Нелегким для комунальників виявився минулий тиждень.

Обстріли громади зі сторони російських окупантів додавали їм роботи. Робітники комунальних підприємств працювали в районах влучання ворожих ракет, прибираючи наслідки "прильотів", вивозячи сміття, ремонтуючи пошкоджені мережі та комунікації.
Закривали вікна, ремонтували під'їзні двері, системи водопостачання та водовідведення, внутрішньобудинкові каналізаційні мережі в багатоквартирних будинках і це ще не весь перелік робіт які виконали працівники КП «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради». Вони ж подбали і про чистоту прибудинкових територій. Окрім виконання ремонтних робіт, - косили траву та працювали за заявками мешканців громади.
Працівники КП «Комунсервіс» Костянтинівської міської ради активно продовжували виконувати роботи з покосу трави, обрізки дерев. Цього тижня траву було скошено по вул. Бельгійській (Ємельянова), вул. Ярослава Мудрого (О. Невського), вул. Шкільній, вул. Іллінівській (Калмикова), на футбольному полі по вул. Дружби (Ціолковського). Позагрібали скошену траву на вул. Іллінівській (Калмикова). Виконали роботи з видалення аварійних дерев і дерев, які зазнали пошкоджень унаслідок збройної агресії рф. Вивезли сміття, частини та гілки дерев, скошеної трави та будівельних матеріалів з територій міста. Виконали ремонтні роботи асфальтобетонного покриття на вул. Героїв України (Героїв праці) та на пр. Свободи (Ломоносова). Пропололи та полили висаджені однорічні квіти на пр. Свободи (Ломоносова) та клумби з багаторічними рослинами.
Буденна праця робітників КП «Об'єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради» полягає в підтримці технічного та санітарного стану зелених зон міста: обрізання кущів і дерев, перекопування клумб, догляду за квітниками. Ще цього тижня вони ремонтували дитячі гойдалки на майданчиках.
Щотижня, щоб максимально очистити вулиці міста, працівники МКП «Комунтранс» Костянтинівської міської ради визначають пріоритетні ділянки для прибирання та активно беруться до роботи. До їхніх щоденних завдань входять очищення доріг і прибордюрної частини, ліквідація ям. Комунальники упорядковують узбіччя доріг і місця загального користування. Цього тижня вони, як і інші комунальники, насамперед працювали над усуненням наслідків ворожих обстрілів. Займалися санітарним очищенням міста (збір, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на полігоні). Прибрали два стихійні сміттєзвалища. Прибрали і вивезли сміття з узбіччя доріг вул. Бельгійській (Ємельянова) з шляхопроводом Півничний, вул. О.Тихого. Для поліпшення стану дороги здійснили підготовку ґрунтової дороги (засипка вирубкою). Виконували підготовчі роботи для укладання асфальту на вул. Героїв України (Героїв праці). Розпочали підготовчі роботи та буріння свердловини для забору води по вул. Центральній.
Повсякденна робота працівників комунальних служб часто помітна лише тоді, коли щось трапилося, тож будьмо вдячні за щоденну кропітку працю нинішнім невтомним трудівникам, щоб вони щодня відчували, що їхня праця важлива і потрібна, і її цінують!

collage 66

collage 67

collage 68