• Головна
  • Новини
  • Попри складні безпекові умови плідно попрацювали на користь громади наші комунальники

Попри складні безпекові умови плідно попрацювали на користь громади наші комунальники

Робочий тиждень добігає кінця. Попри складні безпекові умови плідно попрацювали на користь громади наші комунальники – люди, перед якими мало не щодня ставить виклики воєнний час.
Як завжди значний обсяг роботи з прибирання території міста від сміття виконали працівники МКП «Комунтранс» Костянтинівської міської ради: прибирали та вивозили сміття з узбіч доріг, оновили дорожню розмітку на пішохідних переходах на б. Космонавтів та вул. Білоусова. Для часткового усунення незручностей під час проїзду об'їзною дорогою, здійснили вирівнювання та засипку вирубкою ям. Продовжували виконувати підготовчі роботи для укладання асфальту на вул. Героїв Праці. Займалися фарбуванням контейнерів для збору твердих побутових відходів.
Покіс трави та вивезення сміття з прибудинкових територій склав основний обсяг роботи працівників КП «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради» цього тижня. Комунальники продовжували виконувати роботи із закриття вікон, ремонту під'їзних дверей після наслідків атак російського агресора, яких сталося чимало. Також виконували роботи із заміни труб і кранів систем холодної води, труб центрального опалення, каналізаційних труб. Займалися промиванням систем центрального опалення в багатоквартирних будинках, прочищали затори внутрішньобудинкової каналізаційної мережі. Виконували роботи за зверненнями громадян.
Працівники КП «Об'єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради» підтримують технічний та санітарний стан зелених зон міста: обрізають кущі та дерева, перекопують клумби, доглядають за квітниками. Також цього тижня їм довелося ремонтувати пошкоджені після ворожих атак вікна.
Основним завданням працівників КП «Комунсервіс» Костянтинівської міської ради цього тижня був покіс і прибирання трави в місті. Так, траву покосили по вул. Європейській та пр. Свободи (Ломоносова), згребли траву по вул. Ціолковського та вивезли сміття, гілки дерев, скошену траву. Виконали роботи з видалення аварійних дерев. Пропололи і полили висаджені однорічні квіти на пр. Свободи (Ломоносова), 119, клумби з багаторічними рослинами. Виконали ремонтні роботи асфальтобетонного покриття на вул. Інженерній та вул. Героїв України (Героїв праці).
Це лише невеликий перелік справ, які зробили працівники комунальних служб минулого тижня, адже в комунальників роботи вистачає завжди.
Добробут населення залишається пріоритетом для керівництва громади і щоденна праця комунальників додає ще більш комфортних умов для проживання наших громадян. Завдяки працівникам комунальних служб вулиці громади залишаються чистими і доглянутими навіть у найскладніші часи. Дякуємо всім, хто дбає і підтримує чистоту і порядок на території нашої громади!

collage 63

collage 59 1

collage 64