«Кубок Донбасу» з кікбоксингу

15-16 червня 2018 року в м. Добропілля пройшов відкритий турнір «Кубок Донбасу» з кікбоксингу серед юніорів, юнаків, дівчат 2000-2008 р.н. та дорослих. Змагання проводились в розділах фул-контакт, лоу-кік, лайт-контакт, кік-лайт. «Кубок Донбасу» зібрав спортсменів з Бахмута, Краматорська, Костянтинівки, Лиману, Мирнограду, Маріуполя, Новогродівки, Покровська, Родинського, Слов’янська, Торецька, Харкова, міст Курахове та Селидове.
Кікбоксери Костянтинівки вибороли 4 золотих, 2 срібних та 2 бронзових нагороди. Всі спортсмени продемонстрували свої найкращі якості, особливо хотілось би відмітити яскраві поєдинки Лакози Андрія та Чекалова Олександра. Вихованці Костянтинівської федерації боксу та кікбоксингу на двох здобули 3 золотих нагороди – Андрій в розділі лоу-кік, Олександр в розділах фул-контакт та лоу-кік.

IMG 2eb410c1055a8a6c7a78d6e0cfbfe221 V

Змагання пройшли на дуже високомурівні, за що висловлюємо подяку всім організаторамта Віце-президенту Федерації кікбоксингу Донецької області Дрігі Артему Геннадійовичу.
Хотілось би також відмітити, що минулий тиждень був дуже плідним для спортсменів з Костянтинівки. Окрім турніру з кікбоксингу «Кубок Донбасу», наші спортсмени 14-15 червня відзначились і на відкритому турнирі з боксу в м.Краматорськ, присвячений всеукраїнському Олімпійському дню. На цьому турнірі Костянтинівську федерацію боксу та кікбоксингу представляли 2 спортсмени, які здобули 2 золоті нагороди – Чекалов Олександр в ваговій категорії 60 кг, Мухтаров Юсуф в ваговій категорії 54 кг.
Бажаємо нашим спортсменам наступних перемог і подальшого розвитку!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua