• Головна
  • Новини
  • Притягнуто до відповідальності трьох осіб за знищення міських клумб

Притягнуто до відповідальності трьох осіб за знищення міських клумб

Завдяки злагодженій роботі Костянтинівської міської військової адміністрації та відділу поліції №2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області притягнуто до відповідальності трьох осіб за знищення міських клумб.
Під час моніторингу соцмереж співробітники поліції Костянтинівки виявили відео, на якому група з двох чоловіків та жінки виривають троянди на одній із міських клумб. Даний факт став "гарячою" темою для обговорення місцевих мешканців, які здебільшого обурилися такою поведінкою невідомих. Зараз місто майже щодня перебуває під обстрілами ворога, тому квітучий вигляд вулиць є одним із небагатьох джерел позитивних емоцій для його мешканців.
Аналізуючи зображення, правоохоронці встановили одного з порушників, а згодом і всю трійцю. "Любителями" громадських квітів виявились чоловік та жінка з Костянтинівки віком 36 та 25 років, а також їх 36-річний знайомий з Новогродівки.
На кожного склали протокол за ст. 152 "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів". Протоколи надалі будуть розглянуті на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, а винні отримають адміністративні стягнення у вигляді штрафу за скоєне від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Звертаємося до мешканців та гостей міста з проханням дбайливо ставитися до майна міської громади. Якщо ви стали свідком вандалізму, прохання повідомляти про це за телефоном: 102 або 095-81 07 900 (поліція).
Нагадуємо, що навмисне псування та знищення міського майна тягнуть за собою адміністративну відповідальність.

IMG d8c0df0a73204599db5f30032394b51f V