ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ ПЕРЕД ОЦИФРУВАННЯМ


#ПФУ_Донеччини
#електронні_сервіси_ПФУ
Перед тим як подавати скановані копії трудових книжок для оцифрування через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, необхідно провести їх ретельний аудит. Усі записи в трудовій книжці мають відповідати вимогам Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників від 29.07.1993 № 58.
❇ Насамперед слід оглянути першу сторінку (титульний аркуш) та перевірити наявність:
• прізвища, ім’я та по батькові, дати народження працівника (зазначені повністю, без скорочень);
• підпис власника трудової книжки, яким він завірив правильність внесених даних;
• підпис особи, відповідальної за видачу трудових книжок;
• печатки закладу, де трудову заповнили вперше.
У разі виявлення неправильно зазначених прізвища, ім’я та по батькові або дати народження власника документа зміни можна вносити за останнім місцем роботи на підставі відповідних документів, за їх відсутності — у судовому порядку.
❇ Наступним етапом є перевірка записів про роботу. У разі виявлення неправильних записів про роботу їх виправлення робиться на підприємстві, де зроблено такий запис. Якщо підприємство ліквідоване, відповідний запис робить правонаступник, а у випадку його відсутності — архів.
📲 Перевірити стан опрацювання оцифрування трудової книжки можна в особистому кабінеті користувача на вебпорталі Пенсійного фонду України в розділі «Електронна трудова книжка» — http://tinyurl.com/bdemvswa.
Про способи авторизації на portal.pfu.gov.ua дізнавайтеся 👉http://tinyurl.com/y2u3vvuk.
За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області