• Головна
  • Взаємодія з громадою
  • Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю

20200604 ГБ

 

Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю 

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: 

Міське фінансове управління Костянтинівської міської ради

2. Зміст питання або назва проекту акту, що виносилися на обговорення:

Обговорення проєкту рішення Костянтинівської міської ради «Про бюджет Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік та прогноз на 2022-2023 роки»

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електронних консультацій з громадськістю у письмовій формі  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті Костянтинівської міської ради за посиланням www.konstrada.gov.ua – Консультації з громадськістю.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні та пропозиції, що надійшли до міського фінансового управління Костянтинівської міської ради: 

Надійшла пропозиція від Шевченко Анни Миколаївни щодо видатків міського бюджету (додається).

Було запропоновано врахувати в видатковій частині міського бюджету видатки на:

1) ремонт приміщень спортивних шкіл та секцій;

2) поїздки дітей на національні, європейські й міжнародні змагання;

3) будівництво стерилізаційного пункту для вакцинації та стерилізації тварин (приблизно 800,0 тис.грн.)

4) благоустрій р.Кривий Торець (очищення русла, прибирання камишу, організація зон відпочинку)

4. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

На сьогоднішній день проєкт бюджету Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік сформований виходячи з мінімальних потреб бюджетних установ міста та необхідності фінансування захищених статей видатків. 

Щодо врахування пропозицій Шевченко А.М.:

По п. 1) в проєкті Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік передбачений капітальний ремонт ДЮСШ (термомодернізація) на суму 55,0 млн.грн. за рахунок коштів державного бюджету;

По п.2) в проєкті бюджету на 2021 рік за запитом головного розпорядника – управління культури, молоді та спорту передбачено 100,0 тис.грн.; 

По п.3) в проєкті Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік на послуги з вакцинації тварин передбачено 100,0 тис.грн.; 

Також, департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА було запропоновано провести роботи з будівництва стерилізаційного пункту для утримання, кліпсування, вакцинації та стерилізації безпритульних тварин гуманними методами, встановлення якого планувалося на території міста Костянтинівка, загальною сумою близько 1400 тис. грн., також необхідно виготовити проєктну документацію та розробити робочий проєкт «Будівництво притулку для утримання безпритульних тварин», орієнтована вартість заходу 300 – 400 тис. грн.  Оскільки місто є дотаційним,  фінансова  можливість на дані цілі відсутня. На даний час рішення не прийнято.

По п.4) До Програми економічного і соціального розвитку м. Костянтинівка на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки по розділу «Охорона навколишнього природного середовища» були внесені «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Кривий Торець у м. Костянтинівка, у т.ч. розробка проєктно кошторисної документації» за рахунок обласного фонду ОНПС з загальною  сумою фінансування 7600,0 тис. грн.

Протягом 2019 року фінансування за цим напрямком не проводилось. 

Враховуючи зацікавленість міста в реалізації вищезазначеного заходу та той факт,  що місце є дотаційним до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації був наданий Запит про  виділення коштів з обласного фонду ОНПС на 2020 рік. Під час погодження та затвердження розділу «Охорона навколишнього природного середовища» Програми економічного і соціального розвитку м. Костянтинівка на 2020 рік погодження не надано.

Нажаль, погодження на виділення коштів з обласного фонду ОНПС на 2021 рік також не отримано.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Пропозиції, надіслані Шевченко А.М., будуть частково включені до проєкту рішення Костянтинівської міської ради «Про бюджет Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Інші пропозиції будуть розглянуті за умови перевиконання доходної частини бюджету тільки після підведення підсумків виконання міського бюджету за 1 квартал 2021 року з урахуванням його можливостей

 

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронної консультації з громадськістю

1. Найменування виконавчогооргану міської ради, який проводить електронні консультації 

Міське фінансове управління Костянтинівської міської ради.
2. Назва проекту акта, винесеного на обговорення Проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про бюджет Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік та прогноз на 2022-2023 роки»

3. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія проекту всі соціальні групи населення, суб’єкти господарювання, Костянтинівська міська рада
4. Можливі наслідки реалізації Прийняття Костянтинівською міською радою рішення «Про бюджет Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік та прогноз на 2022-2023 роки» дозволить органу місцевого самоврядування своєчасно та в повному обсязі виконувати свої функції, утримувати соціальну сферу, забезпечувати соціальний захист населення, здійснювати фінансування програм та заходів, передбачених у бюджеті тощо.
5. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються у письмовій формі до 16 листопада 2020 року включно, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.з поміткою «Електронні консультації з громадськістю»
6. Номер телефону, за яким надаються консультації Бюджетний відділ(06272) 4-35-43, відділ планування доходів та фінансування комунальної власності міського фінансового управління Костянтинівської міської ради – (06272) 4-02-14
7. Прізвище, ім’я відповідальної особи – заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу – Моргунова Таїсія Володимирівна,начальник відділу планування доходів та фінансування комунальної власності міського фінансового управління Костянтинівської міської ради- Аніщенко Наталія Олександрівна
8.Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення Звіт за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Костянтинівської міської ради за посиланням konstrada.gov.uaне пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Начальник міського
фінансового управління Т.В. Кукліс

Розпорядження міського голови від 28.10.2020 № 326-р Про внесення змін до розпорядження міського голови від11.12.2019 № 350-р«Про затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік»

Проект рішення Про бюджет Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік 05523000000 (код бюджету)

 

 

 

Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:
Міське фінансове управління Костянтинівської міської ради

2. Зміст питання або назва проекту акту, що виносилися на обговорення:

Обговорення звітів головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання у 2019 році.

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електроних консультацій з громадськістю у письмовій формі. Матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті Костянтинівської міської ради за посиланням www.konstrada.gov.ua – Консультації з громадськістю.
3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні та пропозиції, що надійшли до міського фінансового управління Костянтинівської міської ради:

Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили, особи, які б бажали взяти участь в електронному обговоренні не звертались.

4. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

У зв’язку з відсутністю пропозицій вирішено проводити у 1 кварталі 2021 року громадське обговорення звітів головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання у 2020 році відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами).

 

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2020 РОЦІ

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами), проводиться громадське обговорення звітів головних розпорядників бюджетних коштів по м.Костянтинівка про їх витрачання у 2020 році Зауваження та пропозиції просимо надавати до міського фінансового управління Костянтинівської міської ради на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 29 травня 2020 року. Роз’яснення щодо змісту звітів головних розпорядників бюджетних коштів можуть надати контактні особи, зазначені після звітів. 

Виконавчий комітет Костянтинівської міської ради
Контактна особа: начальник, головний бухгалтер відділу обліку та звітності  Ястребова Ольга Борисівна, (06272) 4-32-05
Міське фінансове управління Костянтинівської міської ради
Контактна особа: начальник, головний бухгалтер відділу обліку та звітності Сафарова Ірина Іванівна, (06272) 4-34-66
Управління освіти Костянтинівської міської ради
Контактна особа: заступник головного бухгалтера Чайка Аліна Сергіївна, (06272) 2-86-78
Управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради
Контактна особа: головний бухгалтер Усенко Марина Олександрівна, (06272) 2-71-12
Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради
Контактна особа: начальник відділу, головний бухгалтер Білозуб Ірина Іванівна, (06272) 6-23-41;
Управління комунального господарства Костянтинівської міської ради
Контактна особа: головний спеціаліст Кучер Тетяна Михайлівна, (06272) 4-02-69

 

 


Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Відділ регулювання земельних відносин управління комунального господарства Костянтинівської міської ради.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:
Проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про затвердження положення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів на конкурентних засадах»
Публічне громадське обговорювання проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електронних консультацій з громадськістю у письмовій формі. Матеріали було розміщено на офіційному вебсайті міської ради в мережі Інтернет за посиланням www.konstrada.gov.ua – Публічна інформація – Регуляторна політика.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговорюванні та пропозиції, що надійшли до відділу регулювання земельних відносин управління комунального господарства Костянтинівської міської ради:
Пропозиції та зауваження не надходили, особи які б бажали взяти участь в електронному обговорюванні не зверталися.

4. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причини неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатом обговорювання:
У зв’язку із відсутністю пропозицій проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про затвердження положення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів на конкурентних засадах» залишити без змін.

Начальник відділу регулювання С.М. Горбунов
земельних відносин

Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:
Міське фінансове управління Костянтинівської міської ради

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:
Проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на територіїм. Костянтинівки на 2021 рік»

3. Публічне громадське обговорювання проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електронних консультацій з громадськістю у письмовій формі. 
Матеріали було розміщено на офіційному вебсайті міської ради в мережі Інтернет за посиланням www.konstrada.gov.ua – Публічна інформація – Регуляторна політика.

4. Інформація про осіб, що взяли участь в обговорюванні та пропозиції, що надійшли до міського фінансового управління Костянтинівської міської ради:
Пропозиції та зауваження не надходили, особи які б бажали взяти участь в електронному обговорюванні не зверталися.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причини неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатом обговорювання:
У зв’язку із відсутністю пропозицій проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Костянтинівки на 2021 рік» залишити без змін.


Начальник міського фінансового управління Т.В. Кукліс


Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Відділ регулювання земельних відносин управління комунального господарства Костянтинівської міської ради.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:
Проєктрішення Костянтинівської міської ради «Про Положення про розмір орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка»
Публічне громадське обговорювання проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електронних консультацій з громадськістю у письмовій формі. Матеріали було розміщено на офіційному вебсайті міської ради в мережі Інтернет за посиланням www.konstrada.gov.ua – Публічна інформація – Регуляторна політика.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговорюванні та пропозиції, що надійшли до відділу регулювання земельних відносин управління комунального господарства Костянтинівської міської ради:
Пропозиції та зауваження не надходили, особи які б бажали взяти участь в електронному обговорюванні не зверталися.

4. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причини неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатом обговорювання:
У зв’язку із відсутністю пропозицій проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про затвердження положення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів на конкурентних засадах» залишити без змін.

Начальник відділу регулювання С.М. Горбунов
земельних відносин

 

Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Відділ регулювання земельних відносин управління комунального господарства Костянтинівської міської ради.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:
Проєктрішення Костянтинівської міської ради «Про Положення про розмір плати за встановлення земельних сервітутів за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Костянтинівка»
Публічне громадське обговорювання проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електронних консультацій з громадськістю у письмовій формі. Матеріали було розміщено на офіційному вебсайті міської ради в мережі Інтернет за посиланням www.konstrada.gov.ua – Публічна інформація – Регуляторна політика.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговорюванні та пропозиції, що надійшли до відділу регулювання земельних відносин управління комунального господарства Костянтинівської міської ради:
Пропозиції та зауваження не надходили, особи які б бажали взяти участь в електронному обговорюванні не зверталися.

4. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причини неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатом обговорювання:
У зв’язку із відсутністю пропозицій проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про затвердження положення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів на конкурентних засадах» залишити без змін.

Начальник відділу регулювання С.М. Горбунов
земельних відносин

 

Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю


1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради.

2. Зміст питання або назва проекту акту, що виносилися на обговорення:

Визначення пріоритетних завдань, що відповідають міській програмі підтримки діяльності громадських об’єднань ветеранів, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій у м. Костянтинівці на 2020-2022 роки і на виконання якої повинні спрямовуватися програми (проекти, заходи), розроблені учасниками конкурсу.
Публічне громадське обговорення проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електроних консультацій з громадськістю у письмовій формі. Матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті міської ради в мережі Інтернет за посиланням www.konstrada.gov.ua – Публічна інформація.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні та пропозиції, що надійшли до відділу соціального обслуговування та захисту населення управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради:
Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили, особи, які б бажали взяти участь в електронному обговорюванні не звертались.

4. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причини неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозиції та зауваження від громадськості не надходили.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:
У зв’язку з відсутністю пропозицій вирішено користуватись переліком пріоритетних завдань, які було визначено в 2019 році для проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2020 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.


Начальник управління С.В. Зубахіна

 

 

 

УКРАЇНА
КОСТЯНТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від11.12.2019 № 350-р_

Про затвердження Орієнтовного
плану проведення консультацій
з громадськістю на 2020 рік

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»(із змінами), та з метою забезпечення гласності, прозорості та відкритості діяльності органів місцевого самоврядування,керуючись статтею 42 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами):

1. Затвердити Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік (далі – Орієнтовний план), що додається.

2. Відділу з організаційних, внутрішньополітичних питань та роботи з депутатами оприлюднити Орієнтовний план на офіційному вебсайті Костянтинівської міської ради у п’ятиденний строк з дати підписання розпорядження.

