• Головна
  • Новини
  • Костянтинівська міська територіальна громада, ситуація станом на 09.07.2024

Костянтинівська міська територіальна громада, ситуація станом на 09.07.2024

 
Костянтинівська громада відноситься до переліку територіальних громад, що розташовані в районі проведення активних бойових дій. Щодня населені пункти нашої громади знаходяться у зоні високого ризику обстрілів.
08.07.2024 о 02:00 відбувся ворожий обстріл зі ствольної артилерії по місту Костянтинівці. Внаслідок обстрілу пошкоджено приміщення електричній підстанції. Постраждалі відсутні.
08.07.2024 о 13.28 російські окупанти здійснили авіаудар КАБ-250 по місту Костянтинівці. Внаслідок обстрілу частково зруйновано приміщення «ДЕПО Костянтинівка». Постраждалі відсутні.
Протягом доби під ворожими обстрілами перебували житлові забудови сел. Диліївка, Біла Гора, Ол.Шультине (влучання по раніше зруйнованим будинкам) та околиці сел. Неліпівка, Миколаївка, Предтечине, Майське, Федорівка. Інформації щодо постраждалих не надходило.
Водопостачання часткове. Відсутня подача води з ВНС Біла Гора. 
У штатному режимі продовжують працювати підприємства критичної інфраструктури: є електроенергія, газопостачання, вивозиться сміття. 
Заклади охорони здоров’я працюють. Медикаментами, перев’язувальним матеріалом забезпечені. 
Приватні об’єкти торгівлі в громаді працюють частково, товари першої необхідності в наявності та в достатній кількості. 
Діє заборона на торгівлю алкогольними напоями.
Працюють банкомати ПриватБанку, Ощадбанку.
Кошти можна отримати у відділеннях ПриватБанку та Ощадбанку
Працюють відділення Укрпошти.
Робота, що проводиться міською військовою адміністрацією в напрямку надання благодійної допомоги мешканцям громади:
Працюють 7 пунктів, де можна отримати воду.
09.07.2024 видача продуктових наборів буде здійснюватися особи з інвалідністю 2 групи; отримувачі державних соціальних допомог, зокрема: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям; тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; допомоги при народженні дитини; допомоги на дитину з інвалідністю; допомоги як одинока мати (батько); особам, які проживають разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, які за висновком лікарської комісії медичного закладу потребують постійного стороннього догляду; особам, які не мають права на пенсію;
непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату; державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; компенсації за надання соціальних послуг;
Мешканцям громади, будинки яких постраждали від ворожих обстрілів, видаються необхідні будівельні матеріали. Записатися на отримання матеріалів можна за телефоном: 0994635107 з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.
З питань евакуації звертатися за телефонами: 050 5678887, 0950361619, 0934201883. 
У громаді діє комендантська година (обмеження на пересування) та спеціальний режим світломаскування з 21:00 до 05:00.