• Головна
  • Взаємодія з громадою
  • Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Оголошення про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Костянтинівській міській раді
Відповідно до Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» Костянтинівська міська військова адміністрація формує склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Костянтинівській міській раді.
Запрошуємо до співпраці представників громадських об'єднань ветеранів і учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, представників інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, представників місцевих медіа, дитячих і молодіжних друкованих видань патріотичного спрямування, представників закладів освіти, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань, вчених, експертів, діячів освіти, науки, культури, спорту, тощо, діяльність яких спрямована на утвердження української національної та громадянської ідентичності.
Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради необхідно подати до управління культури, молоді та спорту (у форматі ПДФ) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 листопада 2023 року (включно).
До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від інституцій, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства тощо.