До уваги агровиробників!


Уряд США, у межах ініціативи AGRI-Україна, безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024.
Через Програму USAID АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15 756 посівних одиниць насіння. Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів.
Допомога надаватиметься аграріям прифронтових та постраждалих територій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей (за винятком тимчасово окупованих територій).
Для отримання насіння фермерам необхідно зареєструватися в Державному аграрному реєстрі (ДАР) www.dar.gov.ua у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО насіння кукурудзи Dekalb, 2024 рік.
Прийом заявок триватиме до 21 квітня. Видача насіння планується в кінці квітня 2024 року.
Отримати допомогу можуть агровиробники, які мають в обробітку від 5 до 500 га, зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.