• Головна
  • Новини
  • Шановні фермери, аграрії, працівники сільськогосподарської галузі!

Шановні фермери, аграрії, працівники сільськогосподарської галузі!


Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства України!
З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими і працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу і постійно дбають про землю. Працю хлібороба цінують у кожній українській родині. Ваші працьовиті руки, природна мудрість та щоденна турбота плекають нашу рідну землю. Саме ви, дбайливі господарі, наполегливою працею і добрими справами примножуєте славу всієї України.
Незважаючи на війну, щоденну агресію зі сторони російського ворога, ви продовжуєте працювати і підтримувати не тільки продовольчу безпеку в тилу, а й бійців на передовій. В умовах сьогодення ваша праця стає ще більш значущою та помітною. Ризикуючи власним життям, під постійними обстрілами та мінною загрозою ви збираєте врожаї. Низький уклін кожному з вас. З такими людьми як ви, перемога обов'язково буде за нами. Ворог ніколи не зможе нас зламати.
Дякую всім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, розуміння та мудрість, натруджені руки. Переконаний, що ми відсвяткуємо цей день масштабніше, як це було раніше, але вже після ПЕРЕМОГИ України у війні.
Бажаю всім мирного неба, гарних врожаїв, успішних показників від діяльності. Нехай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми і надії на радість вашим рідним, на благо рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!

Начальник Костянтинівської міської
Військової адміністрації Олексій РОСЛОВ