• Головна
  • Новини
  • Керівництво Костянтинівської міської військової адміністрації докладає максимум зусиль, щоб громада залишалася чистою та комфортною для проживання.

Керівництво Костянтинівської міської військової адміністрації докладає максимум зусиль, щоб громада залишалася чистою та комфортною для проживання.

 
Попри все в громаді тривають роботи з благоустрою зелених зон, облаштування клумб і квітників. Троянди на клумбах розпочали своє буйне цвітіння, тим самим роблячи місто більш привабливим та затишним куточком. Зокрема, біля Палацу культури та дозвілля, комунальниками було висаджено незвичайну квітникову композицію, яка буде ще одним символом незламного духу українців.
Шановні мешканці громади!!!
Останнім часом почастішали випадки пошкодження клумб, викопування свіжопосаджених саджанців квітів і декоративних рослин, шматування квітів троянд на міських клумбах.
Звертаємося до мешканців та гостей міста з проханням дбайливо ставитися до майна міської громади. Якщо ви стали свідком вандалізму, прохання повідомляти про це за телефоном: 102 або 095-81 07 900 (поліція).
Нагадаємо, що навмисне псування та знищення міського майна тягнуть за собою кримінальну відповідальність.
collage 65 1
collage 59 2