• Головна
  • Новини
  • В костянтинівському Палаці культури привітали захисників України

В костянтинівському Палаці культури привітали захисників України

6 грудня 2018 року у міському комунальному закладі культури «Палац культури та дозвілля» з нагоди відзначення Дня Збройних сил України пройшла концертна програма для бійців Костянтинівської військової комендатури. Свою творчість присутнім дарували кращі солісти самодіяльних та танцювальних колективів Палацу культури. 

DSC 0100

Коли запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане одним з головних у житті сьогоднішньої України. Що люди у військовій формі стануть звичним явищем на вулицях українських міст. Ми завжди повинні пам’ятати про тих, хто віддав життя заради світлого майбутнього, душі тих хто загинув і журавлинним ключем полетів у вирій вічності, ставши нашими янголами охоронцями. Всі вони справжні герої. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Ми вітаємо і вклоняємося тим, хто багато років тому і хто нині з автоматом береже наш спокій і захищає наш великий рід і нашу рідну Україну.


За інформацією МКЗК «Палац культури та дозвілля»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua