вам за відданість справі, мужність та вірність обов’язку!» - в своєму вітальному слові наголосив О.РОСЛОВ.
Кращим працівникам 16 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області за особисту мужність, зразкове виконання службових обов’язків, самовіддану працю та з нагоди Дня рятівника було вручено подяки Костянтинівської міської військової адміністрації.

1695043904651

1695043904659

1695043904644