• Головна
  • Новини
  • ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Вже майже 2 роки на території України йде повномасштабна війна, яку розпочала російська федерація; вже майже 2 роки наша країна здійснює достойний опір супротивнику.
Незважаючи на складний економічний стан, постійні обстріли з боку країни-агресора, мешканці Костянтинівської громади забезпечені необхідними житлово-комунальними послугами. В оселях громадян є світло, газ, централізовано подається тепло та вода, здійснюється систематичний вивіз сміття, надаються послуги з утримання багатоповерхових житлових будинків.
Звертаємо вашу увагу на те, що за наданням всіх зазначених послуг стоять підприємства, яким необхідно сплачувати заробітну плату своїм працівникам, закуповувати необхідні матеріали та обладнання для роботи підприємств, забезпечувати стабільну роботу наявної техніки та виконувати багато інших заходів для задовільного забезпечення житлово-комунальних потреб мешканців громади. Але рівень розрахунків за отримані послуги серед населення дуже низький і станом на 01.01.2024 року складає в середньому по громаді лише 33,3% від необхідного.
У разі подальшого зменшення рівня розрахунків, підприємства будуть неспроможні надавати необхідні послуги.
Враховуючи викладене, звертаємо вашу увагу на необхідність термінового погашення заборгованості, укладання договорів реструктуризації та здійснення поточних платежів. Це допоможе покращити роботу підприємств та підвищить якість наданих послуг.
Сподіваємося на порозуміння з боку споживачів послуг та забезпечення необхідного рівня розрахунків.