Відвідування суб'єктів господарювання

Головним спеціалістом апарату міської ради та її виконавчого комітету (функції інспектора праці) Кочергіною Іриною Анатоліївною, посвідчення № 1007, відповідно до пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295, з метою інформування роботодавця та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, проведено відвідування суб'єктів господарювання: Дізус Ю.В., Рассоха О.А. згідно реєстру інспекційних відвідувань ГУ Держпраці у Донецькій області.

1

В ході зустрічі головним спеціалістом апарату міської ради та її виконавчого комітету (функції інспектора праці) роз’яснені положення чинного законодавства України в частині:
--- своєчасності та у повному обсязі оплати праці,
--- дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці,
--- оформлення трудових відносин.

WP 20180530 11 22 13 Pro

Надано рекомендації щодо ведення кадрової документації, нарахування заробітної плати, проведення індексації, використання праці найманих працівників має бути при укладанні трудових договорів.

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua