• Головна
  • Державний контроль за додержанням законодавства про працю

Державний контроль за додержанням законодавства про працю

poster 2021 1 compressed 1

День охорони праці-2021 : 
«Передбачати, готуватися і реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі»

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. Цей день запровадили, щоб привернути увагу суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці; запобігти нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Пандемія COVID-19 зумовила вибір теми Всесвітнього дня охорони праці в 2021 році. 
Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з 
Безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням внесених уроків і набутого досвіду в сфері праці. 

З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризику щодо безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу. Зміцнення в бік нових форм організації праці, зокрема масштабний перехід на дистанційну роботу, наприклад, створило багато можливостей для працівників, але викликало потенційні ризики щодо БЗР, зокрема психосоціальні ризики та ризики насильства.

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’я на роботі (№ 187). У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі, як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

МОП скористається цією можливістю для покращення обізнаності та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування коштів у них, для чого будуть висвітлені як регіональні, так і національні приклади зменшення і попередження поширення COVID-19 на робочому місці.

План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році
https://dsp.gov.ua/u-2021-rotsi-ukraina-vidznachatyme-den-okhorony-pratsi-pid-devizom-peredbachaty-hotuvatysia-ta-reahuvaty-na-kryzy-investuimo-zaraz-u-stiiki-systemy-bzr/

 

 

Заходи контролю за додержанням законодавства про працю юридичними особами (зокрема їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю здійснюються інспекторами праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (з питань своєчасності та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин) за Постановою Кабінету Міністрів від 21 серпня 2019 року № 823 (в редакції від 04.12.2019 року № 1132) «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» та статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування».

Юридична адреса: вул. Олекси Тихого, 260
м. Костянтинівка
Донецька область
85114
тел.(06272) 4-31-55
E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Служба з питань праці
кабінет № 217

Графік роботи: понеділок – четвер
08.00 -- 17.00
п’ятниця 08.00 – 15.45
перерва 12.00 – 12.48

Головний спеціаліст
Служби з питань праці І.А. Кочергіна

 

 

Подолання незадекларованої праці 

Дізнайтеся більше про незадекларовану працю

ЯКІ Є ФОРМИ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ В УКРАЇНІ?

КОНТРОЛЬНИЙ СПИСОК ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

НАСЛІДКИ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

ОФОРМЛЮЙТЕ ПРАЦІВНИКІВ ЗА 3 КРОКИ

ПЕРЕВАГИ ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

ЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ = ТРУДОВІ ПРАВА І СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ*

ШТРАФИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua