«Є така професія – країну захищати!»

«Є така професія – країну захищати!» саме таку назву мав захід, котрий відбувся 04 жовтня в Костянтинівському об’єднаному міському військовому комісаріаті, присвячений відправці призовників України до лав Української армії.
Призовник! Будь гідний пам’яті такої,
Знай, що Батьківщину треба захищати
І в час небезпеки, як хоробрий воїн
Відзовись, як кличе Україна мати!
Захід підготував творчий колектив Палацу культури та дозвілля. Теплі слова привітання напутніх побажань на заході звучали від адміністрації міста та району: начальника відділу у справах сім’ї і молоді Костянтинівської міської ради Ткаченко Світлани Леонідівни, секретаря Іллінівської ОТГ Троян Валентини Михайлівни, заступника військового комісара начальника відділення комплектування підполковника Ткачова Владислава Віталійовича та заступника голови Костянтинівської райдержадміністрації Лоцман Вікторії Іванівни. А слова благословення майбутнім військовим надали Андрюшина Ірина Сергіївна член об’єднання солдатських матерів, та отець Володимир настоятель Миколаївського храму.

IMG 2f0eb26795eb96383d2fd9e7b2dbe374 V

Душа радіє і наповнюється теплом, коли ми милуємось, дивлячись на те як, підростаюче покоління обирає для себе військовий шлях, щоб берегти та захищати свою Вітчизну.
Наші діти – наше майбутнє. Ви продовжувачі родинних традицій. Маємо надію, що ви будете берегти найдрібніші згадки про своїх рідних та близьких, та з гордістю нестимете високе звання «Солдат України».

За інформацією МКЗК «Палац культури та дозвілля»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua