«Самотнє серце зігріти добром!»

28 вересня у теплий осінній день, творчий колектив палацу культури та дозвілля завітав з благодійною концертною програмою до мешканців будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Адже першого жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людини похилого віку. Долі всіх присутніх багато в чому схожі одна на одну.

IMG eb8b8291b45e3adadd480e2417d3631e V

Про кожного можна писати романи і знімати кінострічки. Теплі слова, ліричні пісні, щирі посмішки дітей зігріли всіх присутніх на святі. Мешканці будинку-інтернату завжди з великим задоволенням та бурхливими оплесками зігрівають юних артистів.
З такою ж благодійною акцією «Самотнє серце зігріти добром!» самодіяльні артисти Палацу культури та дозвілля 1 жовтня завітали до міського територіального центру соціального захисту населення, щоб привітати його підопічних з Міжнародним днем людини похилого віку. На святі лунало багато теплих, щирих слів на адресу людей, чий вік називають золотим. Від щирого серця весь творчий колектив всім побажав здоров'я і довгих років життя. Хай ваша золота осінь завжди буде щасливою. Щоб у вас не лише сьогодні, а й завжди був хороший настрій. Щоб кожен день додавав бадьорості, щоб сонячне проміння зігрівало серця. Ми раді, що сьогоднішнє свято відбулося, і ми змогли висловити все, що відчуваємо до Вас: свою повагу, шану, гордість та ніжність.

За інформацією МКЗК «Палац культури та дозвілля»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua