• Головна
  • Новини
  • Робота працівників комунальних підприємств нашої громади це щоденна праця задля стабільності та якості надання послуг: підсумки роботи комунальних служб за тиждень, що минає

Робота працівників комунальних підприємств нашої громади це щоденна праця задля стабільності та якості надання послуг: підсумки роботи комунальних служб за тиждень, що минає


Працівники МКП "Комунтранс" Костянтинівської міської ради займалися санітарним очищенням міста, виконували роботи з покосу трави, прибирання та вивезення сміття з території міського кладовища на п. Червоний. Фарбували контейнери для збору твердих побутових відходів. Займалися прибиранням і вивезенням сміття з узбіччя дороги по вул. О. Тихого. Виконували підготовчі роботи для укладання асфальту на пр. Свободи (Ломоносова).
Працівники КП "Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради" виконували роботи із заміни труб систем центрального опалення та холодної води, кранів системи холодної води, каналізаційних труб, чищення каналізації. Косили траву і вивозили сміття з прибудинкових територій. Займалися закриттям вікон, ремонтом під'їзних дверей після наслідків ворожих атак агресора. Відремонтували м'яку покрівлю по пл. Перемоги, 4. Також працювали за заявками жителів громади.
Працівники КП "Комунсервіс" Костянтинівської міської ради виконували роботи з покосу трави по вул. Бельгійській (Ємельянова), вул. Білоусова та у сквері біля магазину «Елмасервіс», вул. Торецькій, вул. Гоголя, вул. Театральній, вул. Поштовій, вул. Незалежності. Вивозили сміття та скошену траву. Виконували ремонтні роботи асфальтобетонного покриття на пл. Перемоги, бул. Космонавтів, пр. Свободи (Ломоносова). Займалися підготовкою місць під посадку і висаджування однорічних квітів на пр. Свободи (Ломоносова), 119.
Мешканці нашої громади високо цінують вашу щоденну кропітку працю і щиро вам вдячні за підтримання громади в чистому й охайному вигляді!

collage 54

collage 53