До уваги власників об’єктів забруднення атмосферного повітря всіх форм власності !

Згідно ст.11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися лише після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого належить до другої або третьої групи, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Згідно з п.п. 14.1.230 ПКУ стаціонарним джерелом забруднення вважаються підприємство, цех, агрегат, установка або інший нерухомий об'єкт, що зберігає свої просторові координати протягом певного часу і здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферу та / або скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти. Тобто стаціонарними джерелами забруднення можна вважати виробничі печі, генератори, дизель-генератори, установки газосварки, газорізальні обладнання і т. п, в тому числі автономні системи опалення (котли).

Відповідно ст.240 Податкового кодексу України платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, під час провадження діяльності яких на території України здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.
Використання стаціонарних джерел забруднення без дозвільних документів загрожує штрафними санкціями.

Закликаємо вирішити питання щодо отримання документів дозвільного характеру на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, звернувшись до:
- департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації;
- Костянтинівсько – Дружківське управління ГУ ДФС у Донецькій області.

Копії отриманих дозвільних документів надати до управління комунального господарства Костянтинівської міської ради (каб. 207).
Додаткову інформацію можливо отримати звернувшись до управління комунального господарства Костянтинівської міської ради (виконавчий комітет, каб.207, тел..40584).


Збережемо наше повітря чистим!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua