• Головна
  • Взаємодія з громадою
  • Молодіжна рада

Молодіжна рада

ПРОТОКОЛ № 1
засідання ініціативної групи з проведення установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при
Костянтинівській міській раді

Кандидати до складу молодіжної ради при Костянтинівській міській раді
на 2023-2025 рр.

 Положення про молодіжну раду при Костянтинівській міській раді

 

 

 Повідомлення ініціативної групи з формування нового складу молодіжної ради при Костянтинівській міській раді

Хочеш розвиватися та зробити Костянтинівську громаду краще?
Ти мешканець громади віком від 14 до 35 років?
Тоді запрошуємо стати членом молодіжної ради!
Молодіжна рада утворюється, як консультативно-дорадчий орган при Костянтинівській міській раді.
Його мета – консолідація молодіжного руху у населених пунктах громади, сприяння участі молоді у процесі розроблення та прийняття рішень Костянтинівської міської ради щодо вирішення питань у молодіжній сфері, залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя громади.
Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Костянтинівській міській раді відбудуться у комбінованому режимі 03 жовтня 2023 року о 14:00 год.: оффлайн та онлайн за посиланням https://meet.google.com/igo-ubtr-xmm (інформація щодо участі в установчих зборах офлайн буде надана учасникам особисто).

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України, віком від 14 до 35 років, які є жителями Костянтинівської міської територіальної громади, здобувачами освіти у навчальних закладах громади або керівниками чи членами громадських організацій чи ініціатив тощо.
ВАЖЛИВО! Для участі в установчих зборах необхідно:
1. Подати заяву ЗАВАНТАЖИТИ.
2. Заповнити анкету кандидата до складу молодіжної ради, зі згодою на обробку персональних даних при Костянтинівській міській раді, відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ.
3. Надати біографічну довідку делегованого представника ЗАВАНТАЖИТИ.

Разом із анкетою подати до ініціативної групи наступний пакет документів:
Для інститутів громадянського суспільства/підприємств, установ, що проводять діяльність у сфері молодіжної політики:
– витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства/підприємств, установ засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради форма – приклад додається ЗАВАНТАЖИТИ.

Для органів студентського та учнівського самоврядування:
- витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради форма-приклад додається ЗАВАНТАЖИТИ.
- для неповнолітньої особи – письмова згода батьків (за згодою)
Для громадських ініціатив:
– лист про делегування кандидата до складу молодіжної ради, підписаний керівником громадської ініціативи, приклад форма додається ЗАВАНТАЖИТИ
Для мешканців Костянтинівської міської територіальної громади:
- список з мінімум 5 прізвищами та підписами громадян, які висувають особу кандидатом до молодіжної ради, відповідно до затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ

Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються до 13 вересня 2023 року включно на електрону пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або у паперовому вигляді до управління культури, молоді та спорту, крім вихідних днів.
Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до молодіжної ради при Костянтинівській міській раді:Апанасова Аліна Євгенівна,завідувач сектором, електронна адреса – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон 0668891280.
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Костянтинівській міській раді, затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.08.2023 №341-р ЗАВАНТАЖИТИ