3. Відділам, управлінням, службам міської ради надавати до відділу з організаційних, внутрішньополітичних питань та роботи з депутатами інформацію про стан виконання орієнтовного плану за напрямками щокварталу до 2 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ з організаційних, внутрішньополітичних питань та роботи з депутатами (Носова), контроль – на керуючого справами виконавчого комітету Журавльова О.І.


Міський голова С.Д. Давидов

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю у 2020 році

Проєкт регуляторного акту  - проєкт рішення міської ради «Про затвердження положення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів на конкурентних засадах»

Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю

 

 

Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю

1.    Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Міське фінансове управління Костянтинівської міської ради

 

2. Зміст питання або назва проекту акту, що виносилися на обговорення:

Обговорення проєкту рішення Костянтинівської міської ради «Про бюджет Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік та прогноз на 2022-2023 роки»

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом прийняття пропозицій та зауважень учасників електронних консультацій з громадськістю у письмовій формі на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">konstfinotdel@ukr.net.

Матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті Костянтинівської міської ради за посиланням www.konstrada.gov.ua – Консультації з громадськістю.

 

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні та пропозиції, що надійшли до міського фінансового управління Костянтинівської міської ради:

Надійшла пропозиція від Шевченко Анни Миколаївни щодо видатків міського бюджету (додається).

            Було запропоновано врахувати в видатковій частині міського бюджету видатки на:

1) ремонт приміщень спортивних шкіл та секцій;

2) поїздки дітей на національні, європейські й міжнародні змагання;

3) будівництво стерилізаційного пункту для вакцинації та стерилізації тварин (приблизно 800,0 тис.грн.)

4) благоустрій р.Кривий Торець (очищення русла, прибирання камишу, організація зон відпочинку)

 

4. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

На сьогоднішній день проєкт бюджету Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік сформований виходячи з мінімальних потреб бюджетних установ міста та необхідності фінансування захищених статей видатків.

Щодо врахування пропозицій Шевченко А.М.:

По п. 1) в проєкті Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік передбачений капітальний ремонт ДЮСШ (термомодернізація) на суму 55,0 млн.грн. за рахунок коштів державного бюджету;

По п.2) в проєкті бюджету на 2021 рік за запитом головного розпорядника – управління культури, молоді та спорту передбачено 100,0 тис.грн.;

По п.3) в проєкті Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік на послуги з вакцинації тварин передбачено 100,0 тис.грн.;

Також, департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА було запропоновано провести роботи з будівництва стерилізаційного пункту для утримання, кліпсування, вакцинації та стерилізації безпритульних тварин гуманними методами, встановлення якого планувалося на території міста Костянтинівка, загальною сумою близько 1400 тис. грн., також необхідно виготовити проєктну документацію та розробити робочий проєкт «Будівництво притулку для утримання безпритульних тварин», орієнтована вартість заходу 300 – 400 тис. грн.  Оскільки місто є дотаційним,  фінансова  можливість на дані цілі відсутня. На даний час рішення не прийнято.

По п.4) До Програми економічного і соціального розвитку м. Костянтинівка на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки по розділу «Охорона навколишнього природного середовища» були внесені «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Кривий Торець у м. Костянтинівка, у т.ч. розробка проєктно кошторисної документації» за рахунок обласного фонду ОНПС з загальною  сумою фінансування 7600,0 тис. грн.

Протягом 2019 року фінансування за цим напрямком не проводилось.

Враховуючи зацікавленість міста в реалізації вищезазначеного заходу та той факт,  що місце є дотаційним до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації був наданий Запит про  виділення коштів з обласного фонду ОНПС на 2020 рік. Під час погодження та затвердження розділу «Охорона навколишнього природного середовища» Програми економічного і соціального розвитку м. Костянтинівка на 2020 рік погодження не надано.

Нажаль, погодження на виділення коштів з обласного фонду ОНПС на 2021 рік також не отримано.

 

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

            Пропозиції, надіслані Шевченко А.М., будуть частково включені до проєкту рішення Костянтинівської міської ради «Про бюджет Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік.

            Інші пропозиції будуть розглянуті за умови перевиконання доходної частини бюджету тільки після підведення підсумків виконання міського бюджету за 1 квартал 2021 року з урахуванням його можливостей

 

 

Заступник начальника міського

фінансового управління                                                                            Т.В. Моргунова

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua