• Головна
  • Взаємодія з громадою
  • Зустрічі з громадкістю

Зустрічі з громадкістю

Протокол установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

Протокол № 1 засідання громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

Інформаційне повідомлення щодо перейменування вулиці Правобережна
Шановні мешканці міста!

Виконком міської ради з урахуванням листів Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації від 18.08.2016 № 14/08-16 та голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. від 01.07.2016 № 01/14я-1195, відповідно до протоколу засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території міста Костянтинівки від 22.11.2016 № 1, інформує про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Правобережна в вулицю імені Олекси Тихого.
Пропозиції надавати до 28.12.2016 на поштову адресу: м. Костянтинівка, обл. Донецька, вул. Правобережна, 260, або на електронну адресу: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Збори відбудуться 29.12.2016 о 1400 у приміщенні міської ради у великій залі засідань.
Консультації можливо отримати за телефоном: 4-03-98 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ на тему: «ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН ДО ВІДОМОСТЕЙ ПРО ЮРИДИЧНУ ОСОБУ – ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ»

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

До 01 січня 2017 року всі неприбуткові організації зобов’язані привести свої статутні документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України для включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 року не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими п. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 року з Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Звертаємо увагу, що державну реєстрацію громадських формувань, місцезнаходженням яких є Донецька область, здійснює Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області.
Документи для державної реєстрації подаються у паперовій (особисто заявником або поштовим відправленням) або в електронній формі.
На підтвердження особи заявника подається паспорт громадянина України або паспортний документ (тимчасове посвідчення громадянина України, паспортний документ іноземця, посвідчення особи без громадянства, посвідка на постійне або тимчасове проживання).
Якщо документи надаються представником, додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.
У разі подання документів про державну реєстрацію поштовим відправленням справжність підпису заявника на заяві, форма якої затверджена наказом Міністерства юстиції України від 06.01.2016 №15/5 (із змінами), повинна бути нотаріально засвідчена.
Документи в електронній формі подаються заявником через портал електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України в Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.
Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу - підприємця та громадське формування, що не має статусу юридичної особи, у тому числі змін до установчих документів, пов’язаних із приведенням у відповідність до законодавства у строк, визначений таким законодавством.
У паперовому вигляді документи для державної реєстрації змін щодо громадських формувань
подаються:
- безпосередньо до державних реєстраторів відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (84301, Донецька область, місто Краматорськ, бульвар Машинобудівників, будинок 32, кабінет 406);

- до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресами: 87517, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Нахімова, будинок 82, або 84301, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Академічна, будинок 20;
надсилаються:
- поштовим відправленням на адресу Головного територіального управління юстиції у Донецькій області: 84301, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 39/3.
Прийом заявників державними реєстраторами управління юстиції здійснюється:
- з понеділка по четвер з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00;
- у п’ятницю з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 15.45.
Консультації із зазначеного питання можна одержати у телефонному режимі на прямій «гарячій» телефонній лінії – (0626)44-25-00, яка працює щосереди з 9.00 до 12.00, з 12.45 до 16.00.
Телефон для довідок: (0626)41-74-46

Управління державної реєстрації
Головного територіального
управління юстиції у Донецькій області

Нова форма заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (форма 3)

 

 

 

В серпні в малому залі виконкому міської ради проведено громадське слухання з питання якості надання комунальних послуг
На зустрічі були присутні заступник міського голови Василенко В.В., начальник управління комунального господарства Заварзін Д.Г., Керівники та заступники комунальних підприємств, управління соціального захисту населення, представник національної поліції, керівник екологічно інспекції та громадські організації.

20160818 140240

В ході громадського слухання були порушені проблемні комунальні питання такі як водопостачання, ремонт будинків, вивезення сміття та інші.
Підсумком засідання було, що влада пообіцяла продовжити взаємодію з громадськістю.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua