«Вимріяна поколіннями»

28 червня у Палаці культури та дозвілля було проведено святковий урочистий захід «Вимріяна поколіннями».

Присутніх привітав секретар міської ради Юрій Разумний. Він зазначив, що 22 роки тому наша держава збагатилася визначальним документом та остаточно закріпила волю та прагнення українського народу – жити у власній, соборній, демократичній, незалежній, правовій державі. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. І цю волю народу, висловлену 22 роки тому, українці стверджують кожного дня, відстоюючи свободу і територіальну цілісність держави. Наприкінці виступу він побажав усім жителям нашого міста міцного здоров'я, затишку в родинах, мудрості й далекоглядності, миру та злагоди на нашій українській землі.

DSC 0042

Творчі колективи Палацу культури та дозвілля підготували святкову концертну програму, яка була наповнена глибоким змістом любові до рідної землі, її охоронців, сповнена світлих мрій, емоцій, почуттів, гордості за Україну.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua