Талант, помножений на працю, дає величезний результат!
Проєкт Костянтинівської школи мистецтв «Цей дивовижний Донбас» став одним із переможців конкурсу міжрегіональних культурних обмінів, що проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати- Україна».
За цією перемогою стоїть наполеглива спільна праця багатьох людей. Головною метою проєкту є саме налагодження творчого зв’язку між всіма регіонами України, подолання стереотипів, виховання переконливої мови мистецтва.
Костянтинівська школа мистецтв безпосередньо взяла активну участь у проєкті і вирушила у подорож до Львівщини - у славне старовинне місто Сокаль.
Викладачі і учні школи з радістю, хвилюванням і великою відповідальністю подарували свою творчість, своє натхнення, найяскравіші мистецькі надбання свого регіону нашим колегам-партнерам, адже одним з напрямів діяльності школи - дбайливе збереження українських традицій, народної пісні, народної музики і, загалом, національного культурного надбання.
Учасники проєкту подарували два незабутніх концерти у Сокальському Народному домі та у ЗОШ № 4, відвідали львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, де подивилися Гала - концерт переможців та гостей Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Героя України Мирослава Вантуха, побували в унікальному музеї «Людина. Земля. Всесвіт», а прогулянка по Львову дозволила доторкнутися до краси цього міста, відчути його атмосферу!
Впевнені, що нашим далеким друзям сподобалися виступи:
- народного аматорського колективу вокального ансамблю викладачів «Криниці» на чолі з директором школи Олегом Кошкиним;
- інструментального ансамблю «Music time», керівник Ганна Ларинкова;
- вокального тріо «Double happy», керівник Людмила Каминіна;
- дуету скрипалів ( Ірина Полякова, Інга Полова, концертмейстер Світлана Сизченко);
- юних піаністок : Діани Стогнушенко (викладач Лариса Бондаренко), Дар'ї Зінової (викладач Наталія Крамчанінова); Софії Фоменко(викладач Анжела Федотова);
- Романа Блотницького.
А ось і відгук начальника відділу культури Сокальскої міської ради Мирослави Михайлюк:
«Дорогі Друзі! Завершено реалізацію проекту " Цей дивовижний Донбас". Наші партнери- друзі з Костянтинівської школи мистецтв Донецької області вирушили додому! Три дні минуло, як хвилина! Творчі, працьовиті, талановиті, добрі, чуйні, професіонали своєї справи, життєрадісні, креативні, розумні, мудрі люди ! Щиро дякуємо за таку чудову співпрацю! Щира вдячність директору Костянтинівської школи мистецтв Олегу Кошкину! Прекрасний колектив! Щиро, щиро дякуємо!!! До нових зустрічей!!!»
