• Головна
  • Взаємодія з громадою
  • Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю

Повідомлення комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, інших об’єктів, демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків, розташованих на території Костянтинівської міської територіальної громади

Комісія інформує, що проведено 2 етапи громадського обговорення щодо перейменування вулиць у формі електронних консультацій з громадськістю.
Нагадуємо, що громадське обговорення відбувається в три етапи.
1 етап:
- з 12 вересня по 02 жовтня 2023 р. мешканці, організації, представники громадськості Костянтинівської громади подавали пропозиції щодо нових назв для об’єктів топоніміки, які підлягають перейменуванню.
Надійшло1773 пропозицій від 113 мешканців громади.
2 етап:
- з 03 жовтня по 23 жовтня 2023 р. комісією опрацьовувалися пропозиції від мешканців, організацій, представників громадськості за критеріями логічності й обґрунтованості та надано рекомендації щодо нових назв об’єктів топоніміки.
З 24 жовтня 2023 р. розпочався 3 етап громадського обговорення варіантів назв, які пропонується надати вулицям, провулкам, проспектам, площам населених пунктів Костянтинівської міської територіальної громади, з урахуванням пропозицій учасників громадського обговорення та рекомендацій комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, інших об’єктів, демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків, розташованих на території Костянтинівської міської територіальної громади.
Звертаємо увагу, що строки 3 етапу громадського обговорення подовжено до 06 грудня 2023 року.

- З 24 жовтня по 14 листопада 2023 р. – підготовка членами комісії інформаційних пакетів щодо перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ для розміщення на платформі електронної демократії ЕDЕМ;
- з 15 листопада по 06 грудня 2023 р. – проведення голосування за нові назви вулиць, провулків, проспектів, площ на платформі електронної демократії ЕDЕМ. Оголошення про початок проведення голосування та інструкцію щодо голосування буде оприлюднено додатково.
Інші терміни стосовно опрацювання результатів голосування, підготовки та направлення рекомендацій начальнику Костянтинівської міської військової адміністрації буде визначено колегіально за окремим протокольним рішенням комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, інших об’єктів, демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків, розташованих на території Костянтинівської міської територіальної громади, та буде повідомлено додатково.
Контактний номер телефону +38(099)935-77-56.
Консультації надаються в робочій час (понеділок – п’ятниця з 09.00 до 15.00